لذت خرید در خانه

از یافتن ارزان ترین قیمت ها تا دوری کردن از ترافیک، دلایل فراوانی برای بهتر بودن خرید آنلاین نسبت به خرید حضوری وجود دارد.

آمار ها نشان میدهند که در سال 2015 خرید آنلاین در انگلستان به 15 میلیون پوند رسید که نمودارها بیانگر بالاتر رفتن این رقم در سال های بعدی نیز هستند.  به طوری که 27 فروشگاه خرده فروشی در انگلستان تبدیل به فروشگاه اینترنتی شده اند.

 

 

1- عمر حمل کردن کیسه های خرید به سر آمد

برگشتن به خانه به همراه 10 کیسه خرید بسیار دشوار و طاقت فرسا می باشد که با خرید آنلاین این مشکل حل شده است و به راحتی و بدون هیچ دردسری کالاهای شما صحیح و سالم در خانه شما به دستتان خواهد رسید.

 

2-خرید کنید و بستنی بخورید

همیشه فروشگاه ها از ورود شما به همراه خوراکی به داخل مغازه جلوگیری میکنند اما به لطف سایت های فروش آنلاین مانند خانه شما به راحتی میتوانید روی مبل خود نشسته و در حالی که بستنی میخورید خرید خود را انجام دهید.

 

3- به راحتی میتوانید اجناس خریداری شده را باز گردانید

شما میتوانید کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنید و در صورتی که جنس خریداری شده مشکلی داشت به راحتی آنرا برگردانید بدون اینکه نیاز باشد تا دوباره تا فروشگاه بروید.

 

4- کارت تخفیف

همیشه برای خرید های آنلاین کارت تخفیف و امتیاز خرید وجود دارد. سایت هایی مثل خانه شما را همیشه چک کنید تا از این تخفیف ها آگاه شوید.

 

8- نقدها را بخوانید

شما به فروشگاه میروید و یک توستر میبینید که میخواهید آنرا بخرید، چگونه از کیفیت توستر آگاه میشوید؟ از کجا میدانید که این محصول هر دو طرف نان را گرم میکند؟ خرید آنلان این امکان را به شما میدهد که هزاران نقد و بررسی را در مورد محصول بخوانید و با آگاهی کامل آنرا خریداری نمایید.

 

9-  به بهترین قیمت خریداری نمایید

به این دلیل که قیمت ها در هر مغازه متفاوت است برای اینکه بهترین قیمت را پیدا کنید باید از این مغازه به آن مغازه بروید. اما به لطف وجود فروشگاه های آنلاین میتوانید خیلی سریع بهترین قیمت را پیدا کرده و محصول مورد نظر را خریداری نمایید.

مبل شنی تک نفره هپی چیر

مبل شنی هپی چیر تک نفره سبز مغزپسته ای

4,800,000 ریال 4,500,000 ریال