حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی خانه شما اهمیت زیادی برای حریم شخصی کاربران سایت خود قائل است. برای خرید، ثبت نظر و یا دیگر امکانات سایت، مجبور به گرفتن اطلاعات شخصی از کاربر خود می‌باشد تا بتواند در راستای خدمت خود، تجربه خرید خوبی را برای شما کاربران عزیز رقم بزند.

این اطلاعات شامل آدرس، شماره تماس و ایمیل می‌باشد. کلیه فعالیت‌های خانه شما بر اساس قوانین تجارت الکترونیک است و بنا به درخواست خریداران، طی فرایند خرید فاکتور رسمی صادر می‌شود. برای اشخاص حقیقی اطلاعاتی مانند نام و کد ملی و برای خریدهای سازمانی کد اقتصادی و شناسه ملی لازم است.

تمامی مکاتبات، پرسش و پاسخ‌های رایج با مشتری با آدرس ایمیل و شماره تماسی که در پروفایل خود ثبت کرده است، صورت می‌گیرد. پس می‌بایست اطلاعات کاربری خود را به درستی ثبت بفرمایید.

فروشگاه آنلاین خانه شما،  برای تحقیقات بازاریابی و بهبود عملکرد سایت از برخی اطلاعات کاربران خود استفاده می‌کند. به طور مثال برای اطلاع رسانی از سرویس‌های ویژه، خدمات، اخبار و رویدادها به اعضای سایت ایمیل ارسال می‌کند. کاربران عزیز اگر تمایلی به دریافت اینگونه ایمیل‌ها ندارید، می‌توانید عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنید. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ی موافقت شما با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض در این راستا می‌باشد.

در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده توسط کاربر، مسولیت هرگونه خسارت احتمالی با خود کاربر بوده است و حق هر ادعایی علیه سایت خانه شما را ندارند.

خانه شما، تنها با حکم مقام قضایی و طبق قانون و مقررات کشور هویت شخص خواسته شده را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار می‌دهد. در غیر این صورت هویت شخصی کاربران کاملا محرمانه می‌ماند و به هیچ شخص یا سازمانی منتقل نمی‌شود.

فروشگاه اینترنتی خانه شما در راستای خدمتگزاری به شما عزیزان، تمام تلاش خود را می‌کند تا شما خریدی امن، راحت و با کیفیتی را  تجربه کنید.

 

در صورت بروز هر گونه مشکل و سوال، از راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

 

                                                                                                                    

whatsapp