تابلو دکوراتیو بزرگ 2304.2

تابلو دکوراتیو شعر سیمین بهبهانی

تابلو دکوراتیو شعر سیمین بهبهانی از سری تابلو های دیجیتال آرت با هنر و تکنیک دیجیتال خط نقاشی بر روی بوم نفیس با قاب چوبی از جنس روس و ضخامت 5 سانتی متر، تابلویی خاص اصیل و زیبا قابل سفارش در 7 سایز به صورت مستطیل، این اثر زیبا دارای 5 سال ضمانت کیفیتی ویژه می باشد.
مشخصات فنی :
ابعاد : در7 سایز مختلف
جنس قاب: چوب روس
جنس بوم: بوم نفیس (ضد آب، نور و مواد شوینده)
ضخامت: 5 سانتی متر

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: X2304.2
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۳۰,۴۹۲,۰۰۰ ریال

برای انتخاب تابلوی مناسب ابتدا دیوار فضایی که می خواهید با تابلو دیزاین کنید را حتما اندازه بگیرید و تابلویی با سایز مناسب بنا به سبک خانه خود انتخاب کنید. سپس به چیدمان و رنگ قالب فضا توجه کنید بعد از این 2 نکته می توانید به سمت انتخاب طراحی بروید برای انتخاب طرح مناسب علاوه بر زیبایی تابلو همیشه به این نکته توجه کنید که تابلوی دیواری از اصلی ترین عناصری است در نگاه اول به چشم می آید پس طرح تابلوی شما شناسنامه شخصیت شما و فضای شماست.

تابلو دکوراتیو شعر سیمین بهبهانی

بررسی تابلو دکوراتیو 2304.2

تابلو دکوراتیو بزرگ 2304.2 بسیار خاص تلفیق هنر خط نستعلیق و شعر زیبای سیمین بهبهانی (رفت آن سوار کولی با خود تو را نبرده / شب مانده است و با شب تاریکی فشرده / کولی کنار آتش رقص شبانه ات کو؟ / شادی چرا رمیده؟آتش چرا فسرده؟)و نقاشی با کیفیت بسیار بالا چاپ دیجیتال و پرینت بر روی بوم نفیس (ضد آب، نور، مواد شوینده و با ضمانت 20 ساله رنگ) قابل سفارش در 7 سایز و به دو صورت:

  1. نرمال: چاپ ساده 

پارچه تمام تابلوها بوم نفیس و چارچوب تابلوها از چوب روس با ضخامت 5 سانتی متر می باشد. 

لازم به ذکر است که این اثر دارای 5 سال ضمانت کیفیتی ویژه از طرف گالری می باشد.

مشخصات

جنس
بوم نفیس (ضد آب، نور و مواد شوینده)
ضخامت
قاب 5 سانتی متر
ضمانت
5 سال ضمانت کیفیتی
جنس قاب
چوب روس
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp