تشک رویال

تشک رویال

تشک رویال یک برند نام آشنا برای همه افرادیست که می دانند یک خواب خوش تنها با یک تشک استاندارد و با کیفیت امکانپذیر است. نام برند تشک رویال از پرطرفدارترین برندهای معتبر بازار است که مشتریان زیادی دارد.

در این میان تشک خوشخواب با برند رویال را پیشنهاد می کنیم، زیرا هم استاندارد است هم با کیفیت و فروشگاه اینترنتی خانه شما با فروش تشک رویال و ارسال آن درب منزل شما در سراسر کشور در خدمت شما عزیزان همراه می باشد.

تشک رویال اصلی

خرید تشک رویال اصل با توجه به اینکه اکثر تشک های ساخت داخل با این برند ساخته می شوند کار راحتی نیست، اما چند راه برای اینکه از کیفیت محصول اطمینان حاصل کنیم وجود دارد.

یکی از راه های خرید تشک رویال اصل، ضمانت 2 سال تا 6 سال کالا می باشد، دومین مسئله خرید از یک فروشگاه معتبر است که حقایق را به شما بگوید.

هنگام خرید باید به نکاتی از قبیل جنس پارچه مانند ضد حساسیت بودن آن نفوذ پذیری از لحاظ ورود مایعات و لک شدن یا قابلیت شست و شو داشتن کیفیت بکار رفته و همچنین مدت زمان ضمانت آن باید توجه کرد، از این رو خرید تشک خواب از یک شرکت معتبر می تواند تا حدود بسیار زیادی خیال شما را چه از لحاظ قیمت تشک چه از لحاظ معتبر بودن برند راحت نماید.

وب سایت خانه شما تنها برندهایی را به شما عزیزان معرفی میکند که سابقه درخشانی در مشتری مداری داشته اند و در سالیان سال سطح بالایی از رضایت مشتری را در بازار کشور بدست آورده اند به همین دلیل شما عزیزان می توانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

سایز استاندارد تشک دو نفره و تشک خواب یکنفره رویال چند است؟

اندازه تشک ها معمولا استاندارد است، در واقع تشک خواب تک نفره ابعادی با سایز 90 در 200 و برای تشک دو نفره 200 در 160 می باشد.

قیمت تشک رویال

قیمت تشک رویال همانطور که در بالا ذکر شد با توجه به کیفیت و اصل بودن آن متغیر است، اما فروشگاه اینترنتی خانه شما مفتخر است که قیمت تشک خواب را با قیمت تولیدی به دست شما همراهان عزیز می رساند، شما از هرکجای ایران که باشید می توانید براحتی تشک خواب خود را سفارش دهید و آن را در سریع ترین زمان ممکن درب منزل خود دریافت نمایید.

قبل از خرید از این که شما دوست دارید روی یک تشک طبی بخوابید یا در آن فرو بروید فکر کنید تا در انتها از خرید خود لذت ببرید.

تشک هایی که در فروشگاه خانه شما عرضه می شوند در واقع تشک های هیبریدی می باشند، تشک های هیبریدی در واقع پرفروش ترین تشک های حال حاضر در دنیا می باشند به شکلی که این تشک ها حد میانگینی از نرمی یا سفتی تشک را به شما هدیه می دهد و اکثر افراد خواب لذت بخشی را روی آن تجربه می کنند.

ضخامت تشک رویال و ارتباط آن با مدت زمان ضمانت تشک رویال

قیمت تشک رویال با توجه به انواع مختلف آن و ضخامت تشک خواب می تواند متفاوت باشد، هرچه ضخامت تشک بیشتر باشد طبیعتا تشک خواب عمر بیشتری نیز خواهد داشت و این امر به طور کلی بر مدت زمان ضمانت تشک رویال نیز تاثیر گذار است، ضخامت تشک رویال موجود در فروشگاه اینترنتی خانه شما با توجه به مدت زمان ضمانت آن به صورت زیر است:

قطر تشک رویال با ضمانت 2 ساله حدود 19 سانتیمتر میباشد.

قطر تشک رویال با ضمانت 3 ساله حدود 21 سانتیمتر میباشد.

قطر تشک رویال با ضمانت 4 ساله حدود 24 سانتیمتر میباشد.

قطر تشک رویال با ضمانت 5 ساله حدود 27 سانتیمتر میباشد.

قطر تشک رویال با ضمانت 6 ساله حدود 30 سانتیمتر میباشد.

تشک ارزان نخرید!!

بله درست است، قیمت تشک ارزان قطعا موضوعی بی علت نیست!! شما حدود نیمی از عمر خود را در خواب به سر می برید و این موضوع که در این زمان طولانی به سلامت خود اهمیت بدهید شکل جدیتری به خود می گیرد، پس هنگام خرید تشک خواب کمی هزینه کردن کاملا توجیح پذیر است.

این جمله که برندهای معروف در بازار فقط پول برند خود را می گیرند کاملا اشتباه است!! چونکه این برندها تجربه سال ها تولید و خدمات به مشتری خود را با خود به دوش می کشند و اگر به تجربه آن ها در زمینه تولید تشک رویال بیاندیشید بدون شک هزینه کردن برای خرید آن کاملا توجیح پذیر است.

مقایسه کالاها
whatsapp