اخبار RSS

وجود آینه در خانه شما ویزگی های یادی میتواند داشته باشد. آینه ها نور را منعکس میکنند، فضاها را بزرگتر نشان میدهند و در کل اتاق ها را بهتر نشان میدهند. اما قبل ازاینکه شروع به آویختن آینه ها بر روی دیوار بکنید، بهتر است به چند نکته درباره انتخاب آینه و محل قرار دادن آن توجه کنید.
بسیار جالب هست که چگونه یک مجسمه دکوری کوچک و یک وسیله تزئینی ساده میتواند تاثیری بزرگ بر فضای اتاق داشته باشد. طراحان داخلی از تاثیر وسایل تزئینی همچون آباژور، مجسمه، استیکر دیواری و ... بر فضای اتاق آگاهی دارند و میدانند که چگونه از این وسایل خردمندانه استفاده کنند.
عواملی همچون سن، جنس، اب و هوا، محل زندگی و ... باعث می شوند تا تاثیر رنگ ها بر انسان ها به روش های مختلف نمود پیدا نماید. بعضی از رنگ های مشخص و یا گروهی از رنگ ها تاثیر مشابهی بر اکثریت مردم دارند اما با کمی تغییر در تندی و شدت رنگ تاثیر آن نیز قطعا تغییر میکند. بنابراین مهم است که به هنگام انتخاب دکوراسیون اتاق ها و منزل از رنگ مناسب استفاده شود.
اگر در فکر این هستید که دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید و میخواهید از اتاق نشیمن خانه شروع کنید. باید اطلاعت و دانش کافی در مورد چگونگی چیدمان وسایل و حفظ هارمونی و هماهنگی بین آن ها را داشته باشید
مبلمان فضای باز خوب، زیبایی و راحتی را به باغ و حیاط خانه شما می آورد. با یک میز با کیفیت و صندلی های راحت میتوانید بالکن و یا باغ خود را به یک اتاق غذا خوری مجلل ثانویه تبدیل کنید. و یا تبدیل به یک محیط گرم و صمیمی به عنوان اتاق نشیمن گردد. بیهوده بالکن خود را با وسایل اضافه پر نکنید انتخاب درست و مناسب مبلمان بسیاتر اهمیت دارد. اگر نکات زیر را برای خرید مبلمان فضای باز در نظر بگیرید قطعا سالیان زیاد از داشتن این وسایل لذت خواهید برد.
با نزدیک شدن به سال جدید و چند روز مانده به عید نوروز یکی از سنت های قدیمی ایرانیان جان تازه ای گرفته و تکاپویی در بین خانه ها و خانواده های ایرانی شکل میگیرد. خانه تکانی! هرساله خانواده های ایرانی با انجام این سنت به استقبال بهار می روند. با گذشت زمان و تغییر در روند زندگی و امکانات، محدودیت های ایجاد شده در زمان، هزینه و کم آبی باعث شده تا خانواده های ایرانی از ترفندهای جدید برای انجام خانه تکانی استفاده کنند. در ادامه چند نکته کاربردی برای انجام این کار به شما معرفی میگردد.
بسیارای از طراحان داخلی، روشنایی و نور پردازی را اولویت کار خود برای شروع طراحی قرار میدهند. زیرا فقط با یک حرکت انگشت میتوانید کلید برق را روشن کرده و محیط را تبدیل به یک فضای آرمش بخش و دلنشین تبدیل نمایید.
برای خرید ساعت دیواری مناسب برای خانه شما ابتدا باید به نکاتی توجه داشت. اگر انتخاب ساعت اصولی و بدون توجه انجام شود نه تنها باعث زیبا نشدن فضای خانه می شود بلکه باعث از بین رفتن هارمونی سایر وسایل دکوری هم می شود
اغلب از تابلو و ساعت دیواری های فانتزی جهت تزئین دیوار های خانه استفاده میشود اما وسایل دکورهای زیبای دیگری نیز وجود دارند که میتوان بر روی دیوار نصب کرد. درواقع دیوارها چیزی فراتر از آنچه شما میدانید در دکوری منزل سهم دارند.
نمایشگاه لوستر و چراغ های تزئینی در روز جمعه 21دی ماه 1397 به مدت چهار روز با حضور بیش از 50 تولید کننده و عرضه کننده لوستر و چراغ های تزئینی در محل دائمی نمایش گاه های بین المللی تهران شروع به کار کرد
whatsapp