تصویر میز و صندلی باغی و تراس مدل مهتاب (الماس)

میز و صندلی باغی و تراس مدل مهتاب (الماس)

میز و صندلی باغی و تراس مدل مهتاب (الماس) با تنوع در انتخاب پارچه و کیفیت رنگ کوره ای ارسال به سراسر کشور با قیمت مناسب.

  • آبی جنگلیآبی جنگلی
  • سبزجنگلیسبزجنگلی
  • موج آبیموج آبی
  • قرمز گلدارقرمز گلدار
  • قرمز ساده [+150,000 تومان]قرمز ساده [+150,000 تومان]
  • بنفش [+150,000 تومان]بنفش [+150,000 تومان]
  • زرد انبه ای [+150,000 تومان]زرد انبه ای [+150,000 تومان]
کد کالا: A
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان ۶%
۳,۷۲۵,۰۰۰ تومان

میز و صندلی باغی و تراس مدل مهتاب ( الماس)

میزصندلی باغ و تراس مدل مهتاب از مدل های پرفروش بخش مبلمان فضای باز  وبسایت اینترنتی خانه شما میباشد که با توجه به قیمت مناسب و همچنین کیفیت ساخت بالا همواره مورد توجه مشتریان عزیز بوده است.

میز و صندلی باغی

امروزه اکثریت مردم با توجه به ازدحام و شلوغی زندگی شهری سعی در خرید باغ و ویلا در شهر و یا اطراف شهر برای فرار از ازدحام و شلوغی شهری و استراحت در یک محیط آرام و بدور از دغدغه را دارند، و در صورت موفقیت در خرید همچین محیطی تهیه یک دست میز صندلی فلزی باغی که بتوان آن را در حیاط و یا تراس منزل قرار داد و از استراحت رو آن لذت برد و یا یک دوره همی خانوادگی را کنار آن تجربه کرد الزامی است.
خرید میز و صندلی باغی کار ساده ای نیست! زیرا باید آن را از جایی تهیه کرد که کیفیت ساخت و پوشش رنگ مناسب در ساخت را به بهترین شکل انجام داده باشند.

کیفیت رنگ و ساخت میز و صندلی فلزی

در میز و صندلی های باغی فروشگاه اینترنتی خانه شما تمام قطعات با استفاده از روش رنگ کوره ای و از رنگ پوشش فام استفاده میشود که این رنگها مقاومت بسیار بالایی به نسبت رنگ های اسپری و معمولی دارند، به دلیل قرار گیری این رنگ های بعد از پاشیده شدن درون کوره با حرارت بالا استحکام رنگ افزایش یافته و عمر محصولات را مقابل تابش آفتاب و بارش باران و رطوبت افزایش میدهد که در عملکرد یک میز و صندلی فلزی برای استفاده در فضای باز مانند باغ و تراس و یا حیاط نقش مهمی دارد.

میز صندلی تراس

قیمت میز و صندلی تراس و باغی

وب سایت خانه شما باتوجه به رسالت خود در زمینه فروش لوازم تزیینی و دکوری منزل به حذف واسطه ها و فروش مستقیم محصول از درب کارخانه به درب منزل شما عزیزان این تضمین را به شما میدهد که شما عزیزان کالای مد نظر خود را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به صورت مستقیم از درب کارخانه خرید مینمایید.

تولید

مشخصات

نوع پوشش
کوره ای استاتیک
جنس بدنه
لوله آهنی
تحمل وزن
200 کیلوگرم
ابعاد جلو و پشت
58 سانتی متر
ابعاد نشمین
50 در 50 سانتی متر
قطر میز
100 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp