کتابخانه دی ان دی مدل ولنجک کد RD- 04 سه طبقه DND Velenjak RD-04 Three Level BookShelf

تصویر کتابخانه دی ان دی مدل ولنجک کد RD- 04 سه طبقه

کتابخانه دی ان دی مدل ولنجک کد RD- 04 سه طبقه قرمز کتابخانه DND مدل ولنجک (سه طبقه) در ابعاد 40*30*105 از جنس نئوپان بوده و دارای روکش ملامینه است.

زمان تحویل: حداکثر 6 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 495,000 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: RD-04

کتابخانه DND مدل ولنجک (سه طبقه) در ابعاد 40*30*105 از جنس نئوپان بوده و دارای روکش ملامینه است. از این کتابخانه میتوان در خانه و یا محیط کار با کاربردهای مختلف استفاده کرد. قابلیت تغییر محل قرار گیری طبقات این محصول این امکان را میدهد که کتاب ها و مجسمه های بلندتر را نیز بر روی طبقات قرارداد. مونتاژ قطعات این کتابخانه بسیار راحت بوده و در خانه نیز امکان پذیر می باشد.

مشخصات فنی

ابعاد 105 × 30 × 40 سانتی‌متر
جنس بدنه نئوپان با روکش ملامینه
سایر توضیحات - کاربرد چند منظوره بعنوان کتابخانه یا باکس برای قرار دادن وسایل مختلف - امکان جابجایی یا برداشتن طبقات برای قرارگیری کتاب و یا وسایل بلند تر - استفاده از اتصالات (پیچ های) الیت و عدم بکارگیری هر گونه میخ و یا پیچ روکار و قابل رویت - تمامی لبه ها دارای روکش PVC (برای استحکام بیشتر و همچنین سهولت در جابجایی) - مونتاژ و همچنین بسته بندی دوباره برای جابجایی آسان با استفاده از یک پیچ گوشتی 2 یا 4 سو - کاتالوگ راهنمای نصب و پیچ و یراق لازم در بسته بندی محصول موجود است
نظر خودتان را بنویسد