تشک رویال

تشک رویال یک برند نام آشنا برای همه افرادیست که می دانند یک خواب خوش تنها با یک تشک استاندارد و با کیفیت امکانپذیر است. نام برند تشک رویال از پرطرفدارترین برندهای معتبر بازار است که مشتریان زیادی دارد.

در این میان تشک خوشخواب با برند رویال را پیشنهاد می کنیم ، زیرا هم استاندارد است هم با کیفیت و فروشگاه اینترنتی خانه شما با فروش تشک رویال و ارسال آن درب منزل شما در سراسر کشور در خدمت شما عزیزان همراه میباشد.

تشک رویال اصلی

خرید تشک رویال اصل با توجه به اینکه اکثر تشک های ساخت داخل با این برند ساخته می شوند کار راحتی نیست ، اما چند راه برای اینکه از کیفیت محصول اطمینان حاصل کنیم وجود دارد.

یکی از راه های خرید تشک رویال اصل ، ضمانت 2 سال تا 6 سال کالا می باشد؛ دومین مسئله خرید از یک فروشگاه معتبر است که حقایق را به شما بگوید.

سایز استاندارد تشک دو نفره و تشک خواب یکنفره رویال چند است؟

اندازه تشک ها معمولا استاندارد است، در واقع تشک خواب تک نفره ابعادی با سایز 90 در 200 و برای تشک دو نفره 200 در 160 میباشد.

قیمت تشک رویال

قیمت تشک رویال همانطور که در بالا ذکر شد با توجه به کیفیت و اصل بودن آن متغیر است، اما فروشگاه اینترنتی خانه شما مفتخر است که قیمت تشک خواب را با قیمت تولیدی به دست شما همراهان عزیز میرساند، شما از هرکجای ایران که باشید میتوانید براحتی تشک خواب خود را سفارش دهید و آن را در سریع ترین زمان ممکن  درب منزل خود دریافت نمایید.

قبل از خرید از این که شما دوست دارید روی یک تشک طبی بخوابید یا در آن فرو بروید فکر کنید تا در انتها از خرید خود لذت ببرید.

تشک هایی که در فروشگاه خانه شما عرضه میشوند در واقع تشک های هیبریدی میباشند، تشک های هیبریدی در واقع پرفروش ترین تشک های حال حاضر در دنیا میباشند به شکلی که این تشک ها حد میانگینی از نرمی یا سفتی تشک را به شما هدیه میدهد و اکثر افراد خواب لذت بخشی را روی آن تجربه میکنند.

ضخامت تشک رویال و ارتباط آن با مدت زمان ضمانت تشک رویال

قیمت تشک رویال با توجه به انواع مختلف آن و ضخامت تشک خواب میتواند متفاوت باشد، هرچه ضخامت تشک بیشتر باشد طبیعتا تشک خواب عمر بیشتری نیز خواهد داشت و این امر به طور کلی بر مدت زمان ضمانت تشک رویال نیز تاثیر گذار است، ضخامت تشک رویال موجود در فروشگاه اینترنتی خانه شما با توجه به مدت زمان ضمانت آن به صورت زیر است:

قطر تشک رویال با ضمانت 2 ساله حدود 19 سانتیتر میباشد.

قطر تشک رویال با ضمانت 3 ساله حدود 21 سانتیتر میباشد.

قطر تشک رویال با ضمانت 4 ساله حدود 24 سانتیتر میباشد.

قطر تشک رویال با ضمانت 5 ساله حدود 27 سانتیتر میباشد.

قطر تشک رویال با ضمانت 6 ساله حدود 30 سانتیتر میباشد.