میز اداری مدیریت و میز کامپیوتر

میز تحریر

قطعا از این نام زیبا می شود حس نوستالژی را دریافت کرد. میزهایی برای مطالعه و نوشتن با ظاهری سنتی تر نسبت به میزهای کامپیوتر، اگر شما به یک عتیقه فروشی سر بزنید قطعا با یکی از این میزهای جادویی رو به رو می شوید و به قدمت و تاریخ پیدایش آنها پی خواهید برد. میزهایی با فضای کاری مناسب و کشوهای کمتر بدلیل نشستن راحت برای ساعت ها مطالعه و کار و نوشتن و غیره، پیشنهاد می کنیم از انواع طرح های میز تحریر در فروشگاه ما دیدن کنید.

میز تحریر از لوازمی مهمی است که قاعدتا در اتاق قرار داده می شود و با توجه به ابعاد اتاق و چیدمان اتاق می تواند انتخاب شود. پس از این جهت برای انتخاب یک میز مناسب باید شرایط را بررسی نمایید.

ویژگی های میز تحریر

 • امکان مطالعه و نوشتن طولانی مدت به دلیل سطح متناسب و طراحی شده برای آن

 •  داشتن کشوهای تعداد بالا جهت قرارگیری کتاب ها و ملزومات کاری شما

 •  به دلیل ساختار و طراحی که دارد و نیز حس نوستالژیکی که پدیدار می آورد به راحتی در هر کجای دکوراسیون منزل، می تواند با هماهنگی خوبی به کار رود.

میز تحریر شیک

انواع میز تحریر ساده و ارزان

میزهای تحریر دارای مدل ها و طرح های متفاوتی می باشد که در این قسمت به معرفی چند نوع از آنها می پردازیم.

میز تحریر مدرن

این میز با توجه به طراحی های زیبا و خاص مناسب اتاق هایی با چیدمان مدرن می باشد. 

میز تحریر کوچک

میز کوچک برای اتاق هایی با ابعاد کوچک استفاده می شود و مناسب آپارتمان و افرادی هست که بدنبال مدل میز تحریر برای اتاق کوچک هستند. این میز ها با عنوان میز تحریر کم جا نیست مورد جستجو و خرید قرار می گیرند.

میز تحریر تاشو یا نشسته

مدل میز های تحریر تاشو یکی از میزهای پرطرفدار جهت انجام تکالیف و حتی کار با لپ تاپ می باشد که شما می تواند این میز را با خود حمل کرده و از آن استفاده نمایید. علاوه بر این نوع دیگری از این محصول میز تحریر تاشو دیواری است که بر روی دیوار اتاق نسب می شود تا علاوه بر حل مشکل فضا استفاده بهینه ای نیز داشته باشید.

این میزها به میز تحریر نشسته هم معروف می باشند زیرا بر روی مبل، زمین و غیره می توان از آن استفاده کرد.

میز تحریر کتابخانه دار

این نوع از میزها نیز طرفداران خاص خودش را دارد زیرا علاوه بر جنس مرغوب زیبایی هم برایشان مهم است و همچنین می توان به قرار دادن وفضای مناسب برای کتاب نیز تاکید داشت.

میز تحریر دخترانه و پسرانه

قاعدتا این میزهای تحریر با عناوینی که سرچ می شوند با توجه به رنگ و مدل آن به دو دسته دخترانه و پسرانه تبدیل می شوند و با توجهبه دکور و چینش و همچنین ابعاد اتاق فرزند خریداری می شود.

مدل میز تحریر ساده و شیک

مدل های میز تحریر ساده و ارزان یکی از پرفروش ترین های بازار هستند زیرا بدلیل سادگی و زیبایی و ست شدن آسان با انواع دکوراسیون می باشد و کیفیت مرغوب و مناسب خود را نیز دارا می باشد.

خرید میز تحریر جدید

خرید میز تحریر می تواند یکی از چالشهای اتاق شما باشد از این جهت قیمت میز تحریر نیز می تواند در خرید شما دخیل باشد، فروشگاه اینترنتی خانه شما با توجه به عرضه انواع میز بصورت مستقیم از تولیدی دارای قیمتهای بسیار مناسبی بوده و قابل ارسال به سراسر کشور نیز می باشد. شما می توانید با توجه به عکس میز تحریر آن را انتخاب و درب منزل تحویل بگیرید.

میز اداری جدید

میز اداری

میز اداری یکی از مهم‌ترین اقلامی است که می‌بایست در خرید آن دقت بسیاری داشته باشید.

اهمیت انتخاب میز اداری

در همین ابتدا یک سوال مطرح می کنیم، دلایل اهمیت انتخاب میز اداری چیست؟

 •  این جمله را درمحل کار بسیار شنیده اید، اینکه همکاران به همدیگر می گویند همدیگر را بیشتر از خانواده هایمان می بینیم. بله درست است، به طور معمول شما ۸ ساعت از روز خود را می‌بایست در محل کار و پشت میز اداری سپری کنید. در نتیجه سپری کردن حدود یک سوم از یک روز کاری پشت این میز ها نشان دهنده اهمیت انتخاب آن ها می باشد.
 • فاکتور مهم دیگر در انتخاب میز اداری، کیفیت در طراحی و ساخت است. این ویژگی از آنجایی مهم محسوب می‌شود که رابطه مستقیم با سلامتی شما پیدا می کند. آسیب هایی که امروزه مدیران و کارمندان در نواحی کمر و گردن و زانو ها با آن روبه رو می گردند به دلیل نشستن طولانی مدت پشت میزی است که متناسب با کار آنها طراحی نشده است.
 • شرایط اقتصادی امروز دلیل محکم دیگری است که شما را مجاب به انتخاب میز اداری پرکاربرد و متناسب با محیط کاریتان خواهد کرد، زیرا که قرار است بدون تعویض پی در پی و برای سال های متوالی مورد استفاده قرار گیرد.

در نتیجه با توجه به دلایل اهمیت انتخاب میز اداری، ذهن خود را آماده بفرمائید تا خرید مناسبی داشته باشید. 

خرید میز اداری

جهت راهنمایی در خرید میز اداری آن را از زوایای متفاوتی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

طراحی و سبک

میزان فضای مورد استفاده در محل کار و همچنین نوع دکوراسیون و رنگ های به کار رفته در محیط، این دید را به شما می دهد تا انتخابی متناسب با محل از لحاظ طراحی و سبک داشته باشید. برای مثال و بطور معمول از رنگ های پرنشاط در محل کار مانند سبز، زرد و آبی روشن ملایم در کنار رنگ های پایه مانند طوسی و سفید به شرطی که طیف رنگ ها از ترکیب سه تایی بیشتر نشود استفاده می گردد. همچنین سبک طراحی محل کار شما می تواند مدرن یا کلاسیک باشد. با در نظر گرفتن هر دوی این معیار ها انتخاب مناسبی را در ذهنتان از دید طراحی و سبک برای میز اداری ایجاد کنید. 

ابعاد

اگر محل کاری شما جایی است که ارباب رجوع در آن رفت و آمد می کند، یا حتی تعداد پرسنل بالایی در یک فضای محدود دارید حتما می بایست بررسی کنید تا این شاخص مهم برای شما مانعی ایجاد نکند. سه فاکتور عرض و طول و ارتفاع را قبل ازهر خریدی و با توجه به کاربرد و متناسب با فضای موجود در محیط در نظر بگیرید. این اعداد بطور معمول و حدودی برای عرض میز اداری، بین 60 تا 80 سانتی متر است. برای طول این میز 70 تا 150 سانتی متر و برای ارتفاع، عددی مابین 73 تا 78 سانتی متر است که متناسب با فضای بکارگیری، ابعاد متفاوتی در نظر گرفته می شود.

نوع کاربری 

این معیار مهم انتخاب، رابطه مستقیم با نوع کار شما دارد. اینکه کار شما به صورت دورکاری در منزل انجام می شود و تنها یک جای لپ تاپ و اقلام ضروری احتیاج دارید (مانند میز لپ تاپ تاشو که در سایت ما قابل مشاهده است)، یا اینکه کار شما بیشتر مطالعاتی و نوشتنی است تا کار با سیستم کامپیوتری و یا هر دوی آن را شامل می گردد. پس کاملا مشخص است که نوع کاربری چه معیار مهمی می تواند در انتخاب میز برای شما باشد. به همین دلیل این بخش را به صورت دقیق تر و به تفصیل در قسمت بعدی شرح خواهیم داد.
 
میز اداری مدیریت
میز کامپیوتر

میزهای قرن بیست و یکمی که قطعا برای فضا دادن به مانیتور، صفحه کلید، چاپگر و غیره طراحی شده اند. به همین دلیل است که شما نمی توانید از یک میز تحریر به عنوان میز کامپیوتر بهره مند گردید. البته اگر می خواهید با یک تیر دو نشان بزنید شاید ایده بدی نباشد که به میز چندکاره هم فکر کنید. برای مثال میز چندکاره سیار، میز لپ تاپ تاشو، میز تاشو دیواری مدل مهتاب که با طراحی فوق العاده از کمترین فضا برای شما بیشترین استفاده را ایجاد می کنند.

ویژگی های یک میز کامپیوتر ایده آل

 • طراحی مخصوص برای قرار دادن تجهیزات الکترونیکی مانند مانیتور، کیس، اسپیکر، موس، کیبورد، چاپگر، اسکنر و غیره

 • سبک مدرن تری به نسبت میزهای تحریر دارند. به همین دلیل متناسب با دکوراسیون هایی در این سبک می باشند.

 • کشوی کمتری به نسبت میز تحریر دارند که به دلیل نوع کاری که با این میز ها دارید موجب راحتی و آسایش شما در طولانی مدت می گردد.

بسته به طرح کلاسیک یا مدرنی که در نظر دارید، با توجه به میزان استفاده از کامپیوتر یا مطالعه و نوشتنی که دارید، یکی از این دو میز را انتخاب کنید و یا از میز های چند کاره در سایت ما دیدن بفرمایید.

انواع میز کامپیوتر

میزهای کامپیوتر با توجه به فضا و دکوراسیون می تواند انتخاب های متفاوتی را داشته باشند. در این قسمت به بررسی این میزها می پردازیم.

میز کامپیوتر گیمینگ

اولین انتخابی که با اسم این میز به ذهن شما  می رسد میز گیمینگ است زیرا علاقه مندان به این نوع میزها بسیار فراوان می باشد و دارای فضای بسیار و طراحی زیبایی می باشد.

میز کامپیوتر کمجا

از این محصولات معمولا برای آپارتمان ها و فضاهای کوچک استفاده می شود که می توان از میز کامپیتر دیواری یا تاشو نیز در این دسته نام برد.

میز کامپیوتر کتابخانه دار

طراحی خاص این میزها و تعبیه کتابخانه در بالای این میز طرفداران خاص خودش را دارد و با توجه به فضا می تواند انتهاب عاقلانه ای باشد.

میز کامپیوتر جدید

این میزها با توجه به طراحی روز می باشد و می تواند طرح های خلاقانه و زیبایی را شامل شوند.

نکاتی برای خرید میز کامپیوتر

 1. به قابلیت تنظیم ارتفاع میز در خرید میز کامپیوتر توجه کنید.
 2. فضایی که برای پاها اختصاص داده می شود باید مناسب و اندازه باشد.
 3. سطح میز کامپیوتر باید به اندازه ای بزرگ باشد که تمام اشیاء و وسایل را بتوانیم روی آن قرار دهیم.
 4. اگر امکان خرید یک میز بزرگ را ندارید می توانید از یک پایه متحرک مانیتور استفاده کنید که فواصل وارتفاع مانیتور را تنظیم کنید و بیشترین استفاده از فضا را انجام دهید.
 5. در خرید دقت کنید که سطح میز کار نباید خیلی روشن یا خیلی تیره باشد که باعث نا مساعد شدن شرایط روشنایی شود.
 6. داشتن کشو و یا کمد برای نگه داشتن لوازم کار از مزیت های یک میز کامپیوتر محسوب می شود.

در ادامه تصمیم گرفتیم به پاسخ برخی از سوالات متداولی که شما عزیزان در طی این چند سال، جهت خرید میز اداری از ما داشته اید بپردازیم.

میز مدیریت

به عنوان یک کارفرما، چه میز مدیریتی انتخاب کنم؟

برای پاسخ به این سوال، باید بگوئیم که اگر دنبال بهره وری و میزان بازدهی بالای کارکنان هستید، اگر پرسنل با وظایف متفاوتی در مجموعه دارید، می بایست با خواندن مطلب راهنمای خرید میز اداری مدیریت و میز کامپیوتر به خریدی متناسب با کاربری افراد و نیز فضای مورد استفاده، برای یک بازه زمانی طولانی مدت برسید.

میز مدیریت ساده و شیک

با توجه به شرایط جامعه، امروزه اکثر افراد بیشتر تایم خود را سر کار و پشت میز سپری می کنند. میز اداری مناسب خود را با توجه به نیاز و بودجه ای که دارید انتخاب کنید. همیشه هر گرانی نشانه کیفیت بالای محصول نیست. خانه شما ارائه دهنده بهترین کیفیت با قیمتی بسیار مناسب است.

انواع میز مدیریت

میزها تنوع بسیار بالایی دارند و از سبک های مختلفی پیروی می کنند. مهم ترین بخش تجهیز دکوراسیون اداری، میزهای یک شرکت یا سازمان است.

میز مدیریت مدرن

میزهای مدیریتی را باید براساس سلیقه و فضایی که دارید انتخاب کنید. امروزه سبک اداری مدرن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است اما دکوراسیون اداری کلاسیک هم طرفداران خود را دارد.

میز مدیریت ام دی اف

متریالی که در میزهای مدیریتی استفاده می شود متفاوت است. می تواند از ام دی اف باشد تا شیشه و فلز یا ترکیب این متریال ها با یکدیگر.

میز مدیریت لاکچری

این نوع میزها دارای طرح و ریزه کاری های زیادی بوده و جلوه بخصوصی را دارا می باشند که به محیط اتاق شما یک زیبایی خاص و شیک را اعطلا می کند.

میز مدیریت کلاسیک

این نوع میز را در دکوراسیون کلاسیک و همچنین ایجاد یک محیط شیک برای مدیران می باشد و این نوع انتخاب می تواند دیدگاه مدیر مجموعه را مشخص کند.

میز مدیریت خاص

میزهای مدیریتی نسبت به میزهای اداری دیگر بزرگتر هستند و فضای کافی برای قرار دادن کامپیوتر، لوگوی شرکت و غیره را دارد تا مدیر به راحتی بتواند به کارهایش رسیدگی کند.

میزهای مدیریتی بیشتر رنگ تیره دارند و رنگ تیره بیشتر نظر مراجعه کنندگان را به خود جلب می کند.

ارسال به سراسر کشور

از ویژگی های مثبت یک فروشگاه آنلاین، قیمت مناسب، کیفیت بالا و ارسال به سراسر کشور است. با خرید از خانه شما کالای مورد نظر خود را در هر جایی که هستید درب منزل تحویل بگیرید.

whatsapp