روتختی دخترانه طرح دختر و بچه گربه

روتختی دخترانه تک نفره تنسل ترک طرح دختر و بچه گربه

روتختی دخترانه تک نفره تنسل ترک طرح دختر و بچه گربه شامل یک عدد لحاف دوخته شده 160 در 240 سانتیمتر، یک عدد ملحفه کش دوزی شده 200در 90 و دو عدد روبالشتی 70 در 50 سانتیمتر
______
مشخصات فنی:
جنس : تنسل ترک
ابعاد روبالشتی : 70*50
ابعاد لحاف : 240*160
ابعاد ملحفه : 200*90
سایر توضیحات : چهار فصل - ضد چروک - ثبات رنگ
ضمانت : دو سال

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: single19
زمان تحویل: حداکثر 5 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان

روتختی دخترانه تک نفره تنسل ترک طرح دختر و بچه گربه

روتختی دخترانه تک نفره تنسل ترک طرح دختر و بچه گربه مجموعه ای کامل از لحاف، ملحفه(روکش تشک) و دو عدد رو باشتی می باشد. از ویژگی های این محصول به چهار فصل بودن آن میتوان اشاره کرد و اینکه به هیچ عنوان چروک نمی شوند و رنگ آن ثابت است. جنس پارچه تنسل ترک و از نظر نرمی به ابریشم می ماند و ضد حساسیت است. همچنین این محصول دارای 2 سال گارانتی می باشد. 

روتختی ها انواع مختلفی دارند و اختلاف قیمت آن بستگی به جنس و نوع پارچه روتختی دارد این روتختی از جنس تنسل است که از الیاف فوق سبک که الیاف بیشتر تنسل از گیاه اکالیپتوس تولید شده است. روتختی تنسل ضد حساسیت و ضد تعرق بدن می باشد تمام روتختی ملحفه و روبالشی با عبور جریان هوا از خود در تابستان خنک و در زمستان گرمای مطبوع دارد بنابراین در هنگام خرید روتختی حتما به جنس و نوع روتختی توجه فرمایید.

ست روتختی تک نفره دخت رو بچه گربه تنسل ترک

قابل ذکر است که برای شستشو باید با آب سرد شسته شود، این روتختی بر خلاف جنس های دیگر بعد از شستشو به هیچ عنوان دچار آب رفتگی و کوچک شدن نمی شود. شما عزیزان به راحتی می توانید انواع روتختی های باکیفیت را از داخل سایت سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.

مشخصات

ابعاد
ابعاد لحاف: 160*240
ابعاد
ابعاد ملحفه: 90*200
ابعاد
ابعاد رو بالشتی: 50*70
جنس
پارچه تنسل ترک
ضمانت
2 سال
سایر توضیحات
چهار فصل - ضد چروک - ثبات رنگ
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp