تصویر لوستر اتاق کودک طرح پروانه

لوستر اتاق کودک طرح پروانه kids light

آویز سقفی اتاق کودک مدل پروانه چوبی با ۴ سر پیچ

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 522751
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱,۰۰۷,۰۰۰ تومان

طراحی اتاق کودکان و نکات قابل توجه

اتاق کودک فقط محلی برای خواب و یا بازی کودک شما نیست بلکه مکانی برای رویا پردازی و تقویت تخیل آنهاست پس توجه به این امرکه فضایی را برای کودک دلبندمان ایجاد کنیم که بتواند به افکار و استعداد هاش بالو پر دهد امریست مهم و ضروری.
یکی از اساسی ترین مسائلی که در طراحی اتاق کودک باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد، انتخاب درست رنگ ها و نور پردازی اتاق آنهاست چرا که کودکان در بهترین دوران دریافت اطلاعات بصری و یا چشمی هستند هر رنگ و هر نوری باعث باعث بیدار شدن احساسات و هیجانات مختلف در آنها میشود.
آویز مدل پروانه ای یکی از مدل هایی است که علاوه بر اینکه نور اتاق کودکتان را تامین میکند، به دلیل رنگ و ترکیب رنگی شیک جلوه و هیجان خاصی اتاق کودک شما میدهد.
ترکیب 2 رنگ بنفش و زرد در طراحی آویز مدل پروانه ای به 2 دلیل انجام شده یک بدلیل هارمونی که این 2 رنگ با یکدیگر دارند و دلیل دوم جنبه های روانشناسی این رنگ هاست رنگ بنفش رنگ بلند پروازی و اعتماد به نفس است، در عین حال رنگ بنفش را رنگ شور و عشق، خلاقیت، هوشیاری، خرد و معنویت نیز می دانند. خیلی از ما رنگ زرد را با حس شادی و شادابی مرتبط می دانیم. تحقیقات و بررسی ها، هم این رنگ درخشان و شاد را انگیزه بخش  عنوان می کنند، همچنین  رنگ زرد ملایم، باعث تمرکز می شود و رنگ زرد پررنگ و درخشان، حافظه را تقویت می کند.
آویز طرح پروانه با دقت در طراحی با بدنه چوبی که یکی از بهترین متریال ها برای اکسسوری های اتاق کودک است و ترکیب رنگ زیبا میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای اتاق کودک دلبندتان باشد که علاوه بر روشنایی مناسب و تامین نور اتاق فرزندتان جلوه ای زیبا و پر از شور و هیجان به اتاق کودکتان میدهد.

مشخصات

جنس بدنه
چوب
تعداد سرپیچ
4 عدد
ابعاد
70*20*65 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp