قابلمه و تابه چدنی

سرویس قابلمه چدنی و ماهیتابه چدنی

یکی از دغدغه‌های همیشگی هر خانه، خرید ظروف پخت و پز برای آشپزخانه است. انتخاب سرویس قابلمه و ماهیتابه با کیفیت و با دوام بسیار مهم است و هنگام خرید باید به جنس قابلمه، نوع کاربرد و استفاده، نچسب بودن و مقاومت آن در برابر حرارت و ساییدگی دقت کرد.

سرویس‌های قابلمه و ماهیتابه در انواع و جنس‌های متفاوتی موجود هستند، که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

ارسال ظروف چدنی نالینو به سراسر کشور در وب سایت خانه شما رایگان می باشد.

ارسال رایگان

ظروف پخت و پز تفلون

ظروف پخت و پز تفلون به ظروف نچسب، معروف هستند. به همین علت هنگام استفاده به روغن کمتری نیاز دارد. سرویس قابلمه و ماهیتابه چدن در مقابل گرما بسیار مقاوم هستند.

توصیه می‌شود برای ماندگاری بیشتر این ظروف، از ابزارهای آهنی موقع آشپزی استفاده نکنید. اگر پوشش داخلی این ظروف نیاز به بازسای داشت‌، پیشنهاد می‌شود به جای تعمیر، سرویس جدید خریداری شود.

ظروف پخت و پز چدن

ظروف پخت و پز چدن معمولا برای پخت انواع گریل گوشت، مرغ و سبزیجات استفاده می‌شود. این ظروف بسیار سنگین و با دوام است و باید بدانید که حرارت را مدت زمانی زیادی حفظ می‌کنند، تابه استیک پز چدنی می تواند برای آن دسته از عزیزانی که به انواع گریل گوشت و مرغ علاقه دارند ظرف استیک چدنی یک انتخاب مناسب باشد. خرید تابه چدنی با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی خانه شما.

ظروف پخت و پز سرامیکی

ظروف پخت و پز سرامیک برخلاف اسمی که دارند از جنس سرامیک نیست، بلکه خاصیت پوشش داخلی آن شبیه به سرامیک است. از این ظروف برای هر پخت و پزی استفاده می‌کنند و گرما به اندازه کافی نگه می‌دارند.

ظروف پخت و پز گرانیتی

ظروف پخت و پز گرانیتی از روکش لعاب‌دار ساخته می‌شود. سطح این ظروف معمولا به صورت خالخالی و شبیه به سنگ گرانیت است و به همین علت هم به این نام شناخته شده است.

ماهیتابه چدنی

ماهیتابه چدنی این روزها از استقبال خوبی برخوردار است، به دلیل جنس بدنه و پخت و پز سالم و همچنین عمر مفید و طولانی این محصول ماهیتابه چدنی را به یکی از پرفروشترین ماهیتابه ها تبدیل کرده است.

در فروشگاه خانه شما انواع و اقسام مختلفی از ظروف پخت و پز آشپزخانه وجود دارد و با راحتی خیال می‌توانید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

قابلمه چدنی نالینو

فروشگاه اینترنتی خانه شما تمام محصولات شرکت نالینو را به صورت مستقیم از کارخانه همراه با ضمانت رسمی با قیمت کمتر از قیمت درج شده در روی کارتون این ظروف را در اختیار شما قرار داده و همچنین ارسال تمامی این محصولات به سراسر کشور برای مشتریان فروشگاه اینترنتی خانه شما رایگان است.

مقایسه کالاها
whatsapp