لوستر و چراغ تزیینی

لوستر و چراغ تزیینی از مهم‌ترین نیاز هر خانه محسوب می‌شوند؛ این امکان وجود ندارد که بدون نور و روشنایی در خانه طولانی مدت زندگی کرد.

یکی از دغدغه‌هایی که در زمان خرید انواع لوستر با آن مواجه می‌شوید این است که چه لوستری مناسب سالن نشیمن، آشپزخانه و اتاق‌ها می‌باشد، هر چه چراغ انتخابی به سلیقه و دکوراسیون منزل‌تان نزدیک باشد، احساس رضایت بیشتری از خرید و انتخاب خود خواهید داشت.

انواع لوستر کدام هستند؟

انتخاب انواع لوستر رابطه مستقیمی با میزان نور و روشنایی در محیط مورد نظر دارد، مسلما لوستر استفاده شده در سالن نشیمن را نمی‌توان در اتاق خواب‌ها و یا حتی آشپزخانه استفاده کرد چون میزان استفاده از نور در هر مکان یکسان نمی‌باشد.

از انواع لوستر می‌توان به لوستر مدرن، لوستر کلاسیک و لوستر فانتزی اشاره کرد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

لوستر مدرن

لوستر مدرن اغلب در فضاهای مدرن و دکوراسیون‌های امروزی استفاده می‌شود، استفاده از این سبک لوستر به تازگی و در سال‌های اخیر رایج شده است، این لوستر برخلاف نامی که دارد، در دسته بندی لوسترهای شیک و ساده قرار می‌گیرد.

لوستر کلاسیک

لوستر کلاسیک از مدل لوسترهایی می‌باشد که مورد توجه بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است، این نوع لوستر به واسطه کریستال و برنزهای گران قیمت در دسته بندی لوسترهای لوکس قرار می‌گیرد.

از نشانه‌های این لوستر سقفی، وجود تعداد زیادی آویزهای کریستالی و شیشه‌ای تزیین شده می‌باشد. لوستر کلاسیک بیشترین تنوع را در بین تمامی لوسترها دارد، از این لوستر اغلب در سالن نشیمن استفاده می‌شود که گاها در دکوراسیون‌های مدرن نیز قابل استفاده است.

لوستر فانتزی

لوستر فانتزی، لوسترهایی خاص و خلاقانه هستند که بر اساس ایده‌های فانتزی ساخته می‌شوند. لوستر چوبی نیز در این دسته بندی قرار می‌گیرد. این دسته از لوسترها معمولا در اتاق خواب‌ها و آشپزخانه مورد استفاده می‌شوند.

چراغ تزیینی

چراغ تزیینی ال ای دی (LED) و اس ام دی (SMD) از جدیدترین چراغ‌هایی هستند که به صورت سلیقه‌ای در انواع لوسترها مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

این چراغ‌ها با حداقل انرژی، نور پردازی فوق العاده‌ای دارند. بیشترین مورد استفاده از این چراغ‌ها در آویز سقفی، فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و فضای باز ساختمان‌ها است.

قیمت لوستر ارزان و شیک 

تمامی لوسترهای نام برده شده در فروشگاه اینترنتی خانه شما موجود می‌باشد انواع چراغ آویز ارزان، لوستر آشپزخانه ارزان، چراغ تزیینی با قیمت مناسب و بسیار ارزان به صورت مستقیم از تولید کننده تنها با یک کلیک، در اختیار شما قرار میگیرد.

قیمت لوستر ارزان و شیک درج شده در سایت فروشگاهی ما کاملا رقابتی است و از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت حرف اول را میزند.

محل نصب لوستر

لوستر را درست آویزان کنید، بسته به مکانی که لوستر خود را قرار می دهید، برخی از دستورالعمل ها وجود دارد که می توانید آنها را دنبال کنید. هنگام نصب لوستر بالای میز غذاخوری، متخصصان معمولاً موافقند که باید 75 تا 90 سانتیمتر بالاتر از میز شما آویزان شود. یک قانون ساده "هرچه سقف بلندتر باشد، لوستر بلندتر است". در صورت نیاز همیشه می توان زنجیرها را اضافه یا کوتاه کرد. برای ورودی اصلی، اکثر طراح‌ها اظهار می دارند که لوستر نباید در ارتفاع کمتر از 200 سانتیمتر آویزان شود.

 

مقایسه کالاها
whatsapp