سالن نشیمن

سالن نشیمن

سالن نشیمن محیطی در خانه است که همه‌ی افراد خانواده برای استراحت و یا تفریح دور هم جمع می‌شوند. نوع دکوراسیون این فضا بستگی به اندازه خانه دارد که گاها هم مدرن، کلاسیک و ... می‌تواند باشد.

شما برای زیبایی بیشتر سالن نشیمن خانه خود می‌توانید از مبلمان دلخواه، جاکفشی، میز و صندلی و  میز تلویزیون استفاده کنید.

مبلمان تختخواب شو و مبل شنی

انتخاب درست مبلمان سالن نشیمن یکی از مهم‌ترین نکات در دکوراسیون داخلی منزل می‌باشد.

اگر خانه بزرگی دارید سالن نشیمن و اتاق پذیرایی از مهمانانتان از یکدیگر جدا هستند و می‌توانید فضای نشیمن را با مبل شنی راحت برای استراحت خود طراحی کنید. در این حالت توصیه می‌شود که از مبلمان راحت و غیر رسمی استفاده شود.

اگر فضای خانه‌تان کوچک است و سالن نشیمن و پذیرایی‌تان در یک محل است پیشنهاد می‌شود از مبل تختخواب شو ولی رسمی‌تر هم برای خودتان و هم برای مهمانانتان استفاده کنید.

میز و صندلی سالن نشیمن

چیدمان میز و صندلی هم دقیقا مثل چیدمان مبلمان می‌باشد. باید حتما فضای آزاد خالی منزل خود را در نظر داشته باشید وبر اساس آن خرید میز و صندلی داشته باشید.

میز تلویزیون سالن نشیمن

یکی از وسایلی که در همه‌ی سالن‌های نشیمن یافت می‌شود، تلویزیون است. اکثر تلویزیون‌ها برای رسیدن به یک سطح مناسب، نیاز به میز تلویزیون دارند.

میز تلویزیون در انواع مدل و طرح‌های متنوعی هستند که باید بر اساس نوع طراحی و چیدمان منزل انتخاب شود و این امر کاملا سلیقه‌ای می‌باشد.

جاکفشی سالن نشیمن

جاکفشی سالن نشیمن یکی از عناصری است که به صورت دل‌بخواهی خریداری می‌شود. جاکفشی انواع و چیدمان متفاوتی دارد. در بعضی از خانه‌ها در بیرون و در موارد دیگر، در منزل قرار می‌گیرد.

کتابخانه چوبی و کتابخانه کمجا

در همه موارد گفته شده باید بدانید که ملاک انتخاب و چیدمان سالن نشیمن به اندازه فضای خانه شما بستگی دارد. ما در فروشگاه اینترنتی خانه شما تمامی سلایق و نیازهای شما را در نظر گرفته ‌و گرد هم آورده‌ایم تا تجربه آرامش بسیاری را در منزل خود داشته باشید.