چمن مصنوعی

فضای سبز برای همگی ما جذاب و آرامش بخش است، رنگ سبز میتواند از نظر روانشناسی نیز رنگی آرمش بخش در نظر گرفته شود، زندگی امروزه با توجه به آپارتمان نشینی بیش از پیش و دور شدن از زندگی در طبیعت و ماشینی شدن آن این نیاز را در ما بوجود میاورد تا جای ممکن فضای اطراف خود را به طبیعت نزدیکتر کنیم.

استفاده از چمن مصنوعی یک راهکار ساده برای ایجاد این حس برای تمامی کسانی است که به طبیعت علاقه مندند، فروش چمن مصنوعی با کیفیت با یافت های بسیار نزدیک به باف طبیعی در فروشگاه خانه شما این فرصت را برای شما عزیزا فراهم میکند تا با خرید چمن مصنوعی آن را درب منزل خود تحویل گرفته و از آن لذت ببرید.

چمن مصنوعی ارزان

فروشگاه خانه شما ارائه دهنده باکیفیت ترین و بهترین محصولات چمن مصنوعی با کم ترین سود و مناسب ترین قیمت است. هدف این شرکت جلب رضایت و پایداری مشتریان است. خانه شما بهترین و اولین گزینه برای خرید چمن مصنوعی در سطح کشور است به دلیل کیفیت و قیمت مناسب.چمن مصنوعی ارزان همیشه باکیفیت نیست و حتما هنگام خرید به داشتن گارانتی محصول خود دقت کنید.

قیمت چمن مصنوعی

امروزه خرید چمن مصنوعی جایگزین مناسبی برای چمن های طبیعی در بیشتر فضاها شده است. قیمت چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی بسیار مناسب تر است و نگهداری ساده و کم هزینه ای دارد. ارتفاع چمن مصنوعی، تراکم، نخ مرغوب، نوع بافت، گارانتی و .... از عواملی است که روی قیمت و خرید چمن مصنوعی تاثیرگذار است.

دیوار سبز چیست؟

دیوارسبز یا گرین وال، همان فضای سبز به صورت عمودی و مستقل است که روی دیوار قرار می گیرد. دیوارسبز باعث می شود فضای بیرونی بسیار زیبا و شکیل شود و بر روحیه افراد تاثیر زیادی می گذارد. افزایش راندمان کارمندان در محیط های کاری از دیگر مزیت های استفاده از دیوار سبز است.

دیوار سبز مصنوعی

خرید چمن مصنوعی

چمن مصنوعی ارزان قیمت

فروش چمن مصنوعی به قیمت کارخانه