روتختی بزرگسالان

روتختی بزرگسال

روتختی و سرویس خواب شامل چیست؟

روتختی یا سرویس خواب، مجموعه ای از چند تکه که از پارچه های ملافه ای دوخته شده اند، است که برای خواب روی تخت خواب استفاده می شوند. سرویس روتختی شامل مواردی مثل کاور لحاف، ملحفه تشک، روبالشتی، روکوسنی، ملحفه روانداز و لحاف است.
همه ی این موارد برای پوشاندن اجزایی است که روی تخت قرار می گیرد.
لحاف یا لحاف لایت پارچه ی پر شده از الیاف پشم شیشه یا الیاف دیگر است که الیاف از کاور جدا نمی شود. لحاف ها معمولا هر دو طرفشان طرحدار است.
ملحفه تشک برای روکش تشک استفاده می شود که می تواند کشدار یا دوردوزی شده باشد.
ملحفه روانداز هم برای استفاده در فصل های گرم در بعضی از سرویس های خواب وجود دارند.
روبالشتی هم براساس تعداد در سرویس خواب متفاوت است که برای کاورکردن بالشت ها استفاده می شود.

روتختی دونفره 

براساس اندازه تخت ها، روتختی ها به دو دسته یک نفره و دونفره تقسیم می شوند که شما براساس سلیقه خود می توانید مدلی را انتخاب کنید.
انتخاب یک روتختی خوش رنگ، خوش دوخت و متناسب با دکوراسیون اتاق شما تاثیر زیادی در زیبایی فضای اتاقتان دارد. سرویس های دونفره معمولا دوتکه، چهارتکه و شش تکه هستند که بر اساس تعداد تکه و کیفیت پارچه قیمت های متفاوتی دارند.

روتختی ساده

روتختی های ساده امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. روتختی های ساده تک رنگ مثل طوسی، مشکی و غیره از پرطرفدارترین هاست.
روتختی های ساده برای سبک های مینیمال ومدرن بسیار مناسب و جذاب هستند اما به این نکته توجه کنید که رنگ های تیره فضای اتاق را کوچکتر نشان می دهند. از ویژگی های مثبت روتختی های ساده این است که همیشه پرطرفدار وروی بورس است.

روتختی سفید

انتخاب تازه عروس ها معمولا روتختی های سفید است که معمولا یک رویه برای تزیین هم در سرویس خواب های عروس وجود دارد.
در انتخاب روتختی حتما به نوع چهارفصل بودن آن توجه کنید. این روتختی ها نه گرم و ضخیم هستند و نه خیلی سبک و نازک.
با خرید این روتختی ها دیگر نیازی به هزینه برای خرید دو نوع روتختی برای استفاده از فصول مختلف نیست.
جالب است بدانید که اولین روتختی ها از پارچه کتان یا ابریشمی رنگ سفید بودند.

روتختی مشکی

در خانه هایی با سبک مدرن و مینیمال رنگ سفید و مشکی زیبایی خاصی را ایجاد می کند.
برای اتاق خوابی با دیوار سفید و دکور سفید روتختی مشکی بهترین انتخاب است که مرکز توجه قرار می گیرد.
استفاده درست از این رنگ زیبایی خاصی را برای شما به ارمغان می آورد. فراموش نکنید که بعد از دیوار روتختی از مهم ترین رکن های زیبایی یک اتاق خواب است.

روتختی ارزان یا روتختی گران و دلیل اختلاف قیمت آن ها؟

همیشه روتختی ارزان دارای کیفیت خوب نیست اما متریال مصرفی و واسطه ها تاثیرگذارترین عامل ها روی قیمت روتختی هاست.
در فروشگاه های اینترنتی خیلی پیش می آید که یک مدل روتختی را در دو سایت با قیمت های متفاوت ببینیم، این اختلاف قیمت زیاد می تواند ناشی از کیفیت پارچه ی استفاده شده در این مدل ها باشد.
به هر حال هرچه کیفیت محصول بالاتر باشد به نسبت قیمت بالاتری هم خواهد داشت.
یکی از راه های اطمینان برای کیفیت روتختی، ارائه گارانتی است که فروشگاه اینترنتی خانه شما برای بیشتری روتختی ها گارانتی ارائه می دهد.

روتختی بزرگسالان یا روتختی دو نفره

روتختی های مناسب تخت خواب دو نفره که قالبا ابعاد استانداردی از نظر طول و عرض دارند در دسته روتختی های بزرگسالان جای می گیرند در این دسته تنوع مدل های متنوع از لحاف و روتختی های مناسب تخت خواب های دو نفره وجود دارد.

روتختی های دونفره شامل چه چیزهایی هستند؟ 

روتختی بزرگسالان یا روتختی دو نفره شامل یک لحاف دوخته شده و یک ملحفه کش دوزی شده مناسب تشک خوش خواب و چهار عدد رو بالشی می باشد که به صورت پکیج کامل و ست بوده و از تنوع و طرح های مختلف برخوردار است.

علت تفاوت قیمت روتختی های در چیست؟

تفاوت اصلی روتختی ها در جنس و نوع پارچه و الیاف به کار رفته در روتختی ها است به همین خاطر حتما در هنگام خرید روتختی قبل از هر چیز جنس روتختی رو بررسی نمایید.

بهترین نوع روتختی چیست؟

قالبا روتختی هایی که از الیاف گیاهی و طبیعی ساخته و تولید می شوند نفوذ و جریان هوای راحتی دارند از این رو مانع تعرق بدن در تابستان و ایجاد گرمای مطلوب در زمستان می شوند و به روتختی های چهار فصل شهرت یافته اند و برعکس روتختی هایی که از مواد و جنس های شمی و پلاستیکی تولید می شوند ضد حساسیت می باشند و آلرژی پوستی ایجاد نمی کنند از جنس های خوب روتختی می توان به روتختی های تنسل اشاره کرد.

 

مقایسه کالاها
whatsapp