مجسمه نیم رخ Face

مجسمه نیم رخ 34 سانت در 3 رنگ

مجسمه نیم رخ زنی را نشان میدهد که چشم های آن ناپیدا می باشد. این مجسمه در رنگ های مشکی، سفید و برنزی است و ارتفاع آن 34 سانتیمتر می باشد.

انتخاب رنگ::
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 1,880,000 ریال
1,692,000 ریال
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 81

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

 این مجسمه نیم رخ زنی را نشان میدهد که چشم های آن ناپیدا می باشد. معمولا در نگارگری های نیم رخ باید به دنبال خط دید مجسمه یا نقاشی رفت تا معنی و مفهومی که به آن اشاره میکند را پیدا کرد. اما در این مجسمه به سبب نا معلوم بودن خط دید نیم رخ زن سوالی در ذهن بیننده ایجاد میگردد که باید پاسخ آن را در وجود خود بیننده یافت. این مجسمه در رنگ های مشکی، سفید و برنزی است و ارتفاع آن 34 سانتیمتر می باشد. 

مشخصات فنی

ابعاد ارتفاع 34 سانتیمتر
جنس بدنه پلی استر
مناسب برای دکوری خانه
رنگ مشکی، سفید و برنزی
نظر خودتان را بنویسد

enamad