نکات مهم در چیدمان میز و صندلی باغی

میز و صندلی باغی یا مبلمان باغی که به آن مبلمان پاسیو ویا فضای باز هم گفته می شود یک نوع از مبلمان است که از مواد مقاوم در برابر اب وهوا ساخته می شود .

فروشگاه خانه شما بهترین برند مبلمان فضای باز 

با تاسیس وب سایت انلاین خانه ی شما با هدف پخش مستقیم میز و صندلی باغی از تولید به مصرف و به قیمت پخش عمده که با استقبال فراوان شما عزیزان رو به رو بوده باعث ایجاد آشنایی بیشتر میز و صندلی باغی در بین مردم و استقبال از آن ها شده است .

در بسیاری از خانه ها ویا اپارتمان ها با حیاطی مواجه می شویم که استفاده درستی از آن نشده و   برای زیبا سازی آن کاری انجام نشده است .با چند عدد میز و صندلی تنوع بسیار خوشایند و مطلوبی را در فضای حیاط می توان ایجاد کرد . در هر حیاطی قسمت هایی وجود دارد که برای عبور و مرور استفاده نمی شود ، با استفاده از مبلمان فضای باز می توان آن بخش هارا به فضایی دنج و راحت که ساکنین بتوانند حتی برای مذاکره و گفتمان های مرتبط یا ساختمان از آن بهره برند ، ایجاد کرد .

 

تاب باغی

نگه داری از مبلمان فضای باز 

هرچقدر در نگه داری از مبلمان فضای باز دقت کنید طول عمر آن نیز افزایش پیدا می یابد . برای مثال هنگام بارندگی مبل را در جای مسقف قرار داده و یا روی آن نایلون بکشید و از ارتباط مستقیم آن با آب و باران و برف جلوگیری کنید .

فرمول ساده وآسانی که برای تمیز کردن و نگهداری همه ی مبل ها ی باغی وجود دارد :

1-با یک پارچه ی مرطوب یا خشک خاک و کثیفی آن را بگیرید 

2-با محصولات تمیز کننده مناسب هر نوع جنسی سطح آن را محکم تر و با دقت بیشتری تمیز کنید  .

3-قبل از استفاده از آن اجازه دهید کاملا خشک شود.

چگونه تشک صندلی باغی را تمیز کنیم؟

اگرپارچه ی تشک از نخ است و قابل جدا شدن می توان آن را باز کرد و در ماشین لباس شویی انداخت .

اگر پارچه از الیاف مصنوعی و ضد آب است ،با یک پارچه ی مرطوب می توان خاک و کثیفی را از روی آن پاک کرد و برای تمیزی بیشتر از مایع ظرف شویی یا صابون که با آب رقیق شده می توان استفاده کرد که به پارچه اسیبی نرسد .

اگر تشک ها در معرض باران و رطوبت قرار گرفتند و کپک زدند بعد از گرفتن گرد و خاک ،کپک را با یک برس خشک پاک کنید سپس با توجه به جنس پارچه آن را بشویید.

نکات مهم در چیدمان مبلمان باغی 

اگر حیاط یا پاسیویی کوچک دارید نباید آن را با مبلمان بزرگ و گرد شلوغ کنید .هرچقدر ابعاد مبلمان متناسب با فضا باشد جلوه قشنگ تری دارد. اگر ابعاد مبلمان را درست انتخاب کنید ،یک فضای زیبا و هماهنگ خواهید داشت .

نکات مهم قبل از خرید میز و صندلی فضای باز

مکانی  که می خواهید درآن از مبلمان وفضای باز استفاده کنید را در نظر بگیریدو تعداد مبلمان درخواستی خود را مشخص کنید .

جنس ،سبک طرح مبلمان را بایستی با توجه به استفاده و دکور به سلیقه خود انتخاب کنید .

تحقیقات در مورد دوام ،نوع ساخت،مسائل کیفی و ... را انجام دهید.

جایی را برای خرید انتخاب کنید که دارای خدمات مناسب از جمله حمل کالا باشد.

 

نظر خود را بنویسید