آباژور ایستاده و آباژور رومیزی

آباژور ایستاده و آباژور رومیزی

آباژور کنار سالنی‌ و آباژور ایستاده و آباژور رومیزی همیشه یکی از عناصر جدا نشدنی دکوراسیون، در محیط خانه می‌باشند. اگر طرفدار نور ملایم و آرامش بخش هستید، استفاده از از آباژور به شما پیشنهاد می‌شود.

تنوع آباژورها در شکل و طراحی بسیار بالا است و همین امر سبب می‌شود که چیدمان و نورپردازی منزل‌تان مطابق با سلیقه شما انجام شود.

انواع آباژور

آباژورها معمولا در دو نوع کلاهک‌دار و بدون کلاهک و یا پایه بلند و کوتاه هستند که هر کدام بسته به نوع نیاز، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اگر می‌خواهید نور بیشتری از آباژور خود داشته باشید باید آباژور خود را بدون کلاهک استفاده کنید. همچنین اگر محیط بزرگ باشد، باید از چراغ‌های پایه بلند استفاده کنید تا فضای بیشتری را روشن کنند.

موارد استفاده آباژورهای پایه کوتاه و کلاهک‌دار هم در محیط‌های کوچک‌تر و همچنین اتاق خواب می‌باشد.

نوع دیگری از این محصول، آباژور رومیزی است که بسته به نیاز شما روی سطوح بلند قرار می‌گیرندکه با برند های آباژور ایستاده رایکا و آباژور آرام در بازار موجود میباشند.

آباژور و دکوراسیون

استفاده از دکورهای تمام رنگ سفید در خانه، به خصوص در آباژورها، بیشترین نور را به شما می‌دهد، اباژور چوبی و آباژور چوبی ایستاده به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا یک محیط آرامش بخش ایجاد کنند.

هنگامی که از آباژورها به عنوان نور فرعی استفاده می‌کنید، می‌توانید از رنگ‌های تیره‌تری استفاده کنید.

قیمت آباژور کنار سالنی

با توجه به بودجه‌ای که در نطر گرفته‌اید نسبت به خرید و تعیین نورپردازی خانه خود اقدام کنید. قیمت آباژورها دارای رنج متفاوتی است که از حدود 100 هزار تومان برای آباژور رومیزی و حدود 500 هزار تومان برای آباژور ایستاده و آباژور کنارسالنی تعیین شده است.

قیمت آباژور ایستاده

قیمت آباژور ایستاده را شما می‌توانید با رفتن به فروشگاه‌های دکوری منزل پیدا کنید. اما فروشگاه اینترنتی خانه شما با همکاری مستقیم با تولید کننده انواع آباژور ایستاده را یکجا جمع آوری کرده تا شما به سادگی از داخل خانه بتوانید آباژور مناسب خود را خریداری کنید. 

قیمت آباژور رومیزی

در اکثر کشورهای به علت گران بودن هزینه برق ، خانواده ها اکثر جهت روشنایی از آباژور استفاده می‌کنند. به این علت که آباژور نور را دقیقا در جای مورد نظر شما متمرکز کرده و روشنایی مطلوبی را به شما ارائه می‌کند. همچنین قیمت آباژور رومیزی بسیار مناسب بوده و به شما هنگام مطالعه کمک شایانی می‌کند.

فروش آنلاین انواع آباژور ایستاده و آباژور مدرن با قیمت مناسب 

ما در وبسایت خانه شما مجموعه‌ای از انواع چراغ کنار سالنی و آباژور چوبی، آباژور مدرن، آباژور دیواری، آباژور ایستاده، آباژور رومیزی را گردهم آورده‌ایم تا شما به راحتی از منزل با مقایسه مدل‌ها و رنج قیمتی متنوع و برندهای مختلف خرید خود را انجام داده و به دکوراسیون دلخواه خود برسید و نهایت لذت را از آن ببرید.

آباژور مدرن

آباژور کنارسالنی