سماع

مجسمه دکوری رقص سماع sama k

مجسمه دکوری رقص سماع در ست سه عددی بسیار شیک شامل سه مجسمه به ابعاد 16 سانتیمتر میباشد از جنس پلی استر در رنگ های مشکی سفید و برنزی

(اختیاری)
کد کالا: 59
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱۹۷,۰۰۰ تومان

مجسمه دکوری رقص سماع

مجسمه دکوری رقص سماع در ست سه عددی بسیار شیک، سماع به معنی شنیدن است و در بین صوفیان معنای خواندن ترانه عرفانی دارد. سماع نوعی رقص است که همراه با چرخش در حالت خلصه است برای هدف معنوی. از بزرگترین طرفداران سماع میتوان به مولانا اشاره نمود که توجه وی به این آیین در جاودانه شدن آن در بین صوفیان داشته است. مجسمه رقص سماع شامل سه مجسمه به ابعاد 16 سانتیمتر میباشد از جنس پلی استر در رنگ های مشکی سفید و برنزی است. لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود. امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد. سماع به معنی شنیدن است و در بین صوفیان معنای خواندن ترانه عرفانی دارد. سماع نوعی رقص است که همراه با چرخش در حالت خلصه است برای هدف معنوی. از بزرگترین طرفداران سماع میتوان به مولانا اشاره نمود که توجه وی به این آیین در جاودانه شدن آن در بین صوفیان داشته است. مجسمه رقص سماع شامل سه مجسمه به ابعاد 16 سانتیمتر میباشد از جنس پلی استر در رنگ های مشکی سفید و برنزی است.

مجسمه رقص سماع

مشخصات

ابعاد
16 سانتیمتر
جنس بدنه
پلی استر
مناسب برای
دکوری خانه، رستوران و کافه سنتی
رنگ
مشکی، سفید و برنزی
نظر خودتان را بنویسد