روتختی یکنفره طرح اسپرت

روتختی یکنفره طرح اسپرت

روتختی یک نفره پروانه دورو جنس پارچه میکرو درجه یک به همراه دو عدد رو بالشتی پنبه دوزی شده بدون رنگ و پرز دهی بسیار سبک و نرم...

کد کالا: 0125
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان

روتختی یکنفره طرح اسپرت

جنس : میکرو

شامل : دو عدد روبالش سرزیپ پنبه دوزی شده با ابعاد 45 در 65 و یک لحاف سبک 150 در 220 و عدد ملافه تشک فری سایز که مناسب تخت با عرض 90 (تخت یک نفره معمولی) و تخت عرض 120 (تخت یک و نیم نفره) میباشد.

روتختی یکنفره طرح اسپرت

این کار ضخیم است و با الیاف ترموفیوز و سوزنی و دو لایه اسپان تولیده شده. بسته بندی در نایلون.

رو تختی ها به دسته تقسیم میشوند:

  1. تمام ست
  2. نیم ست
  3. بهاری

رو تختی های تمام ست: شامل لحاف روبالشتی و ملافه کشدوز و کاور لحاف می باشند.

روتختی های نیم ست: شامل کاور لحاف روبالشتی و ملحفه کشدوز می باشند.

و اما دسته سوم روتختی های بهاری هستند که شامل یک لحاف سبک و نازک و رو بالشتی میباشند. این دسته از روتختی ها به دلیل به صرف بودن و سبک بودن بسیار پر طرفدار بوده و همچنین طراحی و دیزاین های مینیمال تر و مدرن تری در این دسته از روتختی ها باعث شده که برای دکور کردن اتاق خواب بسیار مناسب تر باشد.

 جنس پارچه میکرو درجه یک به همراه دو عدد رو بالشتی پنبه دوزی شده بدون رنگ و پرز دهی بسیار سبک و نرم این مدل دورو میباشد که به دلیل رنگ های جذاب و تنالیته های رنگی جذاب جزو پرطرفدار ترین روتختی ها برای دیزاین اتاق خواب محسوب میشوند.

مشخصات

جنس
پارچه تترون درجه یک سبک
ابعاد روتختی
145*220
ابعاد روبالشتی
64*44
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp