میز اداری مدیریت و میز کامپیوتر

میز اداری یکی از مهم‌ترین اقلامی است که می‌بایست در خرید آن دقت بسیاری داشته باشید. در همین ابتدا یک سوال مطرح می کنیم، دلایل اهمیت انتخاب میز اداری چیست؟

  •  این جمله را درمحل کار بسیار شنیده اید، اینکه همکاران به همدیگر می گویند همدیگر را بیشتر از خانواده هایمان می بینیم. بله درست است، به طور معمول شما ۸ ساعت از روز خود را می‌بایست در محل کار و پشت میز اداری سپری کنید. در نتیجه سپری کردن حدود یک سوم از یک روز کاری پشت این میز ها نشان دهنده اهمیت انتخاب آن ها می باشد.
  • فاکتور مهم دیگر در انتخاب میز اداری، کیفیت در طراحی و ساخت است. این ویژگی از آنجایی مهم محسوب می‌شود که رابطه مستقیم با سلامتی شما پیدا می کند. آسیب هایی که امروزه مدیران و کارمندان در نواحی کمر و گردن و زانو ها با آن روبه رو می گردند به دلیل نشستن طولانی مدت پشت میزی است که متناسب با کار آنها طراحی نشده است.
  • شرایط اقتصادی امروز دلیل محکم دیگری است که شما را مجاب به انتخاب میز اداری پرکاربرد و متناسب با محیط کاریتان خواهد کرد، زیرا که قرار است بدون تعویض پی در پی و برای سال های متوالی مورد استفاده قرار گیرد.

 

در نتیجه با توجه به دلایل اهمیت انتخاب میز، ذهن خود را آماده بفرمائید تا خرید مناسبی داشته باشید. 

-

جهت راهنمایی در خرید میز اداری آن را از زوایای متفاوتی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

طراحی و سبک :
میزان فضای مورد استفاده در محل کار و همچنین نوع دکوراسیون و رنگ های به کار رفته در محیط، این دید را به شما می دهد تا انتخابی متناسب با محل از لحاظ طراحی و سبک داشته باشید. برای مثال و بطور معمول از رنگ های پرنشاط در محل کار مانند سبز، زرد و آبی روشن ملایم در کنار رنگ های پایه مانند طوسی و سفید به شرطی که طیف رنگ ها از ترکیب سه تایی بیشتر نشود استفاده می گردد. همچنین سبک طراحی محل کار شما می تواند مدرن یا کلاسیک باشد. با در نظر گرفتن هر دوی این معیار ها انتخاب مناسبی را در ذهنتان از دید طراحی و سبک برای میز اداری ایجاد کنید. 


ابعاد :
اگر محل کاری شما جایی است که ارباب رجوع در آن رفت و آمد می کند، یا حتی تعداد پرسنل بالایی در یک فضای محدود دارید حتما می بایست بررسی کنید تا این شاخص مهم برای شما مانعی ایجاد نکند. سه فاکتور عرض و طول و ارتفاع را قبل ازهر خریدی و با توجه به کاربرد و متناسب با فضای موجود در محیط در نظر بگیرید. این اعداد بطور معمول و حدودی برای عرض میز اداری، بین 60 تا 80 سانتی متر است. برای طول این میز 70 تا 150 سانتی متر و برای ارتفاع، عددی مابین 73 تا 78 سانتی متر است که متناسب با فضای بکارگیری، ابعاد متفاوتی در نظر گرفته می شود.


نوع کاربری :
این معیار مهم انتخاب، رابطه مستقیم با نوع کار شما دارد. اینکه کار شما به صورت دورکاری در منزل انجام می شود و تنها یک جای لپ تاپ و اقلام ضروری احتیاج دارید (مانند میز لپ تاپ تاشو که در سایت ما قابل مشاهده است)، یا اینکه کار شما بیشتر مطالعاتی و نوشتنی است تا کار با سیستم کامپیوتری و یا هر دوی آن را شامل می گردد. پس کاملا مشخص است که نوع کاربری چه معیار مهمی می تواند در انتخاب میز برای شما باشد. به همین دلیل این بخش را به صورت دقیق تر و به تفصیل در قسمت بعدی شرح خواهیم داد.
 
میز اداری مدیریت

میز تحریر : قطعا از این نام زیبا می شود حس نوستالژی را دریافت کرد. میزهایی برای مطالعه و نوشتن با ظاهری سنتی تر نسبت به میزهای کامپیوتر، اگر شما به یک عتیقه فروشی سر بزنید قطعا با یکی از این میزهای جادویی رو به رو می شوید و به قدمت و تاریخ پیدایش آن ها پی خواهید برد. میزهایی با فضای کاری مناسب و کشوهای کمتر بدلیل نشستن راحت برای ساعت ها مطالعه و کار و نوشتن و غیره، پیشنهاد می کنیم از انواع طرح های میز تحریر در فروشگاه ما دیدن کنید.

میز کامپیوتر : میزهای قرن بیست و یکمی که قطعا برای فضا دادن به مانیتور، صفحه کلید، چاپگر و غیره طراحی شده اند. به همین دلیل است که شما نمی توانید از یک میز تحریر به عنوان میز کامپیوتر بهره مند گردید. البته اگر می خواهید با یک تیر دو نشان بزنید شاید ایده بدی نباشد که به میز چندکاره هم فکر کنید. برای مثال میز چندکاره سیار، میز لپ تاپ تاشو، میز تاشو دیواری مدل مهتاب که با طراحی فوق العاده از کمترین فضا برای شما بیشترین استفاده را ایجاد می کنند.

ویژگی های میز تحریر:

  • امکان مطالعه و نوشتن طولانی مدت به دلیل سطح متناسب و طراحی شده برای آن

  •  داشتن کشوهای تعداد بالا جهت قرارگیری کتاب ها و ملزومات کاری شما

  •  به دلیل ساختار و طراحی که دارد و نیز حس نوستالژیکی که پدیدار می آورد به راحتی در هر کجای دکوراسیون منزل، می تواند با هماهنگی خوبی به کار رود.

ویژگی های میز کامپیوتر :

  • طراحی مخصوص برای قرار دادن تجهیزات الکترونیکی مانند مانیتور، کیس، اسپیکر، موس، کیبورد، چاپگر، اسکنر و غیره

  • سبک مدرن تری به نسبت میزهای تحریر دارند. به همین دلیل متناسب با دکوراسیون هایی در این سبک می باشند.

  • کشوی کمتری به نسبت میز تحریر دارند که به دلیل نوع کاری که با این میز ها دارید موجب راحتی و آسایش شما در طولانی مدت می گردد.

بسته به طرح کلاسیک یا مدرنی که در نظر دارید، با توجه به میزان استفاده از کامپیوتر یا مطالعه و نوشتنی که دارید، یکی از این دو میز را انتخاب کنید و یا از میز های چند کاره در سایت ما دیدن بفرمایید.

 

در ادامه تصمیم گرفتیم به پاسخ برخی از سوالات متداولی که شما عزیزان در طی این چند سال، جهت خرید میز اداری از ما داشته اید بپردازیم.


به عنوان یک کارفرما، چه میز اداری انتخاب کنم؟

برای پاسخ به این سوال، باید بگوئیم که اگر دنبال بهره وری و میزان بازدهی بالای کارکنان هستید، اگر پرسنل با وظایف متفاوتی در مجموعه دارید، می بایست با خواندن مطلب راهنمای خرید میز اداری مدیریت و میز کامپیوتر به خریدی متناسب با کاربری افراد و نیز فضای مورد استفاده، برای یک بازه زمانی طولانی مدت برسید.

میز مدیریت با کیفیت و قیمت مناسب

با توجه به شرایط جامعه، امروزه اکثر افراد بیشتر تایم خود را سر کار و پشت میز سپری می کنند. میز اداری مناسب خود را با توجه به نیاز و بودجه ای که دارید انتخاب کنید. همیشه هر گرانی نشانه کیفیت بالای محصول نیست. خانه شما ارائه دهنده بهترین کیفیت با قیمتی بسیار مناسب است.

میز مدیریت و میز کامپیوتر

میزها تنوع بسیار بالایی دارند و از سبک های مختلفی پیروی می کنند. مهم ترین بخش تجهیز دکوراسیون اداری، میزهای یک شرکت یا سازمان است.

قلب یک سازمان و مجموعه، میز مدیریت آن است.

میزهای مدیریتی را باید براساس سلیقه و فضایی که دارید انتخاب کنید. امروزه سبک اداری مدرن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است اما دکوراسیون اداری کلاسیک هم طرفداران خود را دارد.

متریالی که در میزهای مدیریتی استفاده می شود متفاوت است. می تواند از ام دی اف باشد تا شیشه و فلز یا ترکیب این متریال ها با یکدیگر.

تفاوت میزهای مدیریتی

میزهای مدیریتی نسبت به میزهای اداری دیگر بزرگتر هستند و فضای کافی برای قرار دادن کامپیوتر، لوگوی شرکت و غیره را دارد تا مدیر به راحتی بتواند به کارهایش رسیدگی کند.

میزهای مدیریتی بیشتر رنگ تیره دارند و رنگ تیره بیشتر نظر مراجعه کنندگان را به خود جلب می کند.

نکاتی برای خرید میز کامپیوتر

به قابلیت تنظیم ارتفاع میز در خرید میز کامپیوتر توجه کنید.

فضایی که برای پاها اختصاص داده می شود باید مناسب و اندازه باشد.

سطح میز کامپیوتر باید به اندازه ای بزرگ باشد که تمام اشیاء و وسایل را بتوانیم روی آن قرار دهیم.

اگر امکان خرید یک میز بزرگ را ندارید می توانید از یک پایه متحرک مانیتور استفاده کنید که فواصل وارتفاع مانیتور را تنظیم کنید و بیشترین استفاده از فضا را انجام دهید.

در خرید دقت کنید که سطح میز کار نباید خیلی روشن یا خیلی تیره باشد که باعث نا مساعد شدن شرایط روشنایی شود.

داشتن کشو و یا کمد برای نگه داشتن لوازم کار از مزیت های یک میز کامپیوتر محسوب می شود.

میز اداری ارزان با ارسال به سراسر کشور

از ویژگی های مثبت یک فروشگاه آنلاین، قیمت مناسب، کیفیت بالا و ارسال به سراسر کشور است. با خرید از خانه شما کالای مورد نظر خود را در هر جایی که هستید درب منزل تحویل بگیرید.

مقایسه کالاها
whatsapp