مجسمه کوچک فروشی و تمام وسایل دکوری و تزیینی در فروشگاه اینترنتی خانه شما با قیمت ارزان و باورنکردنی.

شاید اولین وسیله ای که برای پر کردن یک فضای خالی و بی روح به ذهن هریک از ما برسد خرید یک مجسمه دکوری بزرگ برای جان بخشیدن و تزیین آن محیط به ذهن ما برسد، اما خرید یک مجسمه کوچک دکوری یک تندیس مدرن و طتبیق آن با رنگبندی سایر وسایل دکوری منزل نکات خاصی دارد که ما در این مطلب بخشی از آن را برای ما همراهان عزیز بیان میکنیم، پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مجسمه رقص سما برای همه ما یاد آور محیطی عرفانی و آوایی گوش نواز است و شمس و مولانا را در ذهن ما تداعی میکند حال آنکه این مجسمه دکوری شاید به فضایی با چیدمان کلاسیک و سنتی بسیار زیبا شود از طرفی مجسمه جمجمه اسکلت شاید برای اتاق خواب یک پسر جوان پر شروشور یک دکوری جذاب باشد یا یک مجسمه گربه یا مجسمه پرنده برای اتاق خواب دختر خانواده وسیله ای جذاب به نظر بیاید، اگر به یوگا و فنگ شویی علاقه دارید شاید یک مجسمه بودا یا یک مجسمه یوگا برای هدیه دادن به شما ایده خوبی باشد، یک مجسمه دکوری روی میز تلویزیون هم میتواند ایده جالبی باشد که زیبایی خاصی به دکوراسیون اطراف خود میبخشد.

مجسمه و تندیس دکوری ارزان قیمت برای هدیه دادن هم میتواند بسیار ارزشمند تر از بهایی که برای آن میپردازید باشد، شما میتوانید با هدیه دادن مجسمه بودا ثروت انگیزه را قدرت و ثروت را در طرف مقابل که این هدیه را به آن میدهید تقویت کنید، و احینا اگر طرف شما بعد از مدتی به مال و ثروت فراوان رسید با خرید یک مجسمه دیوار کوب گوزن یا مجسمه شیر دفتر کار اون رو شبیه فیلم های پدر خوانده پر ابهت کنید!! مجسمه شطرنج هم میتونه ایده خوبی به عنوان یک دکوری شطرنج برای ایشان باشد.

قیمت مجسمه و تندیس دکوری و تزیینی

قیمت مجسمه دکوری در بازه قیمتی 50 هزار تومان تا 300 هزار تومان متغیر است به عنوان مثال یک مجسمه دکوری بلند قیمت حدود 200 هزار تومان دارد و مجسمه رقص سماع قیمت کمتر از 100 هزار تومان دارد، باتوجه به رنج قیمتی مناسب مجسمه های دکوری این وسایل تزیینی برای دکوراسیون منزل و یا هدیه دادن آن به دوستان بسیار مناسب است.

مجسمه و وسایل تزئینی و دکوری منزل

مجسمه اسب یا یک مجسمه گربه یا مجسمه جغد کوچک برای خیلی ها جذابیت زیادی دارد و میتواند زیبایی خاصی به منزل و یا اتاق ما به عنوان یک وسیه دکوری ببخشد، از این رو شاید کمتر خانه ای بتوان پیدا کرد که حداقل یک مجسمه تزیینی در آن یافت نشود.

مجسمه کوچک فروشی تا مجسمه دکوری بزرگ در فروشگاه اینترنتی خانه شما

فروشگاه اینترنتی خانه شما با گردآوری مجموعه کاملی از انواع مجسمه کوچک فروشی و تزیینی و انواع دیوارکوب گوزن و مجسمه حیوانات و شطرنج سعی بر فراهم نمودن مسیری راحت برای شما عزیزان جهت خرید محصول مورد نظر خود کرده است.مجسمه دکوری معمولا با قرار گرفتن در فضای مناسب در دکوراسیون میتواند چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند، انتخاب رنگ مناسب و هماهنگ با سایر وسایل منزل و محیط شما زیبایی دو چندان به مجسمه دکوری شما میبخشد.در فلسفه فنگ شویی استفاده از مجسمه بودا باعث جذب ثروت میشود از طرفی استفاده از مجسمه یوگا یا یک فرشته شاید باعث آرامش محیط شود، مجسمه رقص سما  و پرندگان نیز میتواند زیبایی خاص خود را داشته باشد.ست مجسمه شیوا یا یک مجسمه بزرگ فیل یا یک مجسمه کوچک جغد هر یک به تنهایی میتواند فضای منزل شما را به زیبایی تغییر دهد و با قرار دادن هر یک به عنوان دکوری میز تلویزیون شما نظر ها را به خود جلب کند.

تندیس آمور

تندیس آمور ابعاد: سایز بزرگ 43 سایز متوسط 32 و سایز کوچک 17 سانتیمتر

2,040,000 ریال

تندیس باهوبالی

باهوبالی به معنی بسیار زیبا و مقتدر می باشد. ریشه ای ترکی و هندی دارد. تندیس باهوبالی در چهار رنگ سفید، مشکی، نقره ای و برنزی موجود می باشد. ابعاد:ارتفاع 39 سانتیمتر

1,230,000 ریال

تندیس بول

مجسمه بول(گاو) در 3 رنگ مناسب برای دکوراسیون منزل از نوع مجسمه دکوری کوچیک از جنس پلی استر میباشد

1,480,000 ریال

تندیس دکوری خرس شمالی

تندیس دکوری خرس شمالی از جنس پلی استر به طول 26 و 23 سانتیمتر در رنگ های مختلف مناسب برای تزیین میز تلویزیون و شلف های دیواری

1,240,000 ریال

تندیس دکوری گوزن سمبر

تندیس دکوری گوزن سمبر از جنس پلی استر با ارتفاع 41 سانتیمتر و در رنگ های مختلف مناسب برای تزیین میز تلویزیون و شلف های دیواری

1,350,000 ریال

تندیس سه تایی آتنا

تندیس آتنا یکی از الهه‌های باکره و دختر زئوس بود. او قابل قیاس با مینروا در اساطیر روم باستان است. او ایزدی بود که به پرمتئوس تایتان نسل پیشین عشق می‌ورزید، این عشق دو طرفه بود. یونانیان این دو را نشان عشق بدون رابطه می‌دانستند. ابعاد: 34x26x21سانتیمتر

2,040,000 ریال

تندیس سه تایی تریشلا

تندیس تریشلا:تریشالا بر این اعتقاد بود که تعدادی از رویاهای فرخنده، همه دلالت به آمدن یک رهبر بزرگ دارند. ابعاد: 40سانتیمتر

2,050,000 ریال

تندیس نقاب سیما

وجود یک تندیس طرح نقاب میتواند همواره به ما یادآوری کند که شخصیت حقیقی خود را گم نکنیم. تندیس نقاب سیما متشکل از دو عدد مجسمه می باشد که در رنگ های سفید، سیاه و برنزی هستند.

920,000 ریال

تندیس هاریکا

هاریکا به معنی بسیار زیبا و مقتدر می باشد. ریشه ای ترکی و هندی دارد. تندیس هاریکا در چهار رنگ سفید، مشکی، برنزی و آبی فیروزه ای موجود می باشد.

950,000 ریال

تندیس وستا

تندیس وستا از جنس پلی استر در چهار رنگ سفید مشکی برنزی و آبی فیروزه ای موجود می باشد.

1,480,000 ریال

جغد چیوتا

جغد همواره سمبل رازآمیزی بوده است. در بسیاری از فرهنگ ها جغد میتواند پیشگویی کند در واقع به دلیل ارتباط جغد با جهان دیگر برخورد با آن میتواند خوش یمن یا بد یمن باشد. همچنین جغد ها نماد هوش و ذکاوت هستند. جغد را نشان برکت و تولد میدانند و قدرت درمانگری دارد. مجموعه مجسمه جغد کینگ شامل دو عدد مجسمه از جنس پلی استر است که ابعاد آنها 32 سانتیمتر میباشد.

1,500,000 ریال

جغد مارتی

جغد همواره سمبل رازآمیزی بوده است. در بسیاری از فرهنگ ها جغد میتواند پیشگویی کند در واقع به دلیل ارتباط جغد با جهان دیگر برخورد با آن میتواند خوش یمن یا بد یمن باشد. همچنین جغد ها نماد هوش و ذکاوت هستند. جغد را نشان برکت و تولد میدانند و قدرت درمانگری دارد. مجموعه مجسمه جغد کینگ شامل دو عدد مجسمه از جنس پلی استر است ابعاد:سایز بزرگ 32 سانتیمتر و سایز کوچک 22 میباشد.

1,420,000 ریال

جفت حلزون توربو

جفت حلزون توربو رنگ بندی متنوعی دارد. سایز حلزون بزرگ تر 24* 13 و حلزون کوچکتر 20*10 سانتیمتر می باشد.

820,000 ریال

خرگوش قلبی

مجسمه از جنس پلی استر خرگوش قلبی شامل ست سه عددی از خرگوش به همراه قلب

1,120,000 ریال

خرگوش وی

مجسمه از جنس پلی استر خرگوش وی شامل دوعدد مجسمه خرگوش

990,000 ریال

دکتر جغد

جغد همواره سمبل رازآمیزی بوده است. در بسیاری از فرهنگ ها جغد میتواند پیشگویی کند در واقع به دلیل ارتباط جغد با جهان دیگر برخورد با آن میتواند خوش یمن یا بد یمن باشد. همچنین جغد ها نماد هوش و ذکاوت هستند. جغد را نشان برکت و تولد میدانند و قدرت درمانگری دارد. مجموعه مجسمه جغد کینگ شامل دو عدد مجسمه از جنس پلی استر است ابعاد:سایز بزرگ 32 سانتیمتر و سایز کوچک 22 میباشد.

1,480,000 ریال

دیوار کوب اسب

دیوار کوب اسب طول ۲۹ سانت عرض ۲۳ سانت ارتفاع ۴۶ سانت

1,610,000 ریال

دیوار کوب ببر

دیوار کوب ببر ابعاد طول : ۴۲ سانت عرض : ۳۰ سانت ارتفاع : ۵۰ سانت

2,350,000 ریال

دیوار کوب رابونا

دیوار کوب رابونا ابعاد ۵۶*۴۸

1,660,000 ریال

دیوار کوب گاو

مجسمه دیوارکوب گاو. ابعاد طول : ۸۰ سانت عرض : ۵۲ سانت ارتفاع : ۶۰ سانت

3,430,000 ریال

دیوار کوب کارو

دیوار کوب کارو ابعاد ۵۶*۳۸

1,350,000 ریال

دیوارکوب قوچ

مجسمه دیوار کوب قوچ در اندازه 20در 28 سانتیمتر و در رنگ های مشکی سفید و برنزی میباشد.

1,180,000 ریال 980,000 ریال

دیوارکوب گوزن

طراحی مجسمه دیوار کوب گوزن بسیار با کیفیت و با جزئیات بوده و تمامی ریزه کاری های صورت و شاخ گوزن در آن رعایت شده است این مجسمه در ابعاد 30*45 سانتیمتر بوده و دارای رنگ بندی سفید مشکی و برنزی میباشد.

1,110,000 ریال

دیوارکوب گوزن

طراحی مجسمه دیوار کوب گوزن بسیار با کیفیت و با جزئیات بوده و تمامی ریزه کاری های صورت و شاخ گوزن در آن رعایت شده است این مجسمه در ابعاد 42*20 سانتیمتر بوده و دارای رنگ بندی سفید مشکی و برنزی میباشد.

1,110,000 ریال

دیوارکوب گوزن

طراحی مجسمه دیوار کوب گوزن بسیار با کیفیت و با جزئیات بوده و تمامی ریزه کاری های صورت و شاخ گوزن در آن رعایت شده است این مجسمه در ابعاد 38*34 سانتیمتر بوده و دارای رنگ بندی سفید مشکی و برنزی میباشد.

1,130,000 ریال

دیوارکوب گوزن

طراحی مجسمه دیوار کوب گوزن بسیار با کیفیت و با جزئیات بوده و تمامی ریزه کاری های صورت و شاخ گوزن در آن رعایت شده است این مجسمه در ابعاد 36*52 سانتیمتر بوده و دارای رنگ بندی سفید مشکی و برنزی میباشد.

1,450,000 ریال

دیوارکوب گوزن

طراحی مجسمه دیوار کوب گوزن بسیار با کیفیت و با جزئیات بوده و تمامی ریزه کاری های صورت و شاخ گوزن در آن رعایت شده است این مجسمه در ابعاد 58*48 سانتیمتر بوده و دارای رنگ بندی سفید مشکی و برنزی میباشد.

1,880,000 ریال

دیوارکوب گوزن

طراحی مجسمه دیوار کوب گوزن بسیار با کیفیت و با جزئیات بوده و تمامی ریزه کاری های صورت و شاخ گوزن در آن رعایت شده است این مجسمه در ابعاد 28*17 سانتیمتر بوده و دارای رنگ بندی سفید مشکی و برنزی میباشد.

850,000 ریال

دیوارکوب گوزن

طراحی مجسمه دیوار کوب گوزن بسیار با کیفیت و با جزئیات بوده و تمامی ریزه کاری های صورت و شاخ گوزن در آن رعایت شده است این مجسمه در ابعاد 40*42 سانتیمتر بوده و دارای رنگ بندی سفید مشکی و برنزی میباشد.

2,850,000 ریال

ست مجسمه آناناس

ابعاد مجموعه مجسمه آناناس 44 و 34 و 29 سانتیمتر است که در دورنگ طلایی و نفره ای میتوان انتخاب نمود. این مجموعه که از کیفیت خوب ساخت برخوردار است ازجنس پلی استر بوده و مناسب برای هدیه دادن می باشد.

2,990,000 ریال

ست مجسمه خرگوش

ست مجموعه خرگوش که شامل سه عدد مجسمه با اندازه های 27 و 20 و 14 سانتیمتر می باشد از جنس پلی استر بوده و در رنگ های سفید مشکی و برنزی تولید میگردد. این مجموعه مناسب برای هدیه دادن و یا دکوری خانه ها می باشد میتوان در اتاق کودک یا بر روی میز دکور خود از آن ها استفاده نمود.

1,030,000 ریال

ست مجسمه زرافه مارینوس

ست مجموعه زرافه مارینوس که شامل سه عدد مجسمه با اندازه های 27 و 25 و 21 سانتیمتر می باشد از جنس پلی استر بوده و در رنگ های سفید مشکی و برنزی تولید میگردد. این مجموعه مناسب برای هدیه دادن و یا دکوری خانه ها می باشد میتوان در اتاق کودک یا بر روی میز دکور خود از آن ها استفاده نمود.

880,000 ریال