کله گوزن sculpture

دیوارکوب گوزن 52*36 سانت در 3 رنگ

کله گوزن بسیار با کیفیت و با جزئیات بوده و تمامی ریزه کاری های صورت و شاخ گوزن در آن رعایت شده است این مجسمه در ابعاد 36*52 سانتیمتر بوده و دارای رنگ بندی سفید مشکی و برنزی میباشد.

انتخاب رنگ:: *
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 274,000 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 85

کله گوزن دکوری 

دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه دکوری و تزیینی پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند، زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد. طراحی مجسمه کله گوزن بسیار با کیفیت و با جزئیات بوده و تمامی ریزه کاری های صورت و شاخ گوزن در آن رعایت شده است این مجسمه در ابعاد 36*52 سانتیمتر بوده و دارای رنگ بندی سفید مشکی و برنزی میباشد.

دیوار کوب گوزن

مشخصات فنی

ابعاد 52*36 سانتیمتر
جنس بدنه پلی استر
مناسب برای دکوری خانه رستوران کافی شاپ
رنگ مشکی، سفید و برنزی
نظر خودتان را بنویسد

enamad