صندلی باغی بامبو

میز و صندلی باغی مدل بامبو

میز و صندلی باغی مدل بامبو با بدنه آهنی و پوشش رنگ بدنه از نوع کوره ای استاتیک ضخامت ابر کوسن ها 8 سانتی متر ارتفاع میز 66 سانتی متر به قطر 100 شیشه روی میز به ضخامت 6 میلی متر

(اختیاری)
  • آبی جنگلیآبی جنگلی
  • سبزجنگلیسبزجنگلی
  • موج آبیموج آبی
  • قرمز گلدارقرمز گلدار
  • قرمز سادهقرمز ساده
کد کالا: bambo 4
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 10 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۳%
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
3,765,000 تومان

میز و صندلی باغی | فضای خارجی خود را گرم تر و صمیمی تر کنید

امروزه با توجه به اینکه زندگی ها محدود به خانه ها و آپارتمان ها ی بی روح و به دور از طبیعت شده در معماری نوین تلاش ها و توجه ها به سمت این نکته که بتوان محیط سبز و رو باز و محیط های گلخانه ای مانند بام های سبز تراس های سبز و حتی فضای سبز حیاط های آپارتمانی را به فضای خانه ها اضافه کرد معطوف شده است.

میز و صندلی باغی از اولین المان ها برای این فضاها می باشند به این نوع مبلمان مبلمان ویلایی نیز میگویند که از اولین المان ها و مهم ترین ها برای دیزاین این فضا ها است.

مبلمان باغی به دلیل قرار گیری در فضای باز باید بدنه ای فلزی داشته باشند تا حرارت و یا رطوبت به آنها آسیب نرساند و دچار زنگ زدگی و رنگ پریدگی نشوند همچنین کوسن های روی این مبلمان باید قابلیت جدا سازی داشته باشند تا هم بتوان به راحتی آنها را شستشو داد و هم اینکه بتوان در مواقع بارنگی آنها را برداشت.

مبلمان باغی مدل بامبو با طراحی خاص بدنه و همچنین مدل کوسن ها از پر فروش ترین مبلمان ویلایی هستند و با 6 مدل پارچه زیبا و جذاب قابل سفارش می باشند.

شما میتوانید از این مبلمان شیک هم در ویلا ها و باغ خود و هم در تراس ها و یا بام های سبز و حیاط خود استفاده کنید همچنین اگر رستوران و یا کافه ای با فضای سبز و یا رو باز دارید این مبلمان از بهترین گزینه ها هستند.

مبلمان باغی طرح بامبو با بدنه فلزی و پوشش کوره استاتیک که از مقاوم ترین ها برای جلوگیری از زنگ زدگی است رنگ شده، ابعاد پشت و جلو این مبلمان 58 سانتی متر و ابعاد کنار68 سانتی متر می باشد، کوسن ها با ضخامت 8 سانتی متر و ابعاد نشیمن 50 در 50 می باشد، میز گرد این مبلمان باعث ایجاد صمیمیت و به نوعی ایجاد حس آرامش نیز میگردد، این میز به قطر 100 سانتی متر و ارتفاع 66 سانتی متر طراحی شده و قطر شیشه آن 6 میلی متر است و از مرغوب ترین شیشه هاست.
شما عزیزان همراه میتوانید با سفارش این مدل میز و صندلی فلزی آن را با کمترین هزینه ممکن (هزینه  ارسال مبلمان باغی توسط شرکت های باربری به صورت پس کرایه انجام میگیرد) در سراسر ایران درب منزل تحویل بگیرید.

مشخصات

جنس بدنه
لوله آهنی
نوع پوشش
کوره استاتیک
ابعاد جلو و پشت
58 سانتی متر
ابعاد کنار
68 سانتی متر
ابعاد نشیمن
50*50 سانتی متر
ارتفاع کف تا نشیمن
38 سانتی متر
ارتفاع میز
66 سانتی متر
قطر میز
100 سانتی متر
ضخامت شیشه میز
6 میل
نظر خودتان را بنویسد