تصویر لوستر کیتی

لوستر کیتی kids light

لوستر کیتی و آویز مخصوص اتاق کودک هلو کیتی با بدنه چوبی به همراه 2 عدد سرپیچ 2 در ابعاد 20 در 35 در 45 سانتی متر

کد کالا: 522755
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۹۵۰,۰۰۰ تومان

همه چیز درباره شخصیت هلو کیتی محبوب

مجموعه خانه شما در نظر دارد که بتواند اکسسوری های دکوراتیو و کاربردی برای اتاق کودکان طراحی کند و این کار را با لوستر ها و آویز های کارتونی و رنگی شروع کرده است.

برای خرید هر قسمتی از وسایل اتاق کودک دلبندتان باید وسواس و دقت فوق العاده ای به خرج دهید چرا تک تک رنگ ها و شخصیت های کارتنی و داستانی و تاثیرات خاص خود را بر روحیات و هیجانات کودکان شما خواهد گذاشت.

لوستر هلو کیتی با بدنه چوبی به صورت دو رو طراحی شده و با 2 سرپیچ میتواند هم نور مناسب اتاق کودک عزیزتان را تامین کند و هم یک المان دکوری جذاب برای کودک شما باشد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید هلو کیتی در ابتدا فقط یک طرح کارتونی بود که بر روی صندل ها و کفش های کودکانه ی دختران طراحی شد و بعد ها با استقبال بی نظیری از سمت کودکان رو به رو شد و این داستان تا جایی ادامه پیدا کرد که بزرگترین برند ها از لباس و پوشاک و اسباب بازی و لوستر و آباژورهای مخصوص کودکان گرفته تا صنعت خوراکی از این طرح استفاده کردند.

در مورد شخصیت هلو کیتی بحث ها و افکار متفاوتی وجود دارد برخی معتقدند که کیتی یک گربه نیست بلکه صاحب طرح کیتی چون به گربه ها علاقه داشته این اسم و شکل شبیه به گربه را طراحی کرده و شایعاتی هم وجود دارد که سازنده این شخصیت دختر است که مبتلا به سرطان دهان بوده و به همین دلیل برای شخصیت کیتی بدون لب و دهان طراحی شده و طراح از این طریق در نظر داشته که این پیام را به دنیا برساند (که نواقص و بیماری ها میتوانند زیبا و خاص و دوست داشتنی باشند و این نواقص چیزی از زیبایی های درونی کم نمیکند).

علارغم تمام این موضوعات شرکت هلو کیتی همیشه جزء برند هایی بوده و هست که همواره در کمک به کودکان سرطانی اولین بوده و در بسیاری از فستیوال های کودکان از کیتی به عنوان سفیر صلح یاد میشود و نمادی از صلح است.

در روزنامه کودکان دلیل نداشتن دهان کیتی را اینگونه بیان میکنند که میخواهند احساسات کیتی را با قلب خود حس کنید و هدف این است تمام مردم را با هر زبانی تشویق به دوستی و مهربانی کنند.

پس اگر کودک شما نیز عاشق این شخصیت با مزه و جذاب است برایش از داستان این شخصیت و هدفش تعریف کنید تا بداند که فلسفه پشت این عروسک زیبایی درونی و تشویق به صلح و مهربانی و زیبایی درونی است...

مشخصات

جنس بدنه
چوب
تعداد سرپیچ
2 عدد
ابعاد
20*35*45 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp