اخبار

ویروس کرونا چگونه تشخیص داده می‌شود؟

با ورود کرونا ویروس به کشورمان شاید در ذهن بسیاری از افراد این سوال مطرح باشد که چگونه می‌تواند این ویروس را تشخیص داد تا بتوان روند مقابله با آن را در پیش گرفت.برای تشخیص این ویروس پرسشنامه ای تهیه شده است با آن می‌توان فهمید بیماری کرونا هست یا نه و پس از آن روند لازم را در پیش گرفت.

انتخاب آینه به عنوان دکوری

وجود آینه در خانه شما ویزگی های یادی میتواند داشته باشد. آینه ها نور را منعکس میکنند، فضاها را بزرگتر نشان میدهند و در کل اتاق ها را بهتر نشان میدهند. اما قبل ازاینکه شروع به آویختن آینه ها بر روی دیوار بکنید، بهتر است به چند نکته درباره انتخاب آینه و محل قرار دادن آن توجه کنید.

لوازم تزئینی، مانند یک طراح داخلی حرفه ای بیاندیشید!

بسیار جالب هست که چگونه یک مجسمه دکوری کوچک و یک وسیله تزئینی ساده میتواند تاثیری بزرگ بر فضای اتاق داشته باشد. طراحان داخلی از تاثیر وسایل تزئینی همچون آباژور، مجسمه، استیکر دیواری و ... بر فضای اتاق آگاهی دارند و میدانند که چگونه از این وسایل خردمندانه استفاده کنند.

رمضان مبارک

ماه رمضان برای تمامی مسلمانان جهان به ویژه ایرانیان اهمیت زیادی دارد. در این ماه که با روزه گرفتن و تهذیب نفس به پاک سازی روح و روانمان میپردازیم نیاز است تا نکاتی را رعایت نماییم تا سلامت جسم نیز حفظ گردد و با توانمندی بیشتری در مسیر درست در این ماه قدم برداریم. در ادامه شما علاقه مندان به این ماه مبارک را همراهی میکنیم تا این نکات را بیشتر بشناسیم.

رنگ ها، افراد و دیوارها

عواملی همچون سن، جنس، اب و هوا، محل زندگی و ... باعث می شوند تا تاثیر رنگ ها بر انسان ها به روش های مختلف نمود پیدا نماید. بعضی از رنگ های مشخص و یا گروهی از رنگ ها تاثیر مشابهی بر اکثریت مردم دارند اما با کمی تغییر در تندی و شدت رنگ تاثیر آن نیز قطعا تغییر میکند. بنابراین مهم است که به هنگام انتخاب دکوراسیون اتاق ها و منزل از رنگ مناسب استفاده شود.

دکوراسیون اتاق نشیمن

اگر در فکر این هستید که دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید و میخواهید از اتاق نشیمن خانه شروع کنید. باید اطلاعت و دانش کافی در مورد چگونگی چیدمان وسایل و حفظ هارمونی و هماهنگی بین آن ها را داشته باشید

8 نکته برای خرید مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز خوب، زیبایی و راحتی را به باغ و حیاط خانه شما می آورد. با یک میز با کیفیت و صندلی های راحت میتوانید بالکن و یا باغ خود را به یک اتاق غذا خوری مجلل ثانویه تبدیل کنید. و یا تبدیل به یک محیط گرم و صمیمی به عنوان اتاق نشیمن گردد. بیهوده بالکن خود را با وسایل اضافه پر نکنید انتخاب درست و مناسب مبلمان بسیاتر اهمیت دارد. اگر نکات زیر را برای خرید مبلمان فضای باز در نظر بگیرید قطعا سالیان زیاد از داشتن این وسایل لذت خواهید برد.

خانه تکانی عید

با نزدیک شدن به سال جدید و چند روز مانده به عید نوروز یکی از سنت های قدیمی ایرانیان جان تازه ای گرفته و تکاپویی در بین خانه ها و خانواده های ایرانی شکل میگیرد. خانه تکانی! هرساله خانواده های ایرانی با انجام این سنت به استقبال بهار می روند. با گذشت زمان و تغییر در روند زندگی و امکانات، محدودیت های ایجاد شده در زمان، هزینه و کم آبی باعث شده تا خانواده های ایرانی از ترفندهای جدید برای انجام خانه تکانی استفاده کنند. در ادامه چند نکته کاربردی برای انجام این کار به شما معرفی میگردد.

نورپردازی آرامش بخش

بسیارای از طراحان داخلی، روشنایی و نور پردازی را اولویت کار خود برای شروع طراحی قرار میدهند. زیرا فقط با یک حرکت انگشت میتوانید کلید برق را روشن کرده و محیط را تبدیل به یک فضای آرمش بخش و دلنشین تبدیل نمایید.

انتخاب ساعت دیواری

برای خرید ساعت دیواری مناسب برای خانه شما ابتدا باید به نکاتی توجه داشت. اگر انتخاب ساعت اصولی و بدون توجه انجام شود نه تنها باعث زیبا نشدن فضای خانه می شود بلکه باعث از بین رفتن هارمونی سایر وسایل دکوری هم می شود