وبلاگ

فروش لوازم دکوری منزل با قیمت مناسب

شاید جالب به نظر برسد که یک تابلو مدرن شامل بیتی از شاعر بزرگ ما حافظ به راحتی میتواند روح روان هرکسی که نگاهش به آن برخورد میکند را دگرگون کند، و یا نور پردازی مناسبی که یک آباژور به منزل ما میدهد و یا حتی ساعت دیواری که ما در روز چندین بار به آن نگاه می اندازیم اگر مناسب با سلیقه ما باشد میتواند در روحیه ما بسیار تاثیر گذار باشد.

خرید تابلو مدرن

اولین و مهمترین نکته ای که برای خرید یک تابلو مدرن باید در نظر گرفت این است که چه سبک تابلو مورد توجه شما می باشد و کدام تابلو دیواری با سایر وسایل خانه هماهنگ تر است ، بر خلاف گذشته که تابلو ها و طرح ها محدود بودند امروزه سبک ها متنوع و زیادی وجود دارد سبک های مانند کلاسیک و سنتی یا مدرن و امروزی. برای انتخاب سبک می توانید به سلیقه خود اتکا کنید و یا با مطالعه سبک های مختلف بیشتر با آن ها آشنا شوید.

رازهای انتخاب آباژور که طراحان داخلی نمیخواهند شما بدانید

برای اینکه بتوان آباژور مناسب برای نوع طراحی دکوراسیون و چیدمان خانه را انتخاب کنیم نیاز است تا با ویژگی های اصلی یک آباژور آشنا شویم. آباژور ها انواع مختلف و اندازه های متفاوت دارند که هرکدام برای هدف خاصی انتخاب و تهیه می شوند.

توصیه های جیمز تیفانی برای انتخاب آباژور مناسب

با وجود منابع نوری متفاوت مانند لوستر ها و چراغ های دیواری در خانه ها و مکان های مختلف باز هم ممکن است برای زیبایی بیشتر و یا تعدیل نور و ایجاد نور مناسب تر نیاز به منابع نوری دیگری همچون آباژور باشد.

تزیین خانه با وسایل ارزان

شاید خوشبینانه به نظر بیاید اما ما بر این باور هستیم که هرکسی میتواند خانه ای زیبا داشته باشد، حتی اگر بودجه ای بسیار کم برای این کار داشته باشید نیز میتوانید خانه ای با وسایل و چیدمان زیبا و منحصر به فرد داشته باشید.

انتخاب آینه به عنوان دکوری

وجود آینه در خانه شما ویزگی های یادی میتواند داشته باشد. آینه ها نور را منعکس میکنند، فضاها را بزرگتر نشان میدهند و در کل اتاق ها را بهتر نشان میدهند. اما قبل ازاینکه شروع به آویختن آینه ها بر روی دیوار بکنید، بهتر است به چند نکته درباره انتخاب آینه و محل قرار دادن آن توجه کنید.

لوازم تزئینی، مانند یک طراح داخلی حرفه ای بیاندیشید!

بسیار جالب هست که چگونه یک مجسمه دکوری کوچک و یک وسیله تزئینی ساده میتواند تاثیری بزرگ بر فضای اتاق داشته باشد. طراحان داخلی از تاثیر وسایل تزئینی همچون آباژور، مجسمه، استیکر دیواری و ... بر فضای اتاق آگاهی دارند و میدانند که چگونه از این وسایل خردمندانه استفاده کنند.

رنگبندی منزل و دانستنی های آن

عواملی همچون سن، جنس، اب و هوا، محل زندگی و ... باعث می شوند تا تاثیر رنگ ها بر انسان ها به روش های مختلف نمود پیدا نماید. بعضی از رنگ های مشخص و یا گروهی از رنگ ها تاثیر مشابهی بر اکثریت مردم دارند اما با کمی تغییر در تندی و شدت رنگ تاثیر آن نیز قطعا تغییر میکند. بنابراین مهم است که به هنگام انتخاب دکوراسیون اتاق ها و منزل از رنگ مناسب استفاده شود.

دکوراسیون اتاق نشیمن

اگر در فکر این هستید که دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید و میخواهید از اتاق نشیمن خانه شروع کنید. باید اطلاعت و دانش کافی در مورد چگونگی چیدمان وسایل و حفظ هارمونی و هماهنگی بین آن ها را داشته باشید

8 نکته برای خرید مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز خوب، زیبایی و راحتی را به باغ و حیاط خانه شما می آورد. با یک میز با کیفیت و صندلی های راحت میتوانید بالکن و یا باغ خود را به یک اتاق غذا خوری مجلل ثانویه تبدیل کنید. و یا تبدیل به یک محیط گرم و صمیمی به عنوان اتاق نشیمن گردد. بیهوده بالکن خود را با وسایل اضافه پر نکنید انتخاب درست و مناسب مبلمان بسیاتر اهمیت دارد. اگر نکات زیر را برای خرید مبلمان فضای باز در نظر بگیرید قطعا سالیان زیاد از داشتن این وسایل لذت خواهید برد.