میز عسلی و میز جلو مبلی

میزعسلی و جلومبلی از جمله فاکتورهایی است که باعث ایجاد فضای دلنشین و دکوراسیون شیک می شود که اگر آن ها را درست انتخاب کنید، زیبایی خانه را دو چندان می کند. مدل های متنوع میز جلومبلی ، تکمیل کننده زیبایی هر مبلمان است.

میز عسلی و میز جلو مبلی شیک و مدرن

از خریدهای ضروری هر خانه ای میز جلو مبلی و عسلی است که در هنگام مهمانی پذیرایی را برای شما ساده و راحت می کند. میز عسلی ها برای مبلمان استفاده می شود پس از لحاظ رنگ و متریال با مبلمان خود ست بخرید تا شیک و مدرن باشند.

انواع میزعسلی

این میزها انواع مختلفی دارد که می توانید آن ها را با دیگر عناصر دکوراسیون خود ست کنید.

میز کلاسیک: این مدل با مبل کلاسیک ست می شود و بیشتر چوبی هستند، پایه های منحنی دارند و دارای طرح و نقش هستند.

میز تاشو: یکی از محبوب ترین مدل ها، مدل تاشو است که به دلیل طراحی و طرز ساختشان، مناسب منازلی با متراژ کم هستند. این میزها بعد از استفاده به راحتی جمع می شوند و می توان آن را در گوشه ای قرار داد.

میز سلطنتی: کسانی که به مبلمان استیل علاقه دارند، معمولا این مدل را انتخاب می کنند. این میزها به دلیل ساختار پر نقش و تراشی که دارند، مناسب دکوراسیون های خاص هست.

میز فانتزی: اگر طرفدار دکوراسیون مدرن و مبلمان های راحتی هستید، این مدل انتخاب خوبی برای شماست. این مدل در جنس های مختلفی مثل فلز، ام دی اف، شیشه و .... طراحی می شوند.

خرید میزعسلی و جلو مبلی

امروزه با توجه به مشغله های کاری، ساعات کاری زیاد، ترافیک های طولانی و........ روش های جدید خرید که بسیار سریع تر و آسان تر هستند، مثل خرید اینترنتی در سال های اخیر مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

فروشگاه های آنلاین مختلفی مثل خانه شما که مجموعه ای از با کیفیت ترین و بهترین محصولات مثل میزعسلی وجلو مبلی را برای فروش در اختیار شما قرار داده است.

شما می توانید به این سایت مراجعه کنید و کالای مورد نظر خود را از میان تنوع بالا محصولات انتخاب کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

چه مدل میزجلومبلی انتخاب کنید؟

توجه کنید که مدل میزعسلی، جلومبلی و قهوه خوری با هم متفاوت است. پس این تفاوت را مد نظر قرار دهید.

اتاق پذیرایی، نیاز به یک میز جلو مبلی قوی و محکم دارد. شما می توانید از کشو هم برای جا دادن وسایل استفاده کنید. در فضاهای دوستانه از شیشه روی میز استفاده نکنید هم امکان دارد خیلی زود شکسته شود هم جای انگشت و خط وخش روی آن می ماند.

میز جلومبلی نقطه کانونی منزل

اگر می خواهید میز جلو مبلی شما به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون قرار گیرد، ویژگی های سبک، اندازه، جنس و رنگ را برجسته کنید.

محبوب ترین جنس برای جلومبلی چوب است. اگر فضای کوچکی دارید ترکیب اکریلیک و شیشه می تواند اتاق شما را دلباز کند. درخشش فلز در میز هم همین کار را می کند.

چرم یا چرم مصنوعی هم در سبک های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و حفاظت آن ها آسان است.

شکل و اندازه میز جلو مبلی

اندازه فضا در انتخاب میز جلو مبلی موثر است ولی شما اول باید به ترکیب مبلمان خود توجه کنید. اگر فضای کوچکی دارید از میز مستطیل یا بیضی استفاده کنید. مدل مربع یا دایره برای  مبلمان بزرگ مناسب است. میز جلو مبلی خود را به گونه ای انتخاب کنید که بیش از دو سوم طول مبل نباشد.

فضای کافی در اطراف میز برای فضای پا قرار دهید، حئداقا یک پا و نیم بین میز و مبل فاصله باشد.

ارتفاع میز جلو مبلی باید اندازه ارتفاع صندلی مبل یا پایین تر باشد.

قیمت میز عسلی فلزی با رویه سنگ

وب سایت خانه شما بهترین قیمت برای میز عسلی های فلزی با رویه سنگی را به شما ارائه می دهد. قیمت میز به طرح، مدل و متریال استفاده شده بستگی دارد. بهترین کیفیت و بهترین قیمت را در خانه شما پیدا کنید.

میز جلو مبلی شیک و مدرن به قیمت تولیدی و ارسال به سراسر کشور

امروزه مدل های متنوعی از میز عسلی وجود دارد که بر این اساس مردم علاقه ی زیادی به تغییر طرح میزهای خود نشان داده اند که از این طریق دکوراسیون منزل خود را نیز تغییر می دهند. برای این تغییرات هزینه بسیار مهم است. شما با خرید از وب سایت خانه شما میزها را به قیمت تولیدی خریداری کرده و در هر جای کشور که هستید، کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید.