مجسمه دکوری و تزیینی

مجسمه دکوری

فروشگاه اینترنتی خانه شما مجموعه کامل از انواع مجسمه دکوری و تزیینی مدرن و شیک را جمع آوری کرده و با عرضه مستقیم آن‌ها، همواره سعی در خدمتگزاری به شما خریداران عزیز را دارد.

انواع مجسمه دکوری و تزیینی

پشت تصویر زیبای هریک از مجسمه‌هایی که ساخته می‌شود داستانی زیبا نهفته است که زیبایی هر کدام از این مجسمه‌ها را صد چندان می‌کند. اگر می‌خواهید داستان بعضی از این لوازم دکوری کوچک را بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

مجسمه دکوری بلند یا مجسمه رقص سماع بیانگر نوعی رقص عرفانی به حالت خلسه، تحت تاثیر آوای دلنشین دف است، اگر اهل ساز و موسیقی بخصوص موسیقی سنتی هستید خرید آن به شما پیشنهاد می‌شود.

مجسمه بودا یا مجسمه شیوا که در هندو خدای نگهدارنده آسمان و زمین است و نماد فناناپذیری که می‌تواند حس قدرت را در بیننده قوت بخشد.

مجسمه جغد کوچک، مجسمه گوزن و یا مجسمه اسب نیز برای علاقه مندان به مجسمه حیوانات باید جذاب باشد. البته مجسمه عقاب از نظر اکثریت زیبایی ویژه‌ای دارد حتی اگر علاقه‌مند به مجسمه حیوانات نباشند.

مجسمه برای میز تلویزیون نیز همیشه طرفداران خاص خود را دارد. یک مجسمه خرگوش یا مجسمه فیل کنار تلویزیون قطعا زیبا به نظر همگان است.

تغییر در دکوراسیون منزل با یک مجسمه دکوری یا تندیس تزیینی به راحتی امکان پذیر است و بسیار جالب است که چگونه یک مجسمه دکوری کوچک و یک وسیله تزئینی ساده، می‌تواند تاثیری بزرگ بر فضای اتاق داشته باشد.

به فضای داخلی و خارجی خانه خود نگاهی بیندازید. احتمالا نقاطی وجود داشته باشند که نیاز به تغییر دکوراسیون داشته باشند. 

مقایسه کالاها
whatsapp