جاکفشی و جالباسی

جاکفشی

جاکفشی محصولی پر کاربرد و به طوری که نیاز به آن در هر خانه ای بسیار احساس می شود ، اما در هنگام خرید جاکفشی مدل و قیمت جاکفشی شاید برای هر خریداری مهم باشد ، اما قبل از آن به انواع مدل ها و متریال ها می پردازیم.

جا کفشی مدرن یا چند تیکه و حتی مدل کم جا آپارتمانی از این نوع پر کاربرد است که ما چند مدل در فروشگاه خود داریم.

اما انتخاب یک مدل مناسب با چیدمان منزل بسیار مهم است ، جدای از مدل آن باید به اندازه ، محل قرار گیری درب ها از سمت چپ و یا راست دقت کرد ، مثلا با توجه محل پیشبینی جای جا کفشی در هر نقطه ای استفاده از آن براحتی ممکن باشد.

جاکفشی آینه ‌دار

بودن یک آیینه روی جا کفشی از نون شب واجب تر است ، چه بسا نبود آن ممکن است شما را به دردسر بزرگی بیاندازد ، زیرا محل قرار گیری جاکفشی معمولا در کنار درب خروجی است و احتمالا شما پس از پوشیدن لباس از روی جالباسی و کفش از داخل جاکفشی به راحتی امکان بازگشت به محل دیگری که شما نیاز به آیینه دارید ممکن نخواد بود و سخت ، از این رو جاکفشی که آیینه دارد یک امتیاز مهم به شمار می رود.

جاکفشی ایستاده

یکی از کاربردهای جاکفشی برای آویز لباس است ، در واقع اگر قصد خرید جاکفشی ایستاده دارید احتمالا ایستاده بودن آن ویژگی هایی مثل قابلیت آویز لباس و جادار بودن بیشتر کفش را خواهد داشت، پس در محصولات موجود در سایت ما چندین مدل جاکفشی استاده که می تواند این قابلیت ها را داشته باشد وجود دارد.

انواع جالباسی

جالباسی ، وسیله ای غیر قابل انکار در میان همه افرادیسشت که به نظم و مرتب بودن اهمیت می دهند؛ این وسیله پر کاربرد که گاهی به تنهایی و گاهی همراه با یک جاکفشی قابل عرضه است ، در فروشگاه اینترنتی خانه شما موجود است؛ مثلا جالباسی میله ای با آن شکل خاص خود، حس نوستالژی هر کسی را بر می انگیزد و همه تقریبا دوست دارند یکی از آن را در منزل خود داشته باشند، چرا که ضمن بهبود زیبایی فضای منزل و یا شرکت ، کاربرد زیادی در استفاده دارد.

جالباسی کمدی

کمد بیشتر برای طبقه بندی و مخفی کردن اجناس و یا وسیله ها کاربرد دارد ، حالا تصور کنید یک فضای کلاسیک و ساده دارید که در گوشه ای از منزل ، لباس ها بر روی آن تلنبار شده ، اینجاست که یک جالباسی کمدی خودنمایی می کند ، و می تواند با یک حرکت ساده فضای شلوغ را به فضایی منظم تبدیل کند.

جالباسی ریلی

جالباسی ریلی بسیار کارامد و مفید در چیدمان لباس با تعداد زیاد و سهولت در انتخاب لباس میباشد که به راحتی تعداد زیادی از لباس را میتوان به آن آویزان کرد.

جاکفشی سه تیکه

جاکفشی سه تیکه از مدل جاکفشی هایی است که با توجه به قیمت جاکفشی امروزه برای خرید جاکفشی بسیار مورد توجه خانواده های ایرانی قرار گرفته و میتوان دلیل آن را مدرن بوردن و جادار بودن آن دانست به طوری که میتوان آن را یک جاکفشی مدرن جادار و مقرون به صرفه در نظر گرفت.

جاکفشی آپارتمانی

جاکفشی آپارتمانی این روزها از الزامات هر منزلی است، فروشگاه اینترنتی خانه شما با فروش جاکفشی آپارتمانی با قیمت مناسب و ارسال درب منزل شما عرضه کننده با کیفیت ترین جاکفشی آپارتمانی با قیمت مناسب میباشد.

جاکفشی چوبی

قیمت جاکفشی

قیمت جاکفشی بیشتر به متریال استفاده شده در آن و طراحی خاص متفاوت است ، مثلا قیمت جاکفشی ایستاده با چند تیکه و مدل مدرن باهم متفاوت است ، اما ما در فروشگاه اینترنتی خانه شما ضمن احترام به مصرف کننده هم کیفیت هم قیمت را در کمترین میزان و به قول معروف با ارزانترین و بهترین کالا ها میزبان شما هستیم.

 

امکان خرید آنلاین ، ارسال سریع ، پشتیبانی 24 ساعته مشتریان قسمتی از خدمت ماست.