فنس چمنی

فنس چمنی

فنس چمنی محصولی جهت محصور نمودن نماي بالكن و تراس خانه، ايجاد ديوار سبز در باغ رستوران، باغ تالار، كافي شاپ، ايجاد حصار براي باغ، حياط ويلا و روف گاردن و اطراف زمين هاي ورزشی چشمی 4*4 جنس مفتول فولاد گالوانیزه ضده زنگ بوده و طول نوارهای سبز بین 30 تا 35 میلی متر می باشد.(هر واحد سفارش معادل با 1متر مربع است)

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 4000
زمان تحویل: حداکثر 3 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت قبلی: ۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال ۳۲%
قیمت: ۶,۴۶۸,۷۵۰ ریال
حداقل تعداد سفارش این کالا 2 می باشد.

ویژگی فنس یا آکاردئن های چمنی و گیاه مصنوعی

قیمت هر واحد = یک متر عرض * ارتفاع انتخاب شده

گرین وال یا نمای سبز، فضای سبزی است که روی دیوار شکل میگیرد این فضا  را میتوان هم به وسیله گل و گیاه واقعی هم مصنوعی ایجاد کرد و از منظره زیبای آن لذت برد و حس طراوت و شادابی را به محیط القا کرد. فنس چمنی با طرح زیبا  پوشش حجمی بالایی  دارد و به گیاه طبیعی شباهت زیادی دارد ،مناسب برای استفاده در انواع محیط ها محصور نمودن نماي بالكن و تراس خانه، ايجاد ديوار سبز در باغ رستوران، باغ تالار، كافي شاپ، ايجاد حصار براي باغ، حياط ويلا و روف گاردن و اطراف زمين هاي ورزشی به طول 10 متر و قابل سفارش در دو عرض 1/5 و 2  اندازه چشمی 4*4  جنس مفتول فولاد گالوانیزه ضده زنگ بوده و طول  نوارهای سبز بین 30 تا 35 میلی متر می باشد.

جنس چمن ها از پی وی سی است که در برابر نور خورشید مقاومت بالایی دارند. همچنین این محصول در مقابل عوامل فرسايش و مخرب همچون نور خورشيد، باران و رطوبت، باد، سرما و گرماو... به خوبي مقاومت نموده و دچار پوسيدگي و تغيير رنگ نمي شود. با استفاده از این پوشش جذاب رنگ و لعاب تازه ای به محیط اطراف خودتان بدهید تا با نگاه کردن به این گل های رنگارنگ انرژی مثبت آنها را جذب کنید با دیوار سبز محیط شما همیشه بهاری است.

فنس چمن مصنوعی

نحوه نصب 

فنس چمنی را معمولا بر روی پایه های معمولی نصب می کنند و برای فنس کشی بر روی زمین میتوانید به راحتی پایه ها را در بستر خاک مقاوم سازی و محکم کنید.
برای نصب بر روی دیوار و نرده ها و حفاظ درب و پنجره ها میتوانید به راحتی فنس را با استفاده از بست یا بندکس و سیم مفتول بر روی آنها محکم کنید.

مشخصات

ابعاد
در سه ارتفاع 1 و 1/5 و 2 متر قابل سفارش است
جنس پوشش
پي وي سي PVC سبز
جنس بدنه
فولاد گالوانيزه ضد زنگ (سفيد)
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp