قفسه کندوان desk

قفسه کندوان

قفسه کندوان با ابعاد 37 در 37 در 35 سانتیمتر به سه صورت بدون در، در دار و کشو دار موجو هستند جنس محصول نئوپان با روکش ملامینه است و در های آن دارای روکش هایگلاس می باشد. رنگ بندی و تنوع آن میتواند برای کلیه چیدمان ها و دکور ها انتخاب راحتی داشت. توجه داشته باشید که رنگ بدنه همواره سفید است و انتخاب رنگ مربوط به درب محصول می باشد

انتخاب رنگ:: *
انتخاب نوع: *
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 0 تومان
وضعیت کالا: اتمام موجودی
کد کالا: kandovan

قفسه های کندوان باکس های مربعی هستند که ابعاد آن 37 در 37 سانتیمتر به عمق 35 سانتیمتر می باشند. این محصول را هم میتوان بر روی دیوار نصب کرد و هم میتوان در کف اتاق و یا بر روی میز قرار داد. قفسه ها به صورت بدون درب، درب لولایی و درب کشویی هستند که بدلیل یکسان بودن ابعاد باکس ها میتوان از ترکیب مدل ها و رنگ های مختلف بهره برد. 

جنس قفسه ها همگی نئوپان با روکش ملامینه می باشد که برای زیبایی بیشتر بر روی درب ها از روکش هایگلاس استفاده شده است. اتصالات بکار رفته درمحصول این ویزگی را ایجاد کرده است که به راحتی بتوان آن را بدون محدودیت باز و بسته کرد و جابجا نمود. همچنین به دلیل جدا بودن قفسه ها از یک دیگر هر زمان که نیاز بود میتوان قفسه جدید به آن ها اضافه نمود.

مشخصات فنی

عمق 35 سانتیمتر
ارتفاع 37 سانتیمتر
طول 37 سانتیمتر
جنس بدنه نئوپان
روکش ملامینه
مناسب برای میز تحریر و میز کامپیوتر
نظر خودتان را بنویسد

enamad