تابلو تزیینی مدرن

تابلو تزیینی مدرن از اولین وسایل تزیینی است که برای دکوراسیون منزل تهیه میشود، توجه به رنگ و سبک تابلو دیواری و یک تابلو مدرن از عوامل مهم در انتخاب و خرید تابلو مدرن است. 

تابلو تزیینی مدرن یا دیجیتال آرت

تابلو تزیینی مدرن یا همان دیجیتال آرت که بصورت هنر دیجیتال آرت در نظر گرفته میشود، به آن دسته از آثار هنری گفته می‌شود که در آن از تکنولوژی دیجیتال به عنوان قسمت مهم خلق آثار هنری استفاده می‌شود.

امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی تاثیر خود را حتی بر روی هنر نیز گذاشته است و با خلاقیت به همراه آشنایی با فنون گرافیکی و دیجیتال، بهترین تابلو دیواری به وجود می‌آیند.

دیجیتال آرت خود نیز شامل سه دسته نقاشی دیجیتال، عکاسی دیجیتال و فراکتال می‌باشد که دیجیتال آرت تلفیقی به نوعی تلفیق آثار هنری به هر سبکی است.

یکی از معروف‌ترین هنرمندان دیجیتال آرت استفان مارتینیر است که خالق آثاری همچون جنگ ستارگان و ویروس سیاره سرخ و ماشین زمان کارکرده است.

موزه نور هنرهای دیجتال در پاریس یکی از دیدنی‌ترین موزه‌های هنرهای دیجیتال تلفیقی است که هر ساله میلیون‌ها نفر رو به سمت خود می‌کشد.

تابلو مدرن

تابلو مدرن دیواری دیجیتال با اشعار بزرگان 

تجربه و زمان نشان داده که مردم به هنرهای جدید و تازه علاقه نشان داده‌اند و همینطور دیجیتال آرت آینده‌ای روشنی در پیش دارد.

نمایشگاه‌های بسیاری از تابلوهای هنرهای دیجیتال برگزار می‌شوند. تلفیق اشعار بزرگانی چون حافظ یا مولانا با تصویر مناسب و در هم تنیدن بیت‌های نستعلیق خیام، مفهمومی زیبا به دکوراسیون منزل شما می‌بخشد.

شما عزیزان می‌توانید در سایت بزرگ خانه شما انواع مدل‌ها، طرح و رنگ‌ها خاص و پرفروش‌ترین تابلوهای مینیمال و مدرن جهان، تابلو دیجیتال آرت و تلفیقی را مشاهده فرمایید و با انتخاب تابلوی مورد علاقه خود تنها با یک کلیک تابلو با کیفیت خود را درب منزل تحویل بگیرید.

چاپ با کیفیت عکس و طرح تابلو بر روی تخته شاسی تابلو مدرن با سایز سفارشی

کیفیت چاپ بر روی بوم و تخته شاسی در زیبایی آن تابلو فارغ از گیرایی طرح و نقش آن بسیار اهمیت دارد، از این رو فروشگاه اینترنتی خانه شما با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات چاپ و کیفیت بسیار بالا کیفیت و زیبایی تابلوهای خود را تضمین مینماید و شما مشتریان عزیز میتوانید با انتخاب طرح مورد علاقه خود سایز مد نظر را نیز انتخاب نمایید.

انتخاب سایز ها با توجه به فضایی که در اختیار دارید قابل تغییر میباشد، اگر سایز مد نظر خود را در ابعاد پیش فرض محصول پیدا نکردید میتوانید با کلیک در گفتگوی آنلاین سایز مد نظر خود را به صورت سفارشی برای ما ارسال کرده تا تابلو دیواری خود را با سایز مناسب در سریع ترین زمان درب منزل دریافت کنید.

چاپ عکس دلخواه شما روی تخته شاسی

شما عزیزان میتوانید عکس های خود را با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن به صورت چاپ شده با قیمت مناسب درب منزل خود دریافت نمایید، فروشگاه اینتنرتی خانه شما با داشتن جدیدترین تکنولوژی چاپ، امکان انواع خدمات چاپ تخته شاسی با سایز دلخواه شما عزیزان را فراهم نموده است.
شما عزیزان در سراسر کشور تنها کافیست عکس مورد نظر خود را برای ما با کلیک در قسمت گفتگوی آنلاین ارسال نمایید تا عکس خود را به صورت چاپ شده درب منزل خود دریافت نمایید.

whatsapp