تصویر لوستر کودک طرح زحل

لوستر کودک طرح زحل kids light

لوستر کودک طرح زحل در ابعاد 75*60*30 سانتی‌متر دارای 4 عدد سرپیچ.

کد کالا: 522765
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۶۵۰,۰۰۰ تومان
615,000 تومان

آویز سقفی اتاق کودک طرح سیاره زحل

استفاده از دکوراسیون مناسب برای اتاق خواب کودک باید با توجه به ایجاد آرامش و امنیت کودک به درست‌ترین شکل انجام گیرد. مهم‌ترین مسئله در طراحی اتاق خواب کودک علاوه بر فاکتور زیبایی، ایجاد یک محیط آرامش بخش و به دور از استرس می‌باشد. بنابراین انتخاب نوع رنگ و وسایلی که برای دکوراسیون اتاق به کار می‌رود، اهمیت زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار، نورپردازی اتاق کودک است. لوستر یا چراغ سقفی یکی از وسایل تزئینی زیباست که در انواع مدل‌های زیبا و فانتزی طراحی می‌شوند. نوع طراحی و تزئینات لوسترها برای اتاق کودکان می‌تواند متفاوت و جذاب‌تر باشد. انتخاب لوستر با توجه به سلیقه، جنسیت و سن کودک برای استفاده در فضای اتاق خواب می‌تواند متفاوت باشد. در تنظیم نور اتاق کودکان مهم‌ترین عامل توجه به امنیت کودکان می‌باشد. تمامی لامپ‌ها و وسایل روشنایی بایستی  به صورت چرخشی و جهت‌دار انتخاب شوند. از نکات مهم در نورپردازی اتاق کودک قابلیت تنظیم شدت نور می‌باشد به نحوی که در زمان‌های مختلف روز و با توجه به نیازهای کودک در هر زمان، نور سالم و دلپذیری برای کودک فراهم شود. در نورپردازی اتاق کودک، ایجاد روشنایی مطلوب به نحوی باید باشد که تاریکی فضا در کودک ترس ایجاد نکند و در عین حال روشنایی بیش از حد چشم کودک را آزار ندهد. نکته مهم دیگر در انتخاب لوستر برای اتاق کودکان همخوانی و مطابقت آن با دکوراسیون اتاق خواب و نیز توجه به ابعاد و اندازه فضا و کوتاهی و بلندی سقف که مناسب‌ترین مکان برای قرار دادن لوستر می‌باشد. فراموش نکنید که نور امنیت، احساسات خوب و خوشایند را در فضا ایجاد می‌کند و بالعکس نبود آن باعث خشن شدن و افسردگی روح می‌شود. پس سعی کنید علاوه بر اتاق خواب برای تمام فضاهای خانه بهترین نورپردازی را با نور لوستر طراحی کنید تا زیبایی و لوکس بودن دکوراسیون خانه چند برابر شود.

انتخاب اشکال کودکانه، کارتونی و رنگی برای لوسترها و انواع آویزهای اتاق کودک، بهترین انتخاب می‌باشد زیرا فضای اتاق را دوست داشتنی‌تر و منحصر به فرد می‌کند.

آویز سقفی اتاق کودک طرح سیاره زحل در ابعاد 75*60*30 سانتی‌متر دارای 4 عدد سرپیچ می‌تواند محیطی آرامش بخش را برای کودک شما فراهم آورد. شما می‌توانید این لوستر جذاب را از فروشگاه خانه شما خریداری و درب منزل تحویل بگیرید.

مشخصات فنی
مشخصات
جنس بدنه
جنس بدنه :
چوب
چوب
ابعاد
ابعاد :
30*60*75 سانتی متر
30*60*75 سانتی متر
تعداد سرپیچ
تعداد سرپیچ :
4 عدد
4 عدد
نظر خودتان را بنویسد