تصویر کتابخانه کوچک مدل تجریش

کتابخانه کوچک مدل تجریش DND Tajrish BR-05 BookShelf

کتابخانه کوچک دی ان دی کد BR-05 مدل تجریش در ابعاد 73*30*40 سانتی‌متر دارای دو طبقه و از جنس نئوپان با روکش ملامینه.

کد کالا: BR-05
زمان تحویل: حداکثر 10 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۴۲۴,۰۰۰ تومان

کتابخانه کوچک 

می‌توان گفت یکی از وسایل فراموش شده در دکوراسیون خانه‌های امروزی، کتابخانه و قفسه کتاب می‌باشد که به دلیل کمبود فضای مناسب و کوچک شدن آپارتمان‌های امروزی استفاده از آن‌ها نادیده گرفته می‌شود. کتابخانه‌ها وسایلی بسیار کارآمد برای منازل و همچنین ادارات می‌باشد که علاوه بر کارایی که دارد، نمایی ساده و جلوه‌ای شیک و منظم به محیط مورد نظر شما خواهد داد. بعضی اوقات طرح‌های مختلفی به این کتابخانه‌ها داده می‌شود و سعی می‌شود در زمینه دکوراسیون داخلی به بهترین نحو این کتابخانه‌ها را آماده کرد. حتی در گذشته، در خانه‌های قدیمی و در خانه هایی که افراد در آن به کتاب و کتابخوانی علاقه داشتند، کتابخانه هایی با طرح‌ها و اشکال متفاوت ساخته می‌شد. اما نوع کتابخانه ها و طرح‌هایی که افراد به آن می‌دهند از گذشته تا به امروز تغییر کرده است. انواع کتابخانه ها بسیار مختلف و متفاوت می‌باشند و کسانی که به کتاب و کتابخوانی تمایل دارند، می‌توانند با استفاده از طرح‌ها و نمونه‌های مختلف آن، نه تنها یک کتابخانه زیبا و کاربردی داشته باشند بلکه به دکوراسیون داخلی منزل و محیط جلوه‌ای خاص می‌بخشد. از انواع کتابخانه کوچک می‌توان به کتابخانه‌های دیواری، زمینی، قفسه‌ای، کتابخانه قابدار و کتابخانه تمام طبقه بدون درب اشاره کرد. کتابخانه‌ها به منظورهای مختلفی ساخته می‌شوند و یکی از وسایلی است که در تمام ساختمان‌های اداری و حتی منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاهی اوقات افراد برای خواندن برخی کتاب‌ها برنامه‌ریزی طولانی مدتی انجام می‌دهند یا می‌خواهند به کتاب‌های خاصی با موضوعات مختلف مراجعه کنند، اسناد مهم شرکتی را در آن نگه‌داری نماید و یا چندبار کتابی را بخوانند. در این موارد برای حفظ بهتر این کتاب‌ها بهتر است کتابخانه تهیه شود. از انواع این کتابخانه‌ها در مراکز آموزشی، بیمارستانی، اداری و منازل استفاده می‌شود. در بعضی از منازل حتی افراد یک اتاق مخصوص برای گذاشتن کتابخانه انتخاب می‌کنند و آن اتاق را با توجه به فضای یک کتابخانه طراحی می‌کنند. برخی از افراد شاید به طور حرفه‌ای کتابخوان نباشند اما برای اینکه طراحی متفاوتی را در فضای خانه خود ایجاد کنند، این طراحی را صورت می‌دهند. هر کدام از انواع کتابخانه‌ها کارایی متفاوتی دارند،به عنوان مثال می‌توان از کتابخانه کوچک به منظور جلوگیری از آشفتگی کتاب‌ها استفاده کرد. همچنین می‌توان با استفاده از حتی یک کتابخانه کوچک دیواری کتاب‌های خود را روی آن قرار دهید و از آشفتگی آن‌ها را نجات دهید. یکی دیگر از نکات مهم در مورد کتابخانه‌ها، طراحی آن می‌باشد. افرادی که قصد دارند یک کتابخانه خوب با قیمت مناسب و ارزان  و زیبا خرید کنند ، خوب است که به طرح‌ها و ایده‌های متفاوتی که در این زمینه موجود می‌باشد توجه کنند و بهترین آن را برای خود انتخاب کنند.

کتابخانه کوچک با قیمت مناسب و ارزان 

فروش کتابخانه کوچک با طراحی  و ایده‌های بسیار زیبا با قیمت مناسب و ارزان و ارسال به سراسر کشور در فروشگاه اینترنتی خانه شما.

مشخصات فنی
مشخصات
ابعاد
ابعاد :
72 × 30 × 40 سانتی‌متر
72 × 30 × 40 سانتی‌متر
جنس بدنه
جنس بدنه :
نئوپان با روکش ملامینه
نئوپان با روکش ملامینه
سایر توضیحات
سایر توضیحات :
- دارای قابلیت ارسال در بسته‌بندی کم حجم - بدون دیده شدن پیچ یا میخ در قسمت‌های بیرونی - دارای امکان برداشتن طبقه برای قرار دادن کتاب داخل آن - دارای لبه‌هایی با روکش PVC - امکان بسته‌بندی مجدد برای جا‌به‌جایی آسان - دارای گیره‌های نگهدارنده طبقات -قابلیت مونتاژ در منزل
- دارای قابلیت ارسال در بسته‌بندی کم حجم - بدون دیده شدن پیچ یا میخ در قسمت‌های بیرونی - دارای امکان برداشتن طبقه برای قرار دادن کتاب داخل آن - دارای لبه‌هایی با روکش PVC - امکان بسته‌بندی مجدد برای جا‌به‌جایی آسان - دارای گیره‌های نگهدارنده طبقات -قابلیت مونتاژ در منزل
نظر خودتان را بنویسد