پرده اتاق کودک

پرده اتاق کودک

مدل های پرده اتاق کودک و نوجوان که اکثرا چاپی و طرح های فانتزی دارند پرده هازان و پرده زبرا میباشد شما عزیزان میتوانید برای اتاق کودک خود انواع مدل های پرده اتاق کودک پسرانه و پرده اتاق دخترانه را در مدل ها و سایز های مختلف به قیمت تولیدی و ارزان درسایت سفارش دهید و به علت تنوع زیاد در ابعاد و شکل های مختلف در دسته بندی جدا از پرده های سالن پذیرایی و اتاق خواب قرار میگیرد و نشاط و جذابیت و جلوه ای خاص به اتاق کودک میبخشد.

فرامش نکنید اتاق کودک شما به نور احتیاج دارد و پرده های مناسب با قابلیت نور گیری و تنظیم روشنایی و تاریکی اتاق از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از نکات مهم انتخاب پرده ای کوتاه برای اتاق کودک شما میباشد چرا که دیگر از کشیدن و احتمال افتادن پرده خبری نیست ! پس پرده هایی با قد کوتاه تا لبه ی پنجره کفایت میکند .

نحوه ی صحیح اندازگیری پنجره برای سفارش پرده

مکان نصب میل پرده باید 10 الی 15 سانتی متر بالاتر از چهارچوب پنجره در نظر گرفته شود و در خصوص پرده های زبرا و هازان ترجیحا 15 سانت به عرض هر طرف از پنجره اضافه شود تا زیبایی و جلوه ی اصلی خود را ازدست ندهد و همینطور قد پرده را تا 10 سانتی متر پایین تر از چهار چوب پنجره اندازه گیری نمایید.

در خصوص پرده های سبک کلاسیک شما میتوانید عرض را به دلخواه و ارتفاع قد پرده را نیز همانگونه به دلخواه حتی تا 10 الی 15 سانت بیشتر از فاصله ی تا زمین اندازه گیری نمایید تا بر روی زمین کشیده شود این سبک ظاهر مرتبی ندارد و احتیاج به مراقبت و نگهداری بیشتری دارد و در سبک کلاسیک و سلطنتی استفاده میشود.

سایت خانه شما انواع پرده های اتاق کودک را در طرح های مختلف فانتزی دخترانه و پسرانه با تصاویر زیبای انیمیشن های جذاب و شخصیت های کارتونی ورزشی و گیم های مورد علاقه کودکانه را بر روی دو مدل پرده های کتان و پرده زبرا در ابعاد و اندازه های استاندارد اتاق کودک برای شما عزیزان فراهم آورده که میتواند اتاق کودک فرزند شما را به محیطی شاد و دلنشین بدل کند تا فرزند شما در آن حس نشاط و شادکامی داشته باشد و در محیطی دوستانه و گرم و صمیمی رشد و نمو پیدا کند انواع پرده اتاق کودک را به راحتی از طریق همین سایت سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن از همکاران ما درب منزل خود تحویل بگیرید.