پرده طرحدار

پرده طرح دار و پانچ

پرده های طرح دار معمولا با چاپ تصاویر زیبا و فانتزی تزیین شده اند و امروزه با اسم پرده پانچ به بازار روانه می شوند. این پرده ها قابل نصب برای اتاق ها و سالن پذیرایی می باشند که جلوه زیبایی را به محیط می بخشند.

پرده طرح دار پذیرایی

پرده های طرح دار مناسب پذیرایی یا پرده پانچ پذیرایی در ابعاد یبزرگتر از اتاق ها و با طرح های ساده تر و زیبا قابل سفارش می باشند.

این محصولات با توجه به دکوراسیون و دیزاین پذیرایی شما انتخاب می شوند و با طرح های شیک و یا گلدار تزیین شده اند و ارتفاع و عرض بیشتری نسبت به سایر اتاق ها دارند.

پرده طرح دار اتاق خواب

پرده های پانج اتاق خواب دارای طرح های فانتزی و یا ست با روتختی می باشند که با توجه به اتاق دختر یا پسر می توانید طرح های زیبایی را انتخاب نمایید.

این پرده ها با توجه به محیط دارای ابعاد کوچکتری نسبت به پرده پذیرایی می باشند و عموما دارای طرح های شلوغ تری نیز هستند

قیمت پرده طرح دار پانچ

این پرده ها با توجه به متراژ استفاده شده و جنس پارچه می تواند متفاوت باشد و قیمت پرده های پذیرایی با توجه به متراژ بزرگتر گران از پرده های اتاق می باشند. معمولا این پرده ها از قیمت 1 میلیون و 200 هزار تومان شروع می شود و با توجه با پارامترهای گفته شده قیمت متقاوت می باشد.

خرید پرده پانج و طرحدار

امروزه با توجه به تنوع فروشگاه های آنلاین و راحتی در سفارش شما می توانید با توجه به دکوراسیون و سلیقه خود این محصولات را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید با این تفاوت که شما برای سفارشات اینترنتی باید ابعاد پرده را خودتان اندازه بگیرید و در سایت ثبت نمایید.

شما عزیزان می توانید در فروشگاه اینترنتی خانه شما با توجه به نیاز خود ثبت سفارش انجام دهید و محصولات خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

whatsapp