خرید تابلو مدرن

خرید تابلو مدرن به شما در ایجاد دکوری منحصر بفرد و دلخواه کمک می کند؛ یکی از چالش هایی که همواره در دکور بندی خانه با آن روبرو هستیم نحوه چیدمان وسایل منزل و تزئین خانه است، به طوری که چیدمان صحیح و درست میتواند باعث ایجاد آرامش و آسودگی خیال باشد و در مقابل چیدمان غلط و ناهمگون سبب ایجاد استرس و تشویش می گردد.

زمانی که صحبت از وسایل تزیینی در داخل خانه میشود بیشتر وسایل نظیر گلدان و مجسمه به ذهن خطور میکند این در حالی است که استفاده درست و مناسب از تابلو دکوری و تابلو هنری میتواند تاثیراتی بیشتر و بهتر داشته باشد، باید توجه داشت که تنها خریدن یک تابلو گرانقیمت و یا اثر معروف از یک هنرمند نمیتواند حق مطلب را ارائه نماید و حتی در خیلی موارد باعث بالا رفتن هزینه ها و تحمیل خرج اضافه می شود، در این مقاله برآن شدیم تا تمام نکاتی را که لازم است برای خرید یک تابلو دیواری بدانید را یک به یک بیان کنیم تا به کمک آن تزئینات خانه خود را کامل و زیبا نمایید.

نکات مهم برای خرید یک تابلو مدرن

اولین و مهمترین نکته ای که برای خرید یک تابلو مدرن باید در نظر گرفت این است که چه سبک تابلو مورد توجه شما می باشد و کدام تابلو دیواری با سایر وسایل خانه هماهنگ تر است ، بر خلاف گذشته که تابلو ها و طرح ها محدود بودند امروزه سبک ها متنوع و زیادی وجود دارد سبک های مانند کلاسیک و سنتی یا مدرن و امروزی. برای انتخاب سبک می توانید به سلیقه خود اتکا کنید و یا با مطالعه سبک های مختلف بیشتر با آن ها آشنا شوید.

اینک که سبک مورد علاقه خود را انتخاب کرده اید باید اندازه تابلو را مشخص نمایید، اندازه قاب تابلو از این رو اهمیت دارد که میتواند فضا های خالی را پر کرده و در صورتی که لوازم خانه شما با فاصله از هم چیده شده اند با ایجاد زیبایی بصری این فواصل را پوشش دهد. برای این منظور از تابلو هایی با سایز بزرگ میتوانید استفاده نمایید.

همچنین اگر دیوار های اتاق بلند هستند میتوانید از تابلو های عمودی استفاده کنید و در صورتی که دیوارهای راهرو و یا ورودی خانه را میخواهید پر کنید بهتر است تا از فریم های افقی استفاده کنید  تا پوشش کامل و زیباتری ایجاد نمایند، از نظر خیلی از کارشناسان دکوراسیون داخلی اندازه تابلو باید به قدری باشد که حدود 60 تا 80 درصد دیوار را پوشش دهد.

اگر دیواری بزرگ دارید ومیخواهید همزمان چند تابلو دیواری بر روی آن قرار دهید بهتر است تا اندازه قاب ها همگی یکسان باشند و یا در صورتی که فریم و ابعاد تابلو ها متفاوت است میتوانید از ترکیب قاب های افقی و عمودی استفاده کنید تا زیبایی بصری بیشتر به وجود آورد، در این صورت اگر تابلو دیواری همگی اثری از یک هنرمند باشد و یا رنگ پس زمینه آن ها یکی باشد و یا حتی المقدور مضمون مشترک داشته باشند تا تاثیر آن بر روی مخاطب دوچندان شود.

خرید آنلاین تابلو مدرن

حال که سبک و سایز تابلو انتخاب شده است، میتوانید برای خرید تابلو دیواری اقدام نمایید، امروزه با توجه به مشغله فراوان افراد که امکان و وقت خرید حضوری را کمتر کرده است، با وجود فروشگاه های اینترنتی می توانید خرید را راحت تر و سریع تر انجام دهید، برای این کار لازم است چند نکته در ارتباط با خرید آنلاین تابلو بدانیم.

  • همانطور که بالاتر اشاره گردید دقت کنید تا تابلو ها از نظر سبک و اندازه همان گونه باشد که با دکوراسیون اتاق هماهنگی دارد.
  • شاید بهتر باشد تا پیش زمینه ای از زندگی نامه هنرمند خالق اثر بدانید تا انتخاب تابلو بدون تردید و شبه ای انجام پذیرد، گاهی تاریخچه یک اثر هنری ارزشی بالاتر از خود آن دارد حتی اگر این کار کپی از یک اثر فوقوالعاده مانند آثار استاد فرشچیان باشد.
  • حتما لازم نیست که رنگ های اصلی تابلو دقیقا همانی باشند که در دکوراسیون شما استفاده شده اند بعضی وقت ها وجود تضاد میتواند جذابیت بصری خوبی ایجاد نماید.
  • برای خرید آنلاین میتوانید به نکاتی که سایر خریدارن محصول بیان کرده اند توجه کنید تا راحت تر انتخاب خود را انجام دهید.
  • توجه کنید که برخی تابلو ها بر روی بوم چاپ می شوند و برخی دیگر بر روی تخته شاسی که با توجه به سبک سایر وسایل میتوانید انتخاب کنید که تابلو چگونه باشد.
  • برخی تابلو ها به صورت چند تکه هستند که با فاصله از هم بر روی دیوار قرار میگیرند و نهایتا یک طرح را ایجاد میکنند.

در پایان قابل ذکر است که فروشگاه اینترنتی خانه شما با جمع آوری مجوعه ای ارزنده از آثار هنرمندان بزرگ و خوب کشورمان در زمینه طراحی انواع تابلو مدرن و تابلو دکوری برای شما عزیزان این امکان را فراهم نموده آثار موجود در گالری های معتبر کشور را با قیمت بسیار مناسب با توجه به سلیقه خود خریداری نموده و درب منزل خود آن را در سراسر کشور دریافت کنید.

تاثیر کیفیت و قیمت مناسب چاپ در تابلو مدرن

فروشگاه اینترنتی خانه شما متعهد به فروش کالای باکیفیت است، از این رو تمامی مراحل طراحی و چاپ تابلو مدرن زیر نظرتیمی متخصص و مجرب در زمینه طراحی و چاپ انجام میگیرد، از این رو ما مدعی تولید بهترین تابلو دیواری مدرن برای شما عزیزان هستیم ، آنچه تابلو مدرن مجموعه ما را از سایرین جدا میکند بدین دلیل است که  تمامی تابلوهای موجود در مجموعه ما پرینت نمیشوند! بلکه بر روی کاغذهای ضدخش ظاهر میشوند و این موضوع  باعث ماندگاری بالا در یک تابلو میشود.

چاپ یک تابلو مدرن دیواری با کیفیت، مستلزم نظارت کارشناس متخصص در زمینه رنگ شناسی میباشد که این موضوع در فروشگاه اینترنتی خانه شما در نظر گرفته شده است و ما این اطمینان را به شما میدهیم که تمام تابلوهای خریداری شده از این فروشگاه بالاترین سطح از کیفیت را دارا میباشند، جدا از بحث کیفیت، قیمت تابلو مدرن از دیگر ارکان در نظر گرفته شده در این مجموعه میباشد تا شما عزیزان بهترین کیفیت ها را با نازلترین قیمت در اختیار داشته باشید.

نظر خود را بنویسید