چمن مصنوعی لایت 25

چمن مصنوعی لایت 25 light

چمن مصنوعی لایت از نظر ساختار الیاف، در تولید این مدل از نوع تک رشته (monofilament) استفاده شده که علاوه بر ظاهر زیبا و طبیعی، دوام و کیفیت محصول را تضمین می کند.

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: light25
زمان تحویل: حداکثر 3 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۴۸۹,۰۰۰ تومان
حداقل تعداد سفارش این کالا 2 می باشد.

چمن مصنوعی لایت 25

نخ مورد استفاده در مدل لایت از نوع کمانی می باشد که با نام های دیگری همچون پرانتزی، هلالی، قوسی، منحنی، خمیده یا حرفC لاتین، شناخته می شود.

خمیدگی موجود در مقطع رشته، نیروهای وارده را جذب و در خود ذخیره نموده و پس از برداشته شدن فشار، نیروی انباشته شده را آزاد می کند که این امر، سبب بازیابی شکل ایستای اولیه می گردد.

این رفتار فنر مانندِ رشته ها، سبب افزایش طول عمر و ماندگاری چمن مصنوعی می شود.

تغییر شکل و کوبیدگی در این الیاف بسیار دیرتر از الیاف با شکل ساده (تخت) اتفاق می افتد و ماندگاری طولانی همراه با زیبایی را برای چمن مصنوعی به ارمغان می آورد.

الیاف راست در مدل لایت از جنس پلی اتیلن مقاوم و با کیفیت بسیار عالی ساخته شده که آن را به بهترین نخ چمن مصنوعی تولید داخل کشورمان ایران تبدیل کرده است.

وزن الیاف (دیتِکس) صاف در مدل لایت، 10.400 گرَم با وزن تک رشته 900 گرم می باشد که در برابر فرسودگی، پوسیدگی و تغییر شکل، دوام بسیار خوبی دارد.

همچنین پایداری رنگ آن در برابر نور آفتاب بسیار عالی بوده و دچار خُشکی نمی شود.

گِیج (فاصله ردیف بافت) در مدل لایت، 8/3 اینچ می باشد و به چمن، جلوه ای انبوه و پر پشت می بخشد؛ در عین حال، به علت تناسب دقیق میان ارتفاع الیاف و تراکم، نظافت این چمن بسیار آسان است.

پهنا و ضخامت الیاف مدل لایت، در جایگاه متوسط قرار می گیرد که شباهت بسیار بالایی به برگ و ساقه چمن طبیعی داشته و جذابیت خاصی به آن بخشیده است.

تعداد نخ بر مترمربع الیاف راست (اصلی) در این مدل، کمتر از چمن های هم رده خود می باشد که البته دلیل آن نیز کاملا روشن است؛ استفاده از الیاف فِر.

الیاف فِر به دلیل پیچ و تاب فراوان، فضای بیشتری را اشغال می کنند و در نتیجه، حجم بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

زمانی که این نوع الیاف در میان الیاف راست استفاده می شود، باعث ایستایی آنها شده و از خوابیدگی و فشرده شدن الیاف جلوگیری نموده و ظاهر زیبای چمن را حفظ می کند.

کار دیگری که الیاف فر انجام می دهد، ایجاد ظاهر واقعی و طبیعی و همچنین، افزایش باور پذیری چمن مصنوعی از سوی ناظر می باشد.

مدل لایت از نظر رنگ بندی، Bicolor محسوب می شود که از دو رنگ سبز روشن یا سبز زمرّد (بهاره) و سبز تیره یا تابستانه بهره می برد و الیاف فرعیِ مجعّد (Curly)آن نیز در دو رنگ بژ و قهوه ای استفاده شده است.

رنگ های زرد، بژ، کرِم شکلاتی، قهوه ای سوخته و روشن، عسلی، برُنزی، خردَلی، کاراملی، کهربایی، از جمله رنگ هایی هستند که در تولید الیاف فِرفِری برای ساخت چمن مصنوعی به کار می رود و تولیدکنندگان مختلف در سراسر جهان از آنها استفاده می کنند.

هر گاه در تولید چمن مصنوعی از چنین الیافی استفاده می شود، به طوری که رنگ تیره آن در پس زمینه سبز چمن آشکارا به چشم آید، محصول پدید آمده را چمن مصنوعی پاییزه می نامند.

این گروه از چمن مصنوعی، بر اساس نوع سلیقه و ذائقه مصرف کنندگان، کاربردهای فراوانی داشته و بسیار محبوب هستند. البته بسیاری از مشتریان نیز، چمن مصنوعی بهاره را ترجیح می دهند.

این ترکیب رنگ، جلوه ای بسیار طبیعی و پویا را به مدل لایت بخشیده آنچنان که، بیننده به سختی متوجه مصنوعی بودن این چمن می شود.

عرض تمامی رول‌ها، 2 متر می‌باشد و قیمت فوق به ازای هر متر مربع میباشد.

عدد وارد شده به هنگام ثبت سفارش، مساحت کل است و این عدد مضربی از دو می باشد. مثال: در صورت ثبت سفارش 6 مترمربع چمن مصنوعی، رول ارسالی به ابعاد 2در3 متر خواهد بود.

 

نظر خودتان را بنویسد
whatsapp