صندلی اداری

صندلی اداری با توجه به تنوع بی نظیری که در بازار دارد شاید خرید آن امری بسیار دشوار باشد فروشگاه اینترنتی قیمت صندلی اداری را به بهترین شکل خدمت شما عزیزان عرضه کند.

قیمت صندلی اداری درب کارخانه در وب سایت خانه شما

یکی از ملزومات اداری که اهمیت زیادی دارد، صندلی اداری است. برای خرید ملزومات اداری مخصوصا صندلی اداری، به کیفیت و راحتی آن توجه ویژه ای داشته باشید چون زمان طولانی از آن استفاده می شود. اگر می خواهید کالای با کیفیتی بالا اما به قیمت درب کارخانه تهیه کنید، به خانه شما مراجعه کنید.

فروش صندلی کارمندی ارزان شیک و مناسب

امروزه کارخانه های تولیدی زیادی در کشور ما در حوزه صندلی اداری وجود دارد. وب سایت خانه شما انواع صندلی اداری ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت و شیک را برای رفاه حال مصرف کنندگان داخل سایت قرار داده است.

صندلی مدیریتی چرمی با کیفیت بسیار مناسب و ضمانت پنج سال

صندلی مدیریتی چرمی به دلیل ظاهر لوکس و زیبایی که دارند، همین طور نرمی و راحتی انتخاب اول بیشتر شرکت ها و ادارات است. شما می توانید یکی از بهترین صندلی های چرمی اداری را با 5 سال ضمانت از خانه شما تهیه کنید.

ارسال صندلی اداری و صندلی چرخدار به سراسر ایران

وب سایت خانه شما انواع صندلی اداری، چرخدار و ...... را به سراسر ایران ارسال می کند. شما می توانید بدون دردسر از منزل خود کالای مورد نظرخود را سفارش داده و به راحتی درب منزل خود تحویل بگیرید.

صندلی اداری

معمولا کارمندان زمان زیادی را برای نشستن روی صندلی اداری صرف می کنند. در نشستن ناخودآگاه به ستون فقرات فشار وارد می شود. پس برای جلوگیری از ایجاد یا تشدید مشکلاتی که برای کمر به وجود می آید، بهتر است یک صندلی اداری ارگونومیک داشته باشید. صندلی های اداری از قسمت تحتانی کمر پشتیبانی کرده و حالت مطبوعی را ایجاد می کند.

ویژگی های یک صندلی اداری مناسب( ارگونومیک)

تنوع این نوع محصولات بالاست و نمی توان گفت که کدام مدل بهترین است. اما رعایت نکاتی درباره یک صندلی ادارای بسیار مهم و تاثیر گذار است.

شما می توانید صندلی ها را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

ارتفاع صندلی: صندلی اداری باید به راحتی امکان تنظیم ارتفاع را داشته باشد. اهرم تنظیم پنوماتیک از ساده ترین راه ها برای تنظیم ارتفاع صندلی است.

معمولا ارتفاع صندلی ها از 60 تا 75 سانتی متر است. که برای همه ی افراد مناسب باشد. تنظیم ارتفاع صندلی باعث می شود تمام کاربران بتوانند پاهای خود را روی زمین صاف، رانها به صورت افقی و بازوها ارتفاع میز تحریر قرار می گیرد.

پشتیبانی کمر

در صندلی های مناسب اداری ، حمایت از کمر بسیار مهم است. نشستن برای مدت طولانی بدون پشتیبانی باعث خم شدن و تغییر حالت بدن می شود که ساختار ستون فقرات را تحت فشار قرار می دهد. صندلی ارگونومیک باید امکان تنظیم کمر را داشته باشد و هر کاربری می تواند متناس با منحنی کمر خود آن را تنظیم کند.

پشتی یا تکیه گاه صندلی

پشتی صندلی باید از 30 تا 55 سانتی متر عرض داشته باشد. اگر پشتی از نشیمن جدا باشد باید از نظر ارتفاع و زاویه قابل تنظیم باشد. بعد از اینکه کاربر زاویه مناسب را تعیین کرد، می تواند از مکانیزم قفل استفاده کند که از عقب رفتن زیاد جلوگیری می کند.

بازوهای صندلی اداری

صندلی که بازوی بالشتی وو قابل تنظیم داشته باشد یکی از بهترین مدل هاست و باید بازو در زاویه 90 درجه باشد و فقط باید آرنج را پشتیبانی کند. امکان دارد دستگیره ها در مشاغل یا وظایف خاص تداخل داشته باشد پس یک صندلی با دسته های قابل جدا شدن بخرید.

پارچه

صندلی های چرمی از دور خیلی چشمگیر هستند اما راحت ترین نوع صندلی اداری نیست. اگر به دنبال راحتی چند ساعته هستید سراغ صندلی با پارچه قابل تنفس بروید.

قیمت صندلی اداری

قیمت صندلی های اداری بستگی به موضوعات متفاوتی دارد. کیفیت بسیار مناسب صندلی های اداری پیج خانه شما باعث رضایت همه ی مشتریان شده است. قیمت صندلی اداری به متریال مصرفی و تولید بستگی دارد.

استفاده از انواع مختلف چرم برای روکش صندلی یا پارچه بالشتک ها و فنرهای مصرفی، جنس فلز یا پلاستیک مصرفی، اهرم ها و ویژگی هایی که باعث کارایی بیشتر صندلی ها می شوند نیز در قیمت تاثیر گذار است.

فروشگاه خانه شما ارائه دهنده باکیفیت ترین و بهترین محصولات اداری با کم ترین سود و مناسب ترین قیمت است. هدف این شرکت جلب رضایت و پایداری مشتریان است. خانه شما بهترین و اولین گزینه برای خرید محصولات اداری در سطح کشور به دلیل کیفیت و قیمت مناسب است.