تابلو اتاق کودک و نوجوان

خرید انواع تابلو اتاق کودک، تابلو اتاق کودک پسر، تابلو اتاق کودک دختر، استیکر اتاق کودک، تابلو بنتن و غیره مناسب برای هدیه کادو تولد.

تابلو دیواری کودک و نوجوان

امروزه دیزاین دکوراسیون داخلی بسیار مهم شده است که با استفاده از وسایل دکوری مناسب می توانید به بهترین شکل خانه و یا اتاق خواب خود را طراحی کنید.

یکی از دغدغه های والدین چیدمان اتاق فرزندشان است که آن را به زیبایی ممکن طراحی کنند وسایل مختلفی برای دیزاین اتاق کودک و نوجوان استفاده می شود مانند برچسب های تزئینی، مجسمه، شلف، عروسک اما تابلو دیواری یکی از مهم ترین وسایل برای دیزاین اتاق خواب به شمار می آید به دلیل اینکه جلوه زیادی دارد و به زیباتر شدن اتاق کمک می کند هم چنین به صرفه است و لازم نیست هزینه بسیار زیادی پرداخت کنید.

تابلو دیواری اتاق کودک

خرید تابلو دیواری دخترانه و پسرانه

معمولا برای اتاق دختران از رنگ های صورتی و برای پسران از رنگ آبی استفاده میشود در وبسایت خانه شما انواع تابلوها مناسب برای دختران و پسران موجود است. در طرح ها و کارکترهای انیمیشنی و برای دختران از کارکترهای دیزنی موجود می باشد.

تابلو دیواری ایده بسیار خوبی برای هدیه دادن به کودکان و نوجوانان است زیرا بسیار کاربردی هستند.

برای انتخاب تابلو اتاق پسر نوجوان می توانید از شخصیت فیلم ها، فوتبالیست ها و یا عکس از ماشین های مورد علاقه فرزندتان در اتاق خوابشان استفاده کنید.

استفاده از شخصیت های ابر قهرمانان نیز گزینه خوبی برای اتاق کودکان است شخصیت هایی مانند اسپایدرمن، سوپرمن، بت من و غیره باعث می شود فرزند شما احساس قدرتمند بودن کند.

قیمت تابلو دیواری اتاق کودک

قیمت تابلوها با توجه به ابعاد و جنس آن متفاوت هستند اما وب سایت خانه شما بهترین تابلوها را با کم ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا بتوانید خرید لذت بخشی را تجربه کنید.

تابلودیواری نوجوان

whatsapp