ست روتختی دخترانه کارتونی

روتختی دخترانه تک نفره کارتونی

روتختی دخترانه تک نفره کارتونی 4 تکه سه بعدی قلب رنگی پارچه تنسل ضد چروک شامل یک عدد لحاف دوخته شده 160 در 240 سانتیمتر، یک عدد ملحفه کش دوزی شده 200در 90 و دو عدد روبالشتی 70 در 50 سانتیمتر
______
مشخصات فنی:
جنس : تنسل ترک
ابعاد روبالشتی : 70*50
ابعاد لحاف : 160*240
ابعاد ملحفه : 90*200
ضمانت : دو سال

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: single62
زمان تحویل: حداکثر 5 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲۰,۸۲۶,۵۰۰ ریال

ست روتختی دخترانه تک نفره کارتونی

روتختی دخترانه تک نفره کارتونی با ترکیب رنگ نیلی، سفید و صورتی، روتختی پر انرژی و شادی را برای اتاق شما پدید می آورد. مجموعه ای کامل از لحاف، ملحفه(روکش تشک) و دو عدد رو باشتی می باشد تا از هر جهت زیبایی را به تخت فرزند شما هدیه کند.

ست روتختی دخترانه طرح کارتونی

از ویژگی های این ست روتختی دخترانه به چهار فصل بودن آن و اعدم چروک آن باتوجه به جنس مرغوب و دوخت خوب، می توان اشاره کرد و رنگ آن در صورت شست و شو ثابت می ماند. جنس پارچه تنسل ترک و از نظر نرمی به ابریشم می ماند و ضد حساسیت است. همچنین این محصول دارای 2 سال گارانتی می باشد. 

شما می توانید با توجه به سلیقه فرزند خود انواع مختلف رو تختی را از سایت ما خریداری نمایید و درب منزل خود تحویل بگیرید. شما برای دیدن سایر روتختی ها به لینک زیر مراجعه نمایید.

روتختی کودک و نوجوان

مشخصات

ابعاد
ابعاد لحاف: 160*240
ابعاد
ابعاد ملحفه: 90*200
ابعاد
ابعاد رو بالشتی: 50*70
جنس
پارچه تنسل ترک
ضمانت
2 سال
سایر توضیحات
چهار فصل - ضد چروک - ثبات رنگ
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp