صندلی اداری

صندلی اداری و مدیریتی

امروزه زندگی هر یک از شما که این مطلب را می خوانید، با حداقل میانگین ۷ ساعت کار روزانه در محیط ادارات و شرکت ها و یا در منزل و به صورت دورکاری و غیره گره خورده است. در نتیجه خرید وسایلی از قبیل صندلی اداری که در طولانی مدت شما را از آسیب های بدنی در اثر یکجانشینی های مداوم، دور می کند خریدی اجباری محسوب می گردد.

چه شما مامور خرید یک شرکت اداری باشید و یا شخصی که به دنبال ایجاد فضای کاری در منزل می باشد، می بایست با داشتن اطلاعات قبلی و البته کافی دست به خرید بزنید. برای خرید صندلی اداری قابلیت هایی را که موجب می شود میزان خستگی شما کاهش و در نتیجه آن سرعت و بازدهی کارتان بیشتر گردد را در نظر بگیرید.

صندلی کامپیوتر

این صندلی ها برای استفاده در منزل می باشد و عموما مشتریان آن بدنیال صندلی های با قیمت مناسبی هستند و البته باید برای راحتی آن نیز اهمیت ویژه ای داشته باشید زیرا نشستن پشت کامپیوتر در ساعات طولانی باعث بروز برای کمر و یا گردن شما می شود. معمولا برای منازل نیز از صندلی چرخدار استفاده می شود.

صندلی گیمینگ

این صندلی ها مخصوص بازی می باشد و ظاهری شیک و خاصی را دارا می باشد. معمولا گیمرها بدلیل استفاده زیاد از این صندلی ها باید به خرید آن نیز توجه کنند زیرا ساعات زیادی را صرف بازی می کنند.

صندلی اداری شیک

خرید صندلی اداری و مدیریت

در هنگام خرید صندلی اداری به چه نکاتی توجه کنیم؟

حدود ۱۷۰۰ ساعت نشستن در طول سال کاری، صندلی اداری را مجاب به داشتن ویژگی‌هایی می‌کند که هم جلوی استهلاک خود صندلی گرفته شود و هم فرسایش اعضای بدن شما را کاهش دهد.

  • قابل تنظیم بودن ارتفاع : طراحی صندلی اداری مناسب با بدن هر یک از ما، وقت و هزینه فراوانی را در بر خواهد داشت. از این رو ایجاد تناسب، با قابلیت تنظیم صندلی برای هر فرد این مشکل را تا حد زیادی برطرف می‌کند. برای مثال، پشت صندلی بنشینید و به مانیتور روبروی خود نگاه کنید. در این حالت صندلی شما باید طوری از لحاظ ارتفاع تنظیم گردد، که شما با دستانی که بر روی میزتان قرار داده اید به راحتی و با قرار دادن سر در حالت عادی، بتوانید مانیتور رو به روی خود را نگاه کنید.
  •  قابل تنظیم بودن پشتی : اگر به اکثر صندلی های اداری توجه بفرمایید، تکیه گاه صندلی با فرمی به مانند قوس طبیعی کمر طراحی شده اند. اما این شکل عالی به تنهایی نمی تواند از پشت و کمر شما محافظت کند. قابلیت تنظیمی که در برخی از این صندلی ها به کار گرفته شده است، با جایگیری مناسب شما از سست شدن عضلات کمری جلوگیری خواهد کرد. لطفاً از صندلی های اداری با داشتن قابلیت های تنظیم، که در سایت ما قابل مشاهده می باشد دیدن بفرمائید.
  •  داشتن دسته صندلی : علاوه بر سطح میز که از دستان شما به هنگام کار حمایت می کند، داشتن دسته های صندلی مناسب نیز می‌تواند به عنوان نقش مکمل، این حمایت را تکمیل کند. در هنگام خرید به دسته صندلی اداری نگاه کنید، که دارای عرض مناسب بوده و حس راحتی را در شما به وجود آورد.
  •  عمق و عرض مناسب : قبل از خرید، حتما بر روی آنها بنشینید و این دو معیار مهم انتخاب را امتحان کنید. اگر صندلی اداری دارای عمق مناسبی باشد در آن فرو نمی روید و از تعادل و تمرکز مناسبی نسبت به سطح و میز کار برخوردار می شوید. همچنین به هنگام نشستن باید به راحتی هر چه تمام، بر روی نشیمنگاه جا بشوید! عرضی به اندازه ۴۵ تا ۵۸ سانتی متر این حس خوشایند را در شما به وجود خواهد آورد.
  •  قابل تغییر بودن موقعیت صندلی اداری : از دیگر ویژگی‌های مهم آن، منعطف بودن آنها در برابر تغییر جهت، با داشتن چرخهایی بر زیر پایه ها است. با توجه به نشستن‌های طولانی مدت که بارها در این مطلب بیان شد. این قابلیت راه نجات بخشی برای رفع خستگی شما و بیرون آمدن از یک حالت مشخص و بدون حرکت است. همچنین این امکان را به شما می‌دهد تا دسترسی کاملتری به تمامی نقاط میز پیدا کنید.
  •  روکش مناسب : اگر ساعت ها بر روی صندلی غیر اداری بنشینید و کار انجام دهید، متوجه اهمیت این ویژگی مهم خواهید شد. مواد به کار رفته در روکش صندلی و نیز طراحی به کار گرفته شده بر روی آن، باید طوری باشد که با ایجاد منفذهایی، ورود هوا را در قسمت تکیه گاه به جریان بیاندازد تا از تعریق بیشتر در کمر شما، جلوگیری کند.
  •  تنظیم گودی کمر : اگر جزء اشخاصی هستید که ساعت ها روی صندلی مینشینید و استراحت کافی ندارید باید مواظب مشکلات و کمر و گردن باشید، بسیاری از صندلی ها دارای یک بالشت هستند که شما برای ناحیه پایینی کمر ساخته شده اند که شما راحت بتوانید بدون کمر درد ساعت ها روی صندلی بنشینید، و اگر دچار مشکل گودی کمر هستید حتما صندلی که این تنظیم کننده را داشته باشد تهیه کنید.
  •  پشتی گردن : اولین جایی از بدن که با صندلی نامناسب دچار آسیب میشود ناحیه و پشت است، اگر ما بتوانیم از صندلی هایی استفاده کنیم که موقع کار یا خستگی به پشتی گردن تکیه بدهید شاید از بسیاری از آسیب ها و خستگی ها جلوگیری کرده ایم.

صندلی اداری مدیریتی

مبلمان اداری

در ادامه این مطلب به معرفی تعدادی از این مبلمان اداری می پردازیم تا به هنگام خرید، با برخی از ویژگی های هر کدام از آن ها آشنایی پیدا کنید.
 
صندلی مدیریتی

در یک اتاق با تعدادی میز و صندلی اداری که وارد شوید، حتما می توانید مشاهده کنید که مدیر کیست! صندلی با پشتی بلند و پهن تر با روکشی غالبا از چرم و با اندازه ای بزرگتر از سایر صندلی ها، حکم رانی می کند! البته همیشه هم اینطور نیست، مدیران بسیاری از شرکت های IT ترجیح میدهند صندلی راحتی و مدرنی داشته باشند تا صندلی بزرگ.

صندلی کنفرانس

از نام صندلی می توان برداشت کرد که در زمان های طولانی استفاده نمی شود. در نتیجه انعطاف و تنظیمات محدود دارد و همچنین بدون چرخ است. ارتفاع این صندلی معمولا کوتاه است و به دلیل پشتی کوتاه و غیر قابل تنظیم برای استفاده کارمندی مناسب نیست.

صندلی کارشناسی و صندلی کارمندی

با ابعادی کوچکتر از صندلی مدیریتی، معمولا از جنس چرم (کارشناسی) و پارچه (کارمندی) که انواع و طرح های مختلف آن را می توانید در سایت ما مشاهده کنید. صندلی کارشناسی معمولا ارتفاع بلند تری دارد و صندلی کارمندی راحت تر است.

مبل اداری و مبل انتظار

بطور معمول جهت نشستن ارباب رجوع در فضا های پذیرش مطب ها و ادارات قابل استفاده می باشد. از این رو دارای پایه های ثابت می باشند. معمولا این مدل مبلمان به صورت ال یا نیم ست عرضه میشوند و جنس چرمی دارند.

مبلمان اداری

قیمت صندلی اداری و مدیریتی

یکی از ملزومات اداری که اهمیت زیادی دارد، صندلی اداری است. برای خرید ملزومات اداری مخصوصا صندلی اداری، به کیفیت و راحتی آن توجه ویژه ای داشته باشید چون زمان طولانی از آن استفاده می شود. اگر می خواهید کالای با کیفیتی بالا اما به قیمت درب کارخانه تهیه کنید، به خانه شما مراجعه کنید.

خرید صندلی اداری ارزان و شیک

امروزه کارخانه های تولیدی زیادی در کشور ما در حوزه صندلی اداری وجود دارد. وب سایت خانه شما انواع صندلی اداری ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت و شیک را برای رفاه حال مصرف کنندگان داخل سایت قرار داده است.

صندلی مدیریتی چرمی با کیفیت بسیار مناسب و ضمانت پنج سال

صندلی مدیریتی چرمی به دلیل ظاهر لوکس و زیبایی که دارند، همین طور نرمی و راحتی انتخاب اول بیشتر شرکت ها و ادارات است. شما می توانید یکی از بهترین صندلی های چرمی اداری را با 5 سال ضمانت از خانه شما تهیه کنید.

سلامتی شما مهم است...
هیچ فروشنده ای از محصولش بد نمیگوید و معمولا کسی به شما نمیگوید این صندلی پر سود را نخرید و به جایش این صندلی مناسب را بخرید، ولی از مسائل مالی گذشته ما الان در شرایطی زندگی میکنیم که ساعات بسیار زیادی را پشت میز هستیم و اگرمواظب سلامتیمان نباشیم ممکن است دچار مشکلات بسیاری در آینده شویم.

برای همین سعی کنید بسته به قد، وزن خودتان صندلی را انتخاب کنید که هم راحت باشد و هم ویژگی های یک صندلی خوب که در بالا اشاره شد را داشته باشد، البته فقط صندلی کافی نیست شما باید هر 1.5 الی 2 ساعت از روی صندلی بلند شوید و چرخی بزنید و نرمش کمی انجام دهید.

شاید کسی به شما نگوید که صندلی بد میتواند باعث مشکلاتی مثل آرترز گردن، دیسک کمر، مشکلات معده (در صندلی هایی که پشتی ثابتی دارند) و غیره شود.

بین صندلی ارزان و صندلی راحت و سالم هیچوقت به صندلی ارزان اعتماد نکنید چون این بخشی است که شما باید تصمیمی بگیرید که سال ها بعد از آن پشیمان نشوید.

جمع بندی

امیدواریم شما به عنوان کارفرما و یا شخصی که این مطلب را مطالعه فرمودید، با انتخاب صندلی اداری مناسب، و همچنین با بهره گیری از انواع رنگ ها و دکوراسیون، به محیط کاری دلخواه و پر انرژی با بازدهی فراوان دست پیدا کنید. سایت ما هم در جهت تحقق رویاهای شما عزیزان قطعا یاری رسان خواهد بود.

فروشگاه خانه شما ارائه دهنده باکیفیت ترین و بهترین محصولات اداری با کم ترین سود و مناسب ترین قیمت است. هدف این شرکت جلب رضایت و پایداری مشتریان است. خانه شما بهترین و اولین گزینه برای خرید محصولات اداری در سطح کشور به دلیل کیفیت و قیمت مناسب است.

whatsapp