تصویر روتختی دخترانه فانتزی تک نفره  سه بعدی

روتختی دخترانه فانتزی تک نفره سه بعدی

روتختی دخترانه فانتزی تک نفره سه بعدی شامل یک عدد لحاف دوخته شده 160 در 240 سانتیمتر، یک عدد ملحفه کش دوزی شده 200در 90 و دو عدد روبالشتی 70 در 50 سانتیمتر

کد کالا: single09
زمان تحویل: حداکثر 5 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

روتختی دخترانه فانتزی تک نفره  سه بعدی شامل یک عدد لحاف دوخته شده 160 در 240 سانتیمتر، یک عدد ملحفه کش دوزی شده 200در 90 و دو عدد روبالشتی 70 در 50 سانتیمتر روتختی های تک نفره سه بعدی مجموعه ای کامل از لحاف، ملحفه(روکش تشک)و دو عدد رو باشتی می باشد. از ویژگی های این محصول به چهار فصل بودن آن میتوان اشاره کرد و اینکه به هیچ عنوان چروک نمیشوند و رنگ ان ثابت است. جنس پارچه تنسل ترک و از نظر نرمی به ابریشم می ماند و ضد حساسیت است. همچنین این محصول دارای 2 سال گارانتی می باشد. 

روتختی دخترانه زرد رنگ تنسل یکی از باکیفیت ترین جنس های روتختی میباشد که در هنگام شستشو با آب سرد به هیچ عنوان رنگ و کیفیت خود را از دست نمیدهد و با توجه به جنس روتختی در فصل تابستان جریان هوا را از خود به خوبی عبور داده و به همین علت سبک و راحت است و همینطور در زمستان گرمای دلنشین و دلچسبی را ایجاد خواهد کرد.

مشخصات

ابعاد
ابعاد لحاف: 160*240
ابعاد
ابعاد ملحفه: 90*200
ابعاد
ابعاد رو بالشتی: 50*70
جنس
پارچه تنسل ترک
ضمانت
2 سال
سایر توضیحات
چهار فصل - ضد چروک - ثبات رنگ
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp