خرید تابلو دیواری

تابلو دیواری

تابلو دیواری یکی از المان‌های دکوراسیون داخلی است که با انتخاب مناسب، فضای داخلی خانه را بسیار زیبا و مطبوع می‌کند. اگر ساعت‌ها بیرون از خانه هستید، قطعا وقتی به منزل برمیگردید فضای دلنشین و زیبای منزل، آرامش دلخواه را به شما هدیه می‌دهد.

انواع تابلو دیواری و یا رومیزی به سادگی با دکوراسیون هر منزلی هماهنگ می‌شود، فقط کافی است که انواع مدل‌های آن را به خوبی بشناسید.

انواع تابلو دیواری

با شناخت انواع تابلو دیواری و از کنار هم قرار دادن این عناصر، محیط منزل را به راحتی صمیمی  و گرم کنید. تابلوها انواع متفاوتی دارند و تمام سلیقه‌ها را نیز پوشش می‌دهند.

مناسب ترین جنس تخته شاسی

بهترین تابلوی چاپی چاپ تابلو بر روی تخته شاسی میباشد چرا که وزن پایین و قیمت مناسبی دارد و اما بهترین نوع تخته شاسی تخته ی MDF با لبه ی روکش pvc میباشد.

ضخامت تخته شاسی ها

تابلو های تخته شاسی در سه ضخامت 8 میلی متر و  16 میل و 32 میباشد که بهترین قطر مناسب چاپ تابلوهای با تخته شاسی جنس ام دی اف قطر 8 میلی متر میباشد چرا که استحکام ظرافت و زیبایی را یکجا دارد.

انواع چاپ بر روی تخته شاسی

در بین انواع مدل های چاپ بر روی تخته شاسی ها با کیفیت ترین آن تکنولوژی چاپ دیجیتال جوهری بر روی تخته شاسی MDF میباشد که پس از چاپ بلافاصله توسط اشعه ی UV خشک و رنگ به خورد تخته شاسی و جذب آن شده به لطف پیشرفت تکنولوژی به قدری این چاپ با کیفیت و طبیعی است که تشخیص چاپ تابلو ها برای کارشناسان این اثر رو هم دشوار میسازد.

تابلو دیواری چند تکه

تابلو دیواری چند تکه معمولا چوبی بوده و به دو، سه قسمت یا بیشتر تقسیم می‌شود. این نوع تابلوها جنبه فانتزی دارند و در همه جا خانه قابل استفاده هستند.

تابلو عکس

تابلو عکس هم می‌تواند عکس خصوصی شما و یا عکس از هر چیز دیگری که سلیقه شما هست، باشد. این نوع تابلوها علاوه بر محیط پذیرایی، در اتاق خواب‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تابلو برجسته

تابلو برجسته از مدل‌های جدیدی است که مورد توجه و استقبال زیادی قرار گرفته است. این نوع تابلو همانطور که از اسمش مشخص است، به صورت برجسته در طرح‌ها و خطوط قابل سفارش و خرید هستند.

تابلو سه بعدی

از تابلو سه بعدی بیشتر در دکوراسیون‌های داخلی مدرن استفاده می‌کنند. این نوع مدل تابلو به دلیل واقعی بودن بیشتر تصاویر، طرفداران خاص خودش را دارد.

تابلو نقاشی

از تابلو نقاشی بیشتر در دکوراسیون‌های کلاسیک استفاده می‌شود. اگر طرفدار پرو پا قرص هنر هستید، این تابلوها حتما پیشنهاد می‌شود چون با روحیه و احساس شما همخوانی دارد.

تابلو شنی

تابلو شنی هم از نوع جدید تابلوها می‌باشد. به این صورت که در محفظه شیشه‌ای با استفاده از شن‌های رنگی تصاویر زیبایی را ایجاد می‌کنند.

تابلو اتاق کودک و نوجوان

تابلو اتاق کودک و نوجوان، تمامی مدل‌های گفته شده در بالا را شامل می‌شود و تنها تفاوت آن‌ها در کارتونی بودن تصاویر است. اگر از کودکی محیط رشد فرزند خود را زیبا و دلنشین بکنید، قطعا در آینده نتایج آن را خواهید دید.

وب سایت خانه شما با جمع آوری انواع تابلو مدرن، تابلو دیجیتال آرت، تابلو دیواری مینیمال و تابلوی اتاق کودک و نوجوان با در نظر گرفتن طیف وسیعی از سلیقه‌ها سعی در رسیدن شما به آن چه نیاز دارید، یاری میکند.

تابلو دکوری

تابلو تزیینی

تابلو مدرن