کتابخانه چوبی

کتابخانه چوبی یکی از وسایل ضروری برای منزل هر فرد اهل مطالعه است، که هم به چیدمان منزل شما کمک میکند و هم زیبایی خاصی به خانه شما میدهد. خرید کتابخانه کم جا و شیک با قیمت مناسب از طریق وب سایت خانه شما برای شما عزیزان مقدور است.

کاربرد های انواع جاکتابی کم جا و کتابخانه چوبی با قفسه های دیواری

در نگاه اول خیلی از خریدارن قفسه های کمد دیواری نگرانی کم شدن فضای منزل یا اتاق خود را دارند که شاید خریدی بیهوده و ناکارامد باشد و اتاق یا سالن را کوچک کند! اما بر خلاف تصور عموم کتابخانه کم جا فضایی به شما برای چیدمان و استفاده از دیوار های مفید برا چیدمان کتاب و لوازم دکوری و دسترسی آسان و زیبایی بخش محیط هستند شما عزیزان با انتخاب یک کتابخانه چوبی خانگی مناسب میتوانید منزل خود را زینت ببخشید که در ادامه به نحوه ی انتخاب صحیح و چیدمان آن میپردازیم.

کتابخانه کمجا

شاید در نگاه اول اینگونه فکر کنید که کتابخانه ها فضای اتاق یا سالن نشیمن شما را بیهوده پر خواهد کرد ولی اینطور نیست ! چرا که برای چیدمان وسایل منزل از قبیل لوازم دکوری تا کتاب ها میتوان از بوفه ویترین یا کتابخانه چوبی قفسه دیواری شامل شلف ها و دیگر لوازم دکوری خانه استفاده کرد که علاوه بر این که مدل های کتابخانه کمجا تولید و ساخته شده است این کتابخانه ها فضای بیشتری را در اختیار شما برای چیدمان وسایل قرار خواهد داد اگر به دونبال خرید کتاب خانه کم جا با قیمت و کیفیت مناسب هستید میتوانید مدل های مختلف را در این فروشگاه مشاهده و مورد بررسی دقیق قراردهید.

کتابخانه چوبی

کتابخانه ها در مدل ها و جنس های مختلف تولید میشوند اما بهترین و پرطرفدار ترین کتابخانه ها کدامند ؟ کتابخانه چوبی میتواند بهترین مدل از کتابخانه ها باشد که در رنگ ها و مدل های مختلف موجود هستند که علاوه بر زیبایی دوام و استحکام خوبی دارند و در جا به جایی ها سهولت و نصب آسان دارند، شما عزیزان میتوانید تنوع بسیار خوبی را در وب سایت خانه شما برای خرید مشاهده نمایید و با خرید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

کتابخانه دیواری

اگر در منزلی هستید و میخواهید از فضای کامل اتاق یا سالن خود نهایت استفاده را ببرید میتوانید از کتابخانه دیواری حتی در بالای میز کامپیوتر و یا میز تحریر خود استفاده نمایید کتابخانه دیواری به راحتی بر روی دیوار نصب میشود و در شکل و طرح های مختلف و شلف های دیواری متفاوت تولید و ساخته میشود.

نکات مهم انتخاب کتابخانه برای منزل

در این قسمت ما سعی داریم نکاتی را برای انتخاب یک قفسه دیواری یا جاکتابی مناسب برای فضای خانه شما بیان کنیم پیش از این از مزایای خرید کتابخانه و کمد های قفسه دیواری صحبت کردیم و در ادامه به شرح نکات بسیار مهم در رابطه با انواع و مدل های این دسته ی دوست داشتنی میپردازیم که به اختصار در این قسمت اشاره و در ادامه توضیح کامل داده میشود اولین نکته و مهمترین نکته انتخاب جنس کتابخانه چوبی یا کتابخانه فلزی و نکته بعدی ابعاد و مدل انتخابی شلف دیواری و قفسه های دیواری و چگونگی انتخاب رنگ و طرح کتابخانه میباشد.

انتخاب جنس بدنه کتابخانه یا جاکتابی منزل

یکی از نکات مهم برای خرید قفسه دیواری ها انتخاب یک کتابخانه دیواری جنس مناسب برای چیدمان کتاب میباشد شما عزیزان اگر صرفا برای چیدمان کتاب احتیاج به خرید کتابخانه دارید و تصمیم به خرید جاکتابی بزرگ دارید کتابخانه فلزی به دلیل استحکام و ایمنی بیشتر به شما توصیه میشود و همینطور رعایت نکات ایمنی همچون محکم کردن و پیچ کردن جاکتابی های دیواری محکم به دیوار از نکات مهم برای ایمنی است اما اگر کتاب ها ی خیلی زیادی ندارید و در نظر دارید که قفسه دیواری وجود داشته باشد که بخشی از آن را با کتاب های مورد علاقه و قفسه های دیگر آن را از وسایل دکوری تزیینی و عروسک های زیبا پر کنید کتابخانه چوبی MDF به خاطر زیبایی و قیمت مناسب و تنوع محصول در رنگ های مختلف به شما توصیه میشود.

ابعاد و تنوع ظاهری قفسه جاکتابی و کتابخانه خانگی

پیش از این مزایا و معایب کتابخانه چوبی و فلزی صحبت شد و نوبت به بررسی ظاهری کتابخانه ها میپردازیم به طور کلی قفسه جاکتابی و کتابخانه های خانگی به دو دسته ایستاده و دیواری تقسیم میشوند در دسته ی اول که شلف های دیواری قرار میگیرند که آن ها هم باز چوبی و فلزی دارند و طرفداران خاص خود را دارند و کتابخانه های ایستاده که به دلیل راحتی جا به جایی و نیاز نداشتن به نصب علاقه مندان زیادی دارد و بیشتر سلیقه و نوع سبک دکوراسیون منزل در آن مورد اهمیت میباشد شلف ها دیواره ی پشتی ندارند و تکیه گاه وسایلی بیشتر همچون مجسمه و لوازم تزیینی به حساب می آیند اگر برای چیدمان کتاب خرید شلف را در نظر دارید بهتر است شلفی را انتخاب نمایید که دیواره ی کناری داشته باشد همین طور کتابخانه های با دیواره ی پشتی و بدون آن نیز در بازار موجود است اگز میخواهید فضای خانه را بزرگ نشان دهید ترجیحا از جاکتابی بدون دیواره ی پشتی استفاده نمایید.

نکته ی آخر انتخاب مناسب طرح و رنگ کتابخانه

کتابخانه چوبی اگر در سالن شما قرار دارد بهتر است با مبلمان و میز تلویزیون و ست چوبی شما هماهنگ انتخاب شود و اگر جاکتابی چوبی برای اتاق شما انتخاب شده با میز کامپیوتر یا تخت اتاق خواب شما یک رنگ و ست شود در اتاق خواب ها ترجیحا از کتابخانه هایی که بدون دیواره ی پشتی هستند استفاده نمایید زیرا فضای انتق را زنده و بزرگتر نشان میدهد شما عزیزان میتوانید انواع مدل های کمد دیواری و قفسه های کتابخانه های خانگی را در سایت خانه شما مشاهده و مدل مورد نظر را به قیمت ارزان تولیدی سفارش و خرید نمایید.

بوفه و کمد دیواری قفسه و شلف دیواری

تمامی مدل های کتابخانه چوبی و فلزی شلف دیواری و بوفه و کمد با امکان انتخاب رنگ چوب مناسب با سلیقه و دکوراسیون خانه شما با طرح های مدرن و به روز میباشند که با مشخصات دقیق فنی داخل سایت فروشگاهی خانه شما جمع آوری شده است که شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و سفارشتان را درب منزل تحویل بگیرید.

 

مقایسه کالاها
whatsapp