لوستر اتاق کودک و فانتزی

لوستر اتاق کودک یکی از ابتدایی ترین وسایلی هست که هنگام خرید وسایل اتاق فرزند دلبندتان به ذهن شما میرسد، فروشگاه خانه شما با عرضه انواع لوستر اتاق بچه از جمله لوستر دخترانه و پسرانه و ارسال آن به سراسر کشور خرید لوستر اتاق کودک را برای شما همراهان عزیز میسر نموده است.

لوستر اتاق کودک

انتخاب درست و مناسب لوستر اتاق کودک، تاثیر بسزایی در سلامت روان و شخصیت کودک عزیزتان دارد. یکی از دلایل ترس کودکان، فاکتور نور می‌باشد. با انتخاب نادرست در تاریکی شب، این امکان وجود دارد که سایه‌های ایجاد شده از لوستر باعث ترس و وحشت در ضمیر ناخودآگاه کودک شود.

انواع لوستر اتاق کودک

لوستر اتاق کودک در دو نوع دخترانه و پسرانه موجود می‌باشد. این لوسترها با همفکری و کمک روانشناسان برای کودکان طراحی می‌شوند. 

لوسترهای اتاق کودک اساس و پایه کارتونی دارند تا کودکان بتوانند به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

لوسترهای دخترانه و پسرانه از لحاظ جنس و کیفیت یکسان هستند و تفاوت آن‌ها در رنگ و مدل می‌باشد.

قیمت لوستر اتاق کودک

لوسترهای کودک بسته به کیفیت ساخت و ابعاد و اندازه محدوده قیمتی متفاوتی دارند که تک شعله و دو شعله بودن و یا سقفی و دیواری بودن آن‌ها در این امر تاثیر گذار است.

لوستر اتاق بچه

از موارد بسیار مهم در اتاق کودکان، نورپردازی صحیح اتاق است که می توان با استفاده از لوستر اتاق بچه این مورد را انجام داد. استفاده از این نوع لوستر علاوه بر روشنایی و تامین نور کافی مزیت های دیگری مثل ایجاد امنیت و آرامش را به همراه دارد. شکل فانتزیی که این لوسترها دارند باعث تشویق کودکان به خوابیدن در اتاق خود و جدا شدن از والدین می شود.

لوستر اتاق کودک

لوستر اتاق کودک با دیگر اتاق ها، تفاوت زیادی دارد. شما به عنوان والدین مسئول ایجاد شادی و روحیه عالی در فرزندان خود هستید که یکی از این راه ها زیبا و جذاب کردن اتاق کودک است، پس از یک لوستر فانتزی و جذاب استفاده کنید.

در خرید و انتخاب لوستر به نکاتی توجه کنید.

کیفیت لوستری که انتخاب می کنید باید استانداردباشد.

شکل و ظاهر لوستری که برای اتاق کودک انتخاب می کنید باید با اتاق و شخصیت کودکتان متناسب باشد. لوستر کودکی که انتخاب می کنید بهتر است امکان تنظیم نور را داشته باشد. در خرید لوستر به اندازه اتاق و سقف نیز توجه کنید.

کیفیت لوستری که انتخاب می کنید باید استاندارد باشد. شکل و ظاهر لوستری که برای اتاق و شخصیت کودکتان متناسب باشد. لوستر کودکی که انتخاب می کنید امکان تنظیم نور را داشته باشد. در خرید لوستر به اندازه اتاق و سقف نیز توجه کنید.

لوستر دخترانه

معمولا اتاق خواب دخترها که طراحی و تریین مدرن وخاصی دارد، از لوسترها و آباژورهای خاصی استفاده می کنند. وب سایت خانه شما ارائه دهنده انواع لوستر دخترانه با قیمت مناسب و بهترین کیفیت ساخت است. از مزیت های این فروشگاه آنلاین ارسال به تمام نقاط ایران و شهر تهران است. لوستر یونیکورن، لوستر السا و آنا، لوستر کیتی، لوستر فرشته، لوستر تک شاخ و غیره از پرفروش ترین مدل های لوستر دخترانه است.

لوستر پسرانه

اولین مکانی که کودک در آن انس میگیرد اتاق خوابش است. وقتی اتاق کودک زیبا باشد علاقه بیشتری به آن پیدا می کند و باعث می شود، بهترین برنامه ها را در آن انجام دهد. تنوع بیشماری که وب سایت خانه شما در لوستر پسرانه دارد این امکان را به شما می دهد که هر فرد با هر سلیقه ای بتواند کالای مورد نظر خود را انتخاب کند .

اتاق پسر بچه ها برایشان حکم پناهگاه را دارد. در واقع حریم خصوصی آن هاست که هر وقت که نیاز به تنهایی داشته باشند بتوانند در اتاق خود راحت باشند. بنابر این در انتخاب وسایل از جمله لوستر برای اتاق خواب های پسران باید نهایت دقت انجام شود.

لوستر مرد عنکبوتی، لوستر دزد دریایی، لوستر باب اسفنجی، لوستر ماشین ها، لوستر مکویین، لوستر بنتن، لوستر پاتریک، لوستر مینیون، لوستر توپ فوتبال و غیره از مدل های پر طرفدار پسرانه است.

ما در فروشگاه اینترنتی خانه شما، انواع مختلف و با کیفیتی را جمع آوری کرده‌ایم، فقط کافی است که سلیقه خودتان و کودکتان را در نظر بگیرید و به راحتی خرید خود را انجام دهید.

مقایسه کالاها
whatsapp