شلف دیواری shelf

شلف دیواری دکوری

شلف دیواری 80 سانتی متری با روکش پی وی سی قابل استفاده به عنوان شلف کتابخانه یا شلف گلدان یا شلف دیواری تلویزیون در رنگ های مختلف بدون پایه و قابل استفاده در تمامی فضاهای اداری و خانگی و متناسب با انواع دکوراسیون ارائه در بسته بندی مناسب به همراه ابزار و یراق لازم برای نصب

انتخاب رنگ::
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 2,490,000 ریال

شلف دیواری

شلف دیواری تلفیقی از کاربری طاقچه های سنتی با طراحی مدرن در ساخت، قابل استفاده در تمامی فضاهای اداری و خانگی و متناسب با انواع دکوراسیون، طبقه دیواری  با روکش PVC برای استحکام بیشتر در برابر رطوبت و ساییدگی ، قابلیت تحمل بار تست شده در کارخانه تا 25 کیلوگرم.

مراحل نصب شلف (طبقه دیواری)

1- میله عصایی شکل موجود در بسته بندی شلف را بیابید.
2- با وارد کردن میله عصایی شکل در سوراخ کوچک تعبیه شده در گوشه صفحه زیرین شلف و کمی فشار آوردن، صفحه رویی را بردارید.
3- شلف دیواری را روی دیوار یا سطح مورد نظر قرار داده و محکم نگه دارید ، با خودکار، مداد یا هر گونه نشانگر در سوراخهای موجود در بدنه پشتی، محل سوراخکاری را روی دیوارعلامت گذاری نمایید.
4- شلف دکوری را بردارید، محل های علامت گذاری شده را با دریل مته شماره 8 سوراخ نمایید.
5- بسته یراق آلات داخل شلف دکوری را باز نمایید، رولپلاک های موجود را درون سوراخ های ایجاد شده روی دیوار جاگذاری کنید، شلف را سر جای خود قرار دهید، هر کدام از پیچ ها را بهمراه یک واشر درون سوراخها وارد نموده و با استفاده از آچار تا انتها محکم نمایید.
6- در پایان با وارد کردن فشار مناسب و تکان دادن شلف دکوری طبقه دیواری از بسته شدن مناسب پیچها و نصب کامل آنها مطمئن شوید.
7- صفحه رویی شلف(طبقه دیواری) را به آرامی و با دقت سر جای خود قرار دهید ابتدا یک طرف صفحه رویی را سر جای خود قرار دهید و سپس به آرامی آن را فشار دهید تا به ترتیب وسط و در نهایت طرف دیگر آن در جای خود قرار گیرد.
این محصول صرفا برای نصب بر روی سطوح صاف و با تحمل حداکثر 21 کیلوگرم مناسب به عنوان شلف گلدان ویا شلف کتابخانه طراحی شده است.

 

مشخصات فنی

تحمل وزن 25 کیلوگرم
ابعاد 80*25*6
نظر خودتان را بنویسد

enamad