روتختی کودک و نوجوان

روتختی کودک و نوجوان

روتختی کودک و نوجوان به دو دسته روتختی پسرانه و روتختی دخترانه تقسیم می شود که در آن تنوع طرح های مختلفی از ست لحاف و روتختی ملحفه و روبالشی وجود دارد.

ست روتختی کودک و نوجوان شامل چیست؟

ست روتختی کودک و نوجوان شامل لحاف با شکل و طرح های متنوع همراه با ملحفه ی روتختی و دو عدد رو بالشی می باشد.

لحاف تخت خواب چیست؟ آیا لحاف جایگزین پتو می باشد؟

اصلی ترین و زینت بخش ترین قسمت سرویس خواب لحاف تخت خواب می باشد لحاف از پارچه ای که در بین آن با الیاف پر شده تشکیل می شود. لحاف سرویس خواب های جنس تنسل به دلیل الیاف گیاهی و عبور جریان هوا از خود ضد حساسیت می باشد و به همین خاطر در زمستان گرما و در تابستان مانع تعرق می شود و به همین خاطر نیازی به پتو نمی باشد.

روتختی پسرانه

امروزه طرح های روتختی پسرانه موجود در بازار، از شخصیت های کارتونی و محبوب نوجوانان 7 تا 15 سال الهام گرفته شده است. از جدیدترین مدل های روتختی پسرانه می توان به روتختی رونالدو، روتختی مسی، روتختی رالی، روتختی کلازی، روتختی بره ناقلا، روتختی ساینی و غیره اشاره کرد.

در انتخاب و خرید روتختی های پسرانه به گروه سنی آن ها حتما توجه کنید، چون علایق و روحیات پسران در بازه های مختلف سنی متفاوت خواهد بود.

روتختی دخترانه

ویژگی بسیار مهمی که در تمام روتختی های دخترانه وجود دارد، استفاده از رنگ های شاد و زیباست. یشتر دخترهای جوان و نوجوان به روتختی هایی با رنگ صورتی و مدل های عروسکی علاقه دارند. از جدیدترین مدل های روتختی دخترانه می توان به روتختی یونیکورن، روتختی اسب تک شاخ، روتختی الساوآنا، روتختی شاه پریون و غیره اشاره کرد.

روتختی کودک

در خرید روتختی کودک به طراحی دیوارها و تخت اتاق دقت کرده و متناسب با آن روتختی را انتخاب کنید. هماهنگی طرح و نقش همه ی وسایل اتاق کودک با هم باعث ایجاد هارمونی و هماهنگی می شود که در ایجاد آرامش ذهنی کودک تاثیر گذار است.

روتختی کارتونی

امروزه در بازار روتختی های کارتونی و سه بعدی طرفداران زیادی پیدا کرده است که قدرت بالایی در مجذوب کردن هر بیننده ای را دارد. این روتختی ها حس طبیعی بودن و زنده بودن را به انسان القا می کنند. امروزه روتختی های کارتونی مثل روتختی یونیکورن، روتختی اسب تک شاخ، روتختی مینیون، روتختی بن تن، روتختی باب اسفنجی و غیره بسیار پر طرفدار است که وب سایت خانه شما تمامی این مدل ها را برای فروش موجود دارد.

مقایسه کالاها
whatsapp