مبلمان فضای باز

اگر ویلا یا خانه باغ دارید حتما از مبلمان فضای باز مانند مبلمان باغی و تاب های ریلکسی استفاده کنید تا بتوانید اوقات فراغت خود را به خوبی سپری کنید. هر ساختمان و حیاط مبلمان مخصوص خود را دارد که به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

تاب باغی

تاب باغی مناسب برای ویلا و باغ با بدنه فلزی و پوشش رنگ پوردی مقاوم در برابر آب و تابش خورشید در هر ویلا و باغی مورد نیاز است.

نشستن روی یک تاب باغی در عصر تابستان و مطالعه کتاب مورد علاقه خود می‌تواند یکی از لذت‌های زندگی باشد، حال آن که می‌توان تاب باغی دو نفره یا تاب باغی سه نفره تهیه و در کنار اعضای خانواده این لذت را شریک شد.

تاب ریلکسی

تاب ریلکسی نوعی از صندلی راحتی یا همون صندلی ریلکسی است که میتوانید در فضاهای مختلفی مانند فضای باز مثل حیاط ساختمان یا داخل ساختمان از آن استفاده کنید.

این نوع تاب ها بسیار پرطرفدار بوده و که در فصل بهار و تابستان بدلیل استفاده در فضای باز تقاضای بسیار زیادی را دارند. این صندلی ها از دو قسمت تشکیل شده است، پایه تاب و قسمت صندلی که بصورت گرد یا اشکی طراحی می شوند.

تاب های ریلکسی انواع مختلفی را دارند که با توجه به قیمت و جنس محصول می توان خرید خود را انجام دهید. برخی از این محصولات عبارتند از:

تاب ریلکسی حصیری، خوابیده یا تختی، شیشه ای یا آویز، گرد یا گرد سبدی، اشکی یا قطره و سایر مدل های دیگر.

صندلی ریلکسی

میز و صندلی باغی

میز و صندلی فلزی باغی نیز از جمله وسایل ضروری برای ویلا یا تراس و بالکن می باشد، انواع میز و صندلی باغی شامل میز و صندلی فلزی باغی یا میز و صندلی حصیری و مبل‌های شنی یا هپی چیر هستند.

صندلی باغی فلزی  با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک دارای عمر طولانی و بادوامی هستند، دو مدل از پرطرفدار ترین صندلی های فلزی مدل مهتاب و مدل گلبرگ می باشد.

مدل مهتاب از ترکیب پروفیل 20*10 و سیم مسوار 3 ساخته می شود و از نظر راحتی جز دسته صندلی های راحتی محسوب میشود.

مدل گلبرگ از ترکیب لوله 16 و ورق 2 ساخته می شود.

از طرف دیگر صندلی حصیری با وزن کم به راحتی قابلیت جابجایی و زیبایی خاص خود دارند.

مبل‌های شنی یا مبل‌های هپی چیر از تنوع رنگی بی نظیر و حس راحتی خاصی بهره‌مند هستند.

میز و صندلی باغی

قیمت تاب باغی و قیمت میز و صندلی باغی و مبل حصیری

تنوع قیمتی میز و صندلی تراس و بالکن یا تاب باغی برای مبل‌های شنی حدود 350 هزار تومان و برای تاب ریلکسی تک نفره 1500000 هزار تومان در نظر گرفته می شود که از آنجایی که این وسایل از جمله وسایل حجیم بوده هزینه ارسال نزدیک به 100 هزار تومان هم به آن اضافه می‌گردد.

چمن مصنوعی و چمن تزیینی 

فروش چمن مصنوعی با قیمت ارزان و مناسب و ضمانت رسمی مناسب برای تزیین حیاط و فضای خارجی منازل و مهدکودک و رستوران ها و چمن مصنوعی فوتبال و زیباسازی فضای بیرونی در فروشگاه خانه شما در دسترس می باشد.

نخ چمن مصنوعی یکی از ویژگیهای چمن مصنوعی است که باید با توجه به نوع کاربرد در نظر گرفته شود. توجه داشته باشید که یک فرش چمن مصنوعی از مجموعه‌ای از الیاف یا نخ تشکیل شده است که هر چه کیفیت این الیاف بهتر باشد و از مواد مرغوب‌تری ساخته شده باشند طول عمر بالاتری خواهد داشت.

اما سوال این جا است که چمن مصنوعی باکیفیت را از کجا خریداری کنیم؟ و چطور می‌توانیم تشخیص دهیم که یک چمن مصنوعی باکیفیت است؟ پاسخ بسیار ساده است شما می‌توانید با خرید از فروشگاه ‌معتبر خانه شما از کیفیت محصولی که خریداری می‌کنید اطمینان پیدا کنید.

مبل حصیری

مبل حصیری

 

 

مقایسه کالاها
whatsapp