مجسمه یوگا حلقه statue

مجسمه یوگا

مجموعه مجسمه یوگا حلقه متشکل از 3 مجسمه در سه حالت یوگا با ابعاد 27 سانتیمتر در 23 سانتیمتر می باشد. جنس آن پلی استر است و در رنگ های طلایی نقره ای و برنزی موجود می باشد.

انتخاب رنگ::
ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 2,660,000 ریال
2,394,000 ریال

 لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

 امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

مجموعه مجسمه یوگا حلقه متشکل از 3 مجسمه در سه حالت یوگا  با ابعاد  27 سانتیمتر در 23 سانتیمتر می باشد. جنس آن پلی استر است و در رنگ های طلایی نقره ای و برنزی موجود می باشد.

یوگا حلقه

 

مشخصات فنی

ابعاد 23*27 سانتیمتر
جنس بدنه پلی استر
مناسب برای دکوری خانه
رنگ طلایی، نقره ای و برنزی
نظر خودتان را بنویسد

enamad