پرده آشپزخانه

پرده آشپزخانه

پرده آشپزخانه به خاطر اهمیت و متفاوت بودن فضای محیطی در دسته ای جدا مورد بررسی قرار می گیرد که در ادامه به تفاوت ها و اهمیت آن می پردازیم.

انواع پرده آشپزخانه

با توجه به تفاوت سلایق و همچنین مدل های بروز و متفاوت در بازار می تواند در انتخاب شما تاثیر بگذارد پس بهتر است انواع پرده را بشناسید تا بتوانید یک خرید زضایت بخش را داشته باشید.

پرده آشپزخانه حریر

این جنس پارچه از قدیم دارای طرفداران بسیاری بوده و همچنان نیز می باشد، باتوجه به ظرافت و زیبایی در ایستادگی این پرده، می تواند جلوه خاص و شیکی را به آشپزخانه شما بدهد.

پرده آشپزخانه مدرن

امروزه با توجه با لوازم و حتی کابینت های مدرن، آشپزخانه ها نیز دارای دکوراسیون خاص خود می باشد که با توجه به این شرایط شما می توانید این نوع پرده را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. طرح های خاص و زیبا این مدل می تواند جلوه مدرن و شیکی را به محیط آشپزخانه شما بدهد.

پرده آشپزخانه پانچ

این نوع از پرده ها با توجه به نوع ایستادگی علاوه بر آشپزخانه می تواند در سایر اتاق ها نیز استفاده شود. نوع میله پرده و همچنین پانچ های قرار گرفته شده در بالای پرده و چین های موجود در آن می تواند بادکوراسیون شما ست شود که اغلب این نوع پرده ها را با ارتفاع بلندتر در نظر می گیرند.

پرده آشپزخانه زبرا

این نوع پرده ها که بعد از عرضه در بازار طرفداران زیادی را به خود اختصاص داد، با توجه به راحتی در جمع شدن و تنوع طرح به یکی از پرطرفدارترین ها تبدیل شده است بطوری که امروزه در هر منزلی وارد می شوید می توانید این پرده را در آن منزل مشاهده نمایید.

پرده آشپزخانه کرکره ای

پرده های کرکره ای با توجه به طرح و نوع باز و جمع شدن در محیط آشپزخانه طرفداران زیادی را دارند. با توجه به عدم اشتغال و تکان خورد در صورت باز بودن پنجره می تواند از خصوصیات مثبت این پرده باشد.

پرده آشپزخانه ساده و شیک

خیلی ها بدلیل ست کردن و سخت بودن انتخاب پرده مناسب، پرده های ساده را انتخاب می کنند تا به سادگی با انواع دکوراسیون ست شود و دغدغه ای برای عدم تناسب آن با دکوراسیون آشپزخانه نداشته باشند.

پرده آشپزخانه فانتزی

این نوع از پرده بدلیل وجود اشکالی همچون میوه و یا حیوانات و یا سایر طرح ها می تواند جلوه تازه را به محیط آشپزخانه بدهد و بسیاری از افراد با توجه با تنوع این مدل ها و جلوه زیباتر به آشپزخانه از این طرح ها استفاده می کنند.

پرده آشپزخانه طوسی

امروزه این رنگ در هر زمینه ای بسیار طرفدار دارد. از رنگ دیوارها، کابینت، میز ها و غیره از این رنگ شیک و زیبا استفاده می شود. از این رو جستجو این رنگ پرده نیز در بین کاربران بسیار زیاد بوده و شما می تواند برای دکوراسیون خود این رنگ را نیز در کنار انتخابهای خود قرار دهید.

نکات انتخاب پرده آشپزخونه

در اکثر آشپزخانه ها پنجر های تعبیه شده که بتواند محیط و فضایی باز با هوایی تازه جریان داشته باشد و به علت پخت و پز و طبخ مواد غذایی گازها و بخارات ناشی از پخت و پز علاوه بر دیواره های آشپزخانه پنجره ها و پرده ها را هم چرب و به اصطلاح دودی می کند پس توجه به این نکته داشته باشد پرده ی انتخابی شما باید قابلیت باز و بست آسان و شست وشوی راحت را داشته باشد. پرده هایی که به توان به راحتی در هنگام نیاز کنار زده شود تا هوای تازه وارد خانه شود. پرده هایی که قابلیت اشتعال کمتری دارند و به اصطلاح پرده نسوز که شعله ور در هنگام حوادث و آتش سوزی نشوند از نکات مهم انتخاب پرده مناسب برای آشپزخانه می باشد.

مدل پرده آشپزخانه جدید

رنگ و طرح پرده سلیقه ای می باشد اما بد نیست که بدانید پرده هایی که تصاویر روشن با طرح های میوه ها و جنگل و حیوانات بر روی آن هست انتخاب مناسبی برای یک آشپزخانه شیک و مدرن می باشند اما اگر آشپزخانه شما اپن هست و نمای پرده شما از سالن پذیرایی قابل رویت هست می توانید از پرده های زبرا پرده های ساده و روشن که طرفداران بسیاری دارد استفاده نمایید و یا از یک طرح ویژه که هم پرده و هم یک تابلوی دیواری شیک به حساب می آید استفاده کنید.

اندازگیری پنجره آشپزخانه برای سفارش پرده

مکان نصب میل پرده باید 10 الی 15 سانتی متر بالاتر از چهارچوب پنجره در نظر گرفته شود و در خصوص پرده های زبرا و هازان ترجیحا 15 سانت به عرض هر طرف از پنجره اضافه شود تا زیبایی و جلوه ی اصلی خود را ازدست ندهد و همینطور قد پرده را تا 10 سانتی متر پایین تر از چهار چوب پنجره اندازه گیری نمایید.

در خصوص پرده های سبک کلاسیک شما می توانید عرض را به دلخواه و ارتفاع قد پرده را نیز همانگونه به دلخواه حتی تا 10 الی 15 سانت بیشتر از فاصله ی تا زمین اندازه گیری نمایید تا بر روی زمین کشیده شود این سبک ظاهر مرتبی ندارد و احتیاج به مراقبت و نگهداری بیشتری دارد و در سبک کلاسیک و سلطنتی استفاده می شود.

خرید پرده آشپزخانه

برای خرید یک پرده آشپزخانه با توجه به درنظر گرفتن ابعاد پنجره و ارتفاع، مدل پرده مورد نظر و نوع دکوراسیون خود می توانید اقدام نمایید. شما می توانید مدل های موجود در سایت خانه شما را به دلخواه انتخاب کنید و اقدام به خرید نمایید تا در کمترین زمان درب منزل شما ارسال شود.

قیمت پرده آشپزخانه

قیمت پرده ها به جنس پرده، نوع پرده و ابعاد آن بستگی دارد. پرده های گاها بصورت کرکره ای یا بصورت حریر می باشند که هر کدام با توجه به کیفیت و جنس آن متفاوت می باشد. فروشگاه اینترنتی خانه شما همواره تلاش کرده است تا با عرضه مستقیم محصولات از تولیدی ها قیمت هایی مناسبی را برای شما عزیزان در نظر بگیرد.

 

whatsapp