افریقا

تابلو دیواری سیاه سفید بر روی بوم با چاپ دقیق و با کیفیت

490,000 ریال

برج ایفل

تابلو سیاه سفید برج ایفل یکی از پر طرفدار ترین تابلو و تصاویری هست که در سایز های مختلف و قیمت مناسب میتوانید تهیه کنید

490,000 ریال

برگ

تابلو طبیعت سیاه سفید با چاپ ارزان و با کیفیت مناسب دکوراسیون منزل شما

490,000 ریال

پرنده مینیمال

تابلو سیاه سفید پرنده تابلو چاپی با کفیت بالا بر روی تخته شاسی

490,000 ریال

پل گلدن گیت golden gate bridge

تابلو سیاه سفید پل گلدن گیت بر روی تخت شاسی با کیفیت

490,000 ریال

پنجاه ستون

تابلو پنجاه ستون سیاه سفید بر روی تخت شاسی باکیفیت

490,000 ریال

تابلو برگ جوان 2

تابلو برگ جوان 2 بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با فضای رنگ روشن و تصویر ناب حس زندگی و روشنایی و امید به انسان میبخشد که مناسب دکوراسیون مدرن و امروزی میباشد.

490,000 ریال

تابلو پازلی چهارتکه آیلین

تابلو پازلی چهارتکه آیلین بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق تصویری خلاقانه فضایی مدرن و شگفت انگیزی خلق کرده است که حس ناب هنر را به مخاطب خود میبخشد.

2,800,000 ریال

تابلو تخته شاسی برج مه آلود

تابلو تخته شاسی برج مه آلود بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با با فضایی آرام و سبک حس آرامش و غرور را به مخاطب خود میدهد که مناسب فضای داخلی دکوراسیون شما میباشد.

490,000 ریال

تابلو تخته شاسی زمستان

تابلو تخته شاسی زمستان بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویری زیبا و هنرمندانه میتواند پنجره ای باشد از هوای تازه برای فضای سالن یا اتاق شما

490,000 ریال

تابلو تخته شاسی مداد

تابلو تخته شاسی مداد بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق تصویری خلاقانه فضایی مدرن و شگفت انگیزی خلق کرده است که حس ناب هنر را به مخاطب خود میبخشد.

490,000 ریال

تابلو تزینی پرواز هواپیما

تابلو تزینی پرواز هواپیما بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با حس نابی از آرامش و مناسب رنگ فضای روشن است که میتواند زیبایی خاصی به دیکوراسیون منزل یا محیط کار شما ببخشد.

490,000 ریال

تابلو تزیینی آجرهای رنگی

تابلو تزیینی آجرهای رنگی بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ بندی خاص و پرنشاط میتواند به محیط انرژی و گرما ببخشد و شادی را به فضای شما هدیه دهد.

490,000 ریال

تابلو تزیینی پارکو

تابلو تزیینی پارکو بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویر و رنگ بندی ناب سرشار از انرژی و نشاط است که میتواند به فضای اتاق و یا سالن شما زیبایی و جلوه ی خاص ببخشد.

490,000 ریال

تابلو تزیینی رومانتیک

تابلو تزیینی رومانتیک بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ و طرح خلاق و هنرمندانه توانسته تصویری جذاب و خلاق را ایجاد کند که میتوان از دیدن این اثر هنری لذت برد.

490,000 ریال

تابلو تزیینی ژیگو

تابلو تزیینی ژیگو بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق تصویری خارق العاده با تم رنگ بندی گرم شادی و انرژی زیادی در خود دارد که میتواند به محیط و بینندگان این اثر انرژی و سرزندگی و نشاط را هدیه دهد.

490,000 ریال

تابلو تزیینی سمت نو

تابلو تزیینی سمت نو بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ و طرح خلاق و هنرمندانه توانسته تصویری جذاب و خلاق را ایجاد کند که به فضای سالن یا اتاق شما زیبایی و جلوه ای خاص ببخشد

900,000 ریال 590,000 ریال

تابلو تزیینی هزار پرنده

تابلو تزیینی هزار پرنده بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویری زیبا و هنرمندانه میتواند پنجره ای باشد از هوای تازه برای فضای سالن یا اتاق شما

590,000 ریال

تابلو چهره ی شیر

تابلو چهره ی شیر بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر حس قدرت و ابهت را به انسان القا میکند که میتواند محیط اطراف را زیبایی بخشد و شکوه و قدرت را به ارمغان آورد.

590,000 ریال

تابلو خلاقانه مزرعه

تابلو خلاقانه مزرعه بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق اثری هنری فضایی مدرن و شیک با رنگ بندی ناب منحصر به فرد مناسب دکور منزل و یا محیط کار شما میباشد.

690,000 ریال

تابلو دکوری آنجل

تابلو دکوری آنجل بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویر و رنگ بندی ناب سرشار از انرژی و نشاط است که میتواند به فضای اتاق و یا سالن شما زیبایی و جلوه ی خاص ببخشد.

900,000 ریال 690,000 ریال

تابلو دکوری ببر

تابلو دکوری ببر بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویری زیبا و هنرمندانه میتواند پنجره ای باشد از هوای تازه برای فضای سالن یا اتاق شما

590,000 ریال

تابلو دکوری چهره شیر 2

تابلو دکوری چهره شیر 2 بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویری زیبا و جذاب باعث خلق حس ناب شکوه و قدرت در مخاطب خود میشود.

590,000 ریال

تابلو دکوری رابین

تابلو دکوری رابین بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق تصویری هنری زیبا و رنگ بندی شاد و پر انرژی توانسته اثر هنری خارق العاده اس خلق کند که به فضای دکراسیون اطراف خود نشاو زیبایی ببخشد.

590,000 ریال

تابلو دکوری زندگی سبز

تابلو دکوری زندگی سبز بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر دارای حس نشاط و سرزندگی میباشد که میتواند به فضای اتاق و یا سالن شما زیبایی و جلوه ی خاصی ببخشد.

590,000 ریال

تابلو دکوری گنجشک

تابلو دکوری گنجشک بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویری زیبا و هنرمندانه میتواند پنجره ای باشد از هوای تازه برای فضای سالن یا اتاق شما

590,000 ریال

تابلو دکوری گیلاس

تابلو دکوری گیلاس بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با فضای رنگ روشن انتخاب مناسبی برای فضای آشپزخانه سالن پذیرایی و غیره میباشد.

590,000 ریال

تابلو دکوری گیلان

تابلو دکوری گیلان بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ زمینه روشن و تصویر زنده و شاداب روح طبیعت و زندگی در خود دارد که میتواند انتخاب مناسبی برای هدیه دادن و یا هر کجا از منزل و یا محیط کار شما باشد.

590,000 ریال

تابلو دیواری مینیمال

تابلو دیواری مینیمال هر طراحی و یا سبکی است که در آن عناصر به صورت ساده‌ترین شکل ممکن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای رساندن حداکثر مفهوم و حداکثر تاثیر گذاری بر روی مخاطب از نظر بصری زیبایی ویژه‌ای دارد. مینیمالیسم جنبشی در اشکال مختلف هنر به ویژه در هنرهای نقاشی و تجسمی و موسیقی است که در آن به افشای ماهیت یا هویت موضوع از طریق از بین بردن تمام اشکال، رنگ‌ها، فرم‌ها می‌پردازند.

هر ساله علاقه‌مندان بیشتری جذب تابلو نقاشی این آثار هنری می‌شوند چرا که یکی از ویژگی‌های اصلی این گونه تابلوهای دیواری است.

شاید هم دیگر دلیل آن می‌تواند زندگی شلوغ شهری باشد که تابلوهای مینیمال می‌تواند آرامش محیط را بسیار بالا ببرد و برای لحظاتی از ازدحام و دغدغه‌های شهری دور شد.

تابلو مدرن و تابلو دکوری

در عین سادگی این گونه از تابلو دیواری هر کدام جدالی از احساس و ترکیبی از رنگ‌ها را دارا می‌باشند و می‌تواند حس نشاط آرامش، گرمی، سردی و تمامی احساسات را در خود داشته باشند.

به راستی که تابلوهای مدرن و تابلو شاسی مینیمال بسیار زیبا هستند و همانطور که زیبایی در سادگی هست تابلوهای مینیمال هم از همین قانون پیروی می‌کنند.

 

شما عزیزان می‌توانید در سایت بزرگ خانه شما انواع مدل‌ها، طرح و رنگ‌ها خاص و پرفروش‌ترین تابلوهای مینیمال و مدرن جهان را مشاهده کنید و به راحتی خردید کرده و درب منزل تحویل بگیرید.