میز عسلی و میز جلو مبلی

میز جلو مبلی و عسلی

میز عسلی و میز جلومبلی قطعا یکی از مهم ترین وسایل حاضر در پذیرایی را شامل می شود. از این‎‌ها در هنگام مهمانی ها و مجالس به عنوان نظم دهنده وسایل و نیز در چیدمان خوراکی و نوشیدنی ها، نقش بزرگی را ایفا می کنند. طوری که بدون آن ها پذیرایی راحتی به طور قطع نخواهید داشت. در اوقات دیگر هم تکمیل کننده دکوراسیون منزل خواهند بود، زیرا با قرار دادن دکوری ها بر روی آن ها در محل پذیرایی و غیره علاوه بر زیبایی بصری، استفاده از فضاهای خالی را امکان می دهند که موجب زیبایی محیط می گردد. باتوجه به اهمیت بیان شده، در ادامه این مطلب به بررسی دقیق تر آن ها می پردازیم.

 

میز عسلی و جلو مبلی شیک

ابعاد میز عسلی و میز جلومبلی

برای انتخاب این میز ها از نظر ابعاد و اندازه، ابتدا در ذهن خود مبلمانتان را تجسم کنید. چرا که اندازه ارتفاع آن ها می بایست در حدود پنج سانتی متر بالاتر از ارتفاع نشیمنگاه مبل شما باشد تا استفاده آسان را برای شما رقم بزند. حجم و سطح میز هم متناسب با مبلمان تعیین می شود تا کوچکی و بزرگی آن ها نسبت به هم موجب عدم تقارن در دکوراسیون منزل شما نگردد.

تعداد میز عسلی و میز جلومبلی

از المان هایی که این تعداد را مشخص می کنند، می توان از ظرفیت مبلمان و فضاهای خالی خانه نام برد. به عنوان مثال و بطور معمول برای مبلمان هفت نفره از دو میز عسلی و یک میز جلومبلی استفاده می شود که المان دوم یعنی فضای موجود در منزل، می تواند اگر بزرگتر باشد تا چهار میز عسلی این تعداد افزایش پیدا کند.

اگر اعداد بیان شده در بالا با توجه به فضایی که شما در اختیار دارید مناسب نمی باشد، از میز عسلی کمجا مدل خیام ما که در سایت قابل مشاهده است دیدن بفرمائید. که هم از نظر جابجایی و هم فضای بکارگیری می تواند شرایط راحت تری ایجاد نماید.

انتخاب میز جلو مبلی و عسلی

آیا بدنبال ایجاد تعادل و تقارن در محیط خانه هستید؟ لطفا در انتخاب نوع شکل این میز ها حساس باشید. بعنوان مثال تاکنون وارد منزلی شده اید که احساس کنید که با اینکه تک به تک، تمامی مبلمان و دکوراسیون به کار رفته از نظر بصری جلوه زیبایی دارند. اما کنار همدیگر، شکل نامتقارنی را پدیدار می شوند. چند میز عسلی گرد، با یک میز جلومبلی گرد و یک اکسسوری تزئینی گردتر!

بنابراین اگر از میز جلومبلی مستطیلی شکل استفاده می‌کنید، می توانید با قراردادن میز های عسلی مربعی شکل در محیط اطراف، حس متعادلی را ایجاد کنید.

در متراژ کوچک از میز کشیده تر از نظر شکل استفاده بفرمائید. در این صورت بدلیل عدم وجود زاویه مانند میز های مربع و مستطیلی شکل، در فضای اشغال شده کمتر، محیط مورد استفاده بیشتری را در اختیار می گیرید. عکس این ویژگی برای متراژهای بزرگ، مناسب تر می باشد که باعث انتخاب میز جلو مبلی گرد شکل خواهد شد. انواع میز از لحاظ شکل را، می توانید در سایت ما مشاهده کنید و با توجه به فضایی که در اختیار دارید، انتخابی مناسب داشته باشید.
 

میز عسلی و جلو مبلی چوبی

انواع میز جلومبلی عسلی

این همراهان همیشگی مبلمان از لحاظ جنس هم، می بایست با همدیگر هماهنگی مناسب داشته باشند. در ادامه به بررسی دقیق تر برخی از آن ها می پردازیم.

میز جلومبلی فلزی

این نوع از میزها شاید به خودی خود از انعطاف طراحی کمتری به نسبت مابقی جنس ها بهره بگیرند، اما با ترکیبی که از شیشه و چوب در آن ها استفاده می گردد دارای تنوع در مدل و انعطاف در طراحی خواهند شد و در کنار ویژگی استحکامی که دارند مورد استقبال زیادی قرار می گیرند. انواع میز فلزی و ترکیبی با شیشه و چوب را می توانید در سایت ما مشاهده کنید.

میز عسلی فلزی طلایی

این نوع از میزها دارای پایه های طلایی رنگ و فلزی هستند که روی آن با چوب یا سنگ و عمدتا با شیشه تکمیل می کنند. از جمله خصوصیات خوب این نوع از میزها قابلیت استفاده در محسط منزل ، اداری و غیره می باشد و دارای مقاومت بالایی می باشد.

میز جلو مبلی و عسلی چوبی

این نوع از جنس به دلیل هماهنگی ساختاری بالا با مبلمان از استقبال فروانی بهره می برند ولی باید مواظب رطوبت و همچنین آلودگی های مکان مورد استفاده باشید تا از نظر نگهداری و نظافت به مشکل برنخورید.

میز عسلی شیشه ای

به دلیل نوع جنس استفاده شده، دارای تنوع فراوان در طرح و سبک های مدرن و مینیمال می باشد. درصورت ترکیب با پایه هایی از جنس فلز و استیل، هم از مقاومت بالایی برخوردار می شوند و هم زیبایی بیشتری پیدا می کنند. علاوه بر تنوع که از ویژگی های این جنس بشمار می رود، می توان از راحتی در تمیز کردن این نوع از جنس هم نام برد.

میز عسلی چوبی

میز عسلی چوبی یک نوع میز کوچک و زیباست که اغلب از چوب ساخته شده و بر روی آن می‌توانید قهوه، چای یا شیرینی‌ها را قرار دهید. این نوع میزها اغلب دارای طرح‌ها و نقوش زیبا هستند و به عنوان یک تزئینات داخلی نیز استفاده می‌شوند.

میز جلو مبلی استیل

اگر دو ویژگی استحکام و ظرافت را می خواهید، بدنبال این نوع از جنس باشید. زیرا هم از استحکام فلز برخوردا می باشد و هم بدلیل نوع جنس از ظرافت و در نتیجه آن از تنوع بیشتر نسبت به فلز بهره می برد.

میز عسلی و جلو مبلی مدرن

این میزها با توجه به اشکال و طراحی خاص و زیبا جایگاه خود را در دکوراسیون های مدرن ثابت کرده اند و از این رو می توان آن را جز دسته پرفروش این محصولات قرار داد.

میز جلو مبلی و عسلی جدید و شیک

با توجه به دکوراسیون ها و متریال های موجود در بازار هر روزه مدل های جدیدی از این محصولات به بازار عرضه می شود که دارای کیفیت ساخت و رنگ متفاوت می باشد. شما می توانید با توجه به سلایق خود انواع میز جلو مبلی و عسلی را انتخاب و اقدام به خرید نمایید.

میز جلو مبلی کلاسیک

اما اگر طرفدار دکوراسیون های کلاسیک هستید می توانید از میزهای عسلی کلاسیک را انتخاب نمایید تا زیبایی را به منزل خود ببخشید باتوجه به آنکه از انتخاب خود پشیمان نمی شوید. 

جنس میز جلو مبلی و عسلی

انواع میز عسلی

این میزها انواع مختلفی دارد که می توانید آن ها را با دیگر عناصر دکوراسیون خود ست کنید.

میز عسلی کلاسیک

این مدل با مبل کلاسیک ست می شود و بیشتر چوبی هستند، پایه های منحنی دارند و دارای طرح و نقش هستند.

میز جلو مبلی تاشو

یکی از محبوب ترین مدل ها، مدل تاشو است که به دلیل طراحی و طرز ساختشان، مناسب منازلی با متراژ کم هستند. این میزها بعد از استفاده به راحتی جمع می شوند و می توان آن را در گوشه ای قرار داد.

میز عسلی سلطنتی

کسانی که به مبلمان استیل علاقه دارند، معمولا این مدل را انتخاب می کنند. این میزها به دلیل ساختار پر نقش و تراشی که دارند، مناسب دکوراسیون های خاص هست.

میز جلو مبلی فانتزی

اگر طرفدار دکوراسیون مدرن و مبلمان های راحتی هستید، این مدل انتخاب خوبی برای شماست. این مدل در جنس های مختلفی مثل فلز، ام دی اف، شیشه و غیره طراحی می شوند.

میز عسلی اداری

با توجه به استفاده از میزهایی که معمولا در اتاق پرسنل ادارات، از میزهای جلو مبلی و عسلی اداری استفاده می شود که اغلب از جنس چوب یا استیل می باشد.

خرید میز عسلی و جلو مبلی

امروزه با توجه به مشغله های کاری، ساعات کاری زیاد، ترافیک های طولانی و غیره روش های جدید خرید که بسیار سریع تر و آسان تر هستند، مثل خرید اینترنتی در سال های اخیر مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

فروشگاه های آنلاین مختلفی مثل خانه شما که مجموعه ای از با کیفیت ترین و بهترین محصولات مثل میزعسلی و جلو مبلی را برای فروش در اختیار شما قرار داده است.

میز جلو مبلی ارزان

اگر بدنبال خرید یک میز جلو مبلی مناسب با قیمت ارزان هستید ابتدا باید جستجو کنید که کدام مغازه یا فروشگاه اینترنتی مستقیم از تولید کننده عرضه می کند. از این رو بدون واسطه می توانید یک خرید مطمئن و با کیفیت را داشته باشید.

قیمت میز جلو مبلی و عسلی

این محصولات با توجه به متریال و ابعاد و همچنین طراحی خود دارای قیمت متفاوتی می باشند. بنا بر استفاده از شیشه با چوب در طراحی آن می تواند قمیت آن را تغییر دهد و شما عزیزان با توجه به بودجه خود می توانید خرید خود را انجام دهید.

قیمت میز عسلی فلزی با رویه سنگ

وب سایت خانه شما بهترین قیمت برای میز عسلی های فلزی با رویه سنگی را به شما ارائه می دهد. قیمت میز به طرح، مدل و متریال استفاده شده بستگی دارد. بهترین کیفیت و بهترین قیمت را در خانه شما پیدا کنید.

قیمت میز عسلی چوبی

قیمت میز عسلی چوبی ممکن است بسته به جنس چوب، ابعاد، طراحی و کیفیت ساخت متغیر باشد. معمولاً قیمت این نوع میزها در بازارها و فروشگاه‌ها متفاوت است. همچنین، می‌توانید این نوع میزها را از فروشگاه‌های آنلاین یا فروشگاه‌های محلی خریداری کنید. قبل از خرید، بهتر است که قیمت‌ها را مقایسه کرده و از کیفیت محصول اطمینان حاصل کنید.

سوالات متداول پیرامون میز جلو مبلی و عسلی

در این قسمت برخی از سوالاتی که توسط شما عزیزان از ما طی این سال ها شده است می پردازیم:

میز جلومبلی و عسلی از کجا بخریم؟

با توجه به عرضه مستقیم و بدون واسطه میزها از تولیدی و قیمت ارزان شما عزیزان می توانید از بخش محصولات، میز مورد نظر را انتخاب کنید و درب منزل خود تحویل بگیرید.

چه رنگی در میز عسلی و میز جلومبلی انتخاب کنیم؟

جدا از نوع سلیقه و انواع طراحی به کار گرفته شده در منزل شما که باید تناسب با محیط و وسایل پیرامون داشته باشد، بهتر است رنگ هایی مانند طلایی یا سیلور را برای سطوح سنگی، رنگ های چوبی قهوه ای و روشن و حتی در انتخاب طرح های مینیمال، رنگ هایی که باعث زدگی چشم در طولانی مدت نشوند استفاده گردد.

با توجه به وسایل زیادی که داریم چه نوع میزعسلی انتخاب کنیم؟

اگر خانه شلوغی دارید از میزهای دو طبقه که در سایت ما هم قابل مشاهده است، استفاده بفرمائید. همچنین از تزئین های اضافی بر روی این میزها در خانه های شلوغ بپرهیزید.

برای کسانی که مستاجر هستند چه نوع میزهایی را پیشنهاد می کنید؟

نوع طراحی به کار گرفته شده در انواع میز عسلی و میز جلومبلی که در سایت ما مشاهده می فرمائید به گونه ای است که چه از لحاظ نصب و چه از لحاظ جابجایی قابلیت جداسازی آسان و راحت داشته باشید.

چه مدل میز جلومبلی انتخاب کنیم؟

توجه کنید که مدل میزعسلی، جلومبلی و قهوه خوری با هم متفاوت است. پس این تفاوت را مد نظر قرار دهید.

اتاق پذیرایی، نیاز به یک میز جلو مبلی قوی و محکم دارد. شما می توانید از کشو هم برای جا دادن وسایل استفاده کنید. در فضاهای دوستانه از شیشه روی میز استفاده نکنید هم امکان دارد خیلی زود شکسته شود هم جای انگشت و خط وخش روی آن می ماند.

میز جلومبلی نقطه کانونی منزل

اگر می خواهید میز جلو مبلی شما به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون قرار گیرد، ویژگی های سبک، اندازه، جنس و رنگ را برجسته کنید.

محبوب ترین جنس برای جلومبلی چوب است. اگر فضای کوچکی دارید ترکیب اکریلیک و شیشه می تواند اتاق شما را دلباز کند. درخشش فلز در میز هم همین کار را می کند.

چرم یا چرم مصنوعی هم در سبک های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و حفاظت آن ها آسان است.

جمع بندی

سخن پایانی در این بخش، این که با مسائلی که مطرح شد می توان به این نتیجه رسید که با توجه به جنس چوبی که در اکثر مبلمان استفاده می شود، میز عسلی و میز جلومبلی چوبی می تواند انتخابی مناسب برای هماهنگی بیشتر با این مبلمان باشد. اما اگر بدنبال تنوع در طراحی و سبک های مدرن اخیر باشید می توانید انواع طرح های ترکیبی از جنس های دیگر مانند استیل شیشه، شیشه چوب و فلز شیشه و غیره را مورد انتخاب قرار بدهید.

تمام زوایایی که این میز ها مورد بررسی قرار گرفت، بدلیل ایجاد یک ذهن آماده برای خریدی که موجب پشیمانی از نظر طراحی و سبک، اندازه، رنگ، شکل، جنس و تناسب کلی با دیگر محیط طراحی شده پیرامون نشود و با هربار برگزاری مهمانی و مجالس اعتماد و اطمینان ازخرید، هر چه بیشتر و بهتر شود.

whatsapp